Zapytaj trenera.L

Status
Not open for further replies.

bartba

Maximum FC
Heavyweight
Moj pierwszy temat na Cohones, prosze o umiarkowana wyrozumialosc.

Tak jak temat sugeruje, zadajemy pytania trenerowi personalnemu, kulturystyki i trojboju silowego. Chcialbym zeby 'pytania' byly zadawane na zasadzie dyskusji, bez takich w typie - "mozesz rozpisac mi diete?", "co robic na rzezbe?". Temat typowo treningowy.

Odpowiedzi beda udzielane mozliwie szybko tzn. w miare wolnego czasu.
 
Wyczyściłem temat. Jak nie macie pytań, to szkoda klawiatury panowie.
Ej, ale jak ktoś się nazywa trenerem personalnym to może by przedstawił swój profil. Równie dobrze ja mógłbym sobie założyć temat. Zapytaj prawnika, a tak naprawdę byłbym studentem pierwszego roku z warunkiem ze wstępu do prawoznawstwa.
 
Ej, ale jak ktoś się nazywa trenerem personalnym to może by przedstawił swój profil. Równie dobrze ja mógłbym sobie założyć temat. Zapytaj prawnika, a tak naprawdę byłbym studentem pierwszego roku z warunkiem ze wstępu do prawoznawstwa.
Albo ja bym założył temat: zapytaj mnie o technikalia czysego śpiewu arii operowych, tak na prawdę będąc Popkiem :D
 
Ej, ale jak ktoś się nazywa trenerem personalnym to może by przedstawił swój profil. Równie dobrze ja mógłbym sobie założyć temat. Zapytaj prawnika, a tak naprawdę byłbym studentem pierwszego roku z warunkiem ze wstępu do prawoznawstwa.
No i to jest normalne pytanie. :)
 
Albo ja bym założył temat: zapytaj mnie o technikalia czysego śpiewu arii operowych, tak na prawdę będąc Popkiem :D
Jak się dobrze zastanowić to @ALRI może być 13-latkiem, który leczy pryszcze zestawem Młodego Chemika.
 
@bartosz.no co polecasz na kontuzje barku? nie wiem jak to specjalistycznie nazwac, wydaje mi sie, ze to wybity bark
kiedys z pol roku tem pierwszy raz wypadl i czulem duzy bol, ale szybko wskoczyl, kilka dni pozniej pobolalo i tyle w temacie
a teraz raz na miesiac jak mi sie nie wybije na treningu to cud jest, samo wybicie jakos nie boli, ale na nastepny dzien i kilka dni po bark troche pobolewa
rozgrzewke robie dobra
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top