Zapowiedź odwołanej walki Mamed Chalidow vs Tomasz Drwal

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Cześć wszystkim! Mimo tej mega przykrej wiadomości z wczoraj postanowiłem wrzucić trailer walki Khalidov - Drwal , który tak naprawdę skończyłem z chwilą ogłoszenia kontuzji Tomka...



Pokażmy Tomkowi nasze wsparcie! :) Udostępniajcie ten film gdzie się da z dopiskiem #zdrowiaTomek! Niech zobaczy, ilu ma sympatyków, którzy trzymają za niego kciuki! :) Oczywiście fanów Mameda także zachęcam do udostępniania filmu! ;)



Ogromne podziękowania dla Krzyśka Skrzypka! :-) Każdy, kto obejrzy film od razu zobaczy za co ;)



Za wszelkie komentarze wielkie dzięki! :-)



https://www.youtube.com/watch?v=Z0nzeW6i1zU
 
Jeszcze go nie ogarnąłem, ale super ten z ksw29 szkoda że walki nie będzie no i Krzysiek świetnie buduje klimat narracyjnie:-)
 
Dużo gadania mało akcji. Nie takich trailerów od Ciebie się spodziewam:( Ale rozumiem, że ciężko zdobyć materiały wideo w dobrej jakości stąd tylko fotki przy Drwalu.
 
@mrfreakz pytanie z troszkę innej beczki patrząc na Twój Avatar domniemam że jesteś fanem Mameda. Komu kibicowałbyś w tej walce ?
 
Dzięki wszystkim! :-)



TYTUS, tak jestem fanem Mameda, ale nie tylko jego ;) Tomka też bardzo szanuję i kibicuję jemu także. :) W tej walce wyznałbym zasadę: "Niech wygra lepszy!" natomiast pieniądze stawiałbym na Mameda przez poddanie prawdopodobnie ;) Czy zostanę teraz zlinczowany przez Was? :-)
 
Fajne nawet, szkoda, że do walki nigdy nie dojdzie :P

Czy zostanę teraz zlinczowany przez Was?
lol.gif


Tak. :-)
 
Tymbardziej załuje, ze wypadło ufc180 tam tez mógłbyś robić trailer ME nieco dynamiczniejszy, bo i organiacja pręzniejsza niz ta polszy
 
Ja jako osoba bardziej zainteresowana Polskim MMA niż tym zza oceanu jestem za tym żeby robić trailery o naszych rodzimych organizacjach. Po co promować UFC? Mamy coś swojego. Ktoś powie, że najlepsze i największe na świecie, ale jednak nie nasze. Promo to jedynie do walk Polaków :-)
 
Skąd masz wypowiedzi zawodników? ; ) Wyglądają tak, jakby faktycznie miały być w trailerze KSW,bo idealnie odnoszą się do tej konkretnej walki (chyba,że ja mam mylne wrażenie)
 
Nie odnosisz mylnego wrażenia, to wypowiedzi między innymi z przed tygodnia z konferencji przed walką.
 
@B00YAK zabrzmiało to tak, jakbyś traktowal wszystko co obce (nie nasze polskie) jest złe. Przypominam, ze obie te organizacje i Polska i ta zza oceanu są prywatnymi i zadna nie jest NASzA. To za komuny tak mówiono wszystko co nie polskie, jest beee, a nasze tylko najlepsze. Mamy demokracje więc niech będą trailery z najwazniejszych walk, nie tylko tych, które organizuje się w Polsce
 
Może faktycznie źle to ująłem. Chodzi o to, że mamy czym się pochwalić. Zapowiedzi UFC jest na pęczki i ta kolejna zginie w tłumie. Za granicą nikt nie zrobi zapowiedzi KSW, a jeżli już to można policzyć te osoby na palach jednej ręki. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale też zrozum mój... zresztą niech mrfreakz się rozwija na każdym polu.



@down z każdym napisanym postem upewniam się, że jesteś trollem.
 
Myśle, że dla KSW jeszcze musisz się podszkolić, ale dla Fighters Arena mógłbyś montować. :)
 
Rozumiem i szanuje, wszelkie zapowiedzi od mrfreakz'a na cohones mile widziane, tu tak szybko nie zaginą.



Mahon :-)
 
Myśle, że dla KSW jeszcze musisz się podszkolić, ale dla Fighters Arena mógłbyś montować. :)




Mahonek







Mrfreakz napisał na gorze juz















Ten trailer Fighters Arena 10 jest mojej roboty :) :)



Dzięki!
beer.gif


Tk poza tym Trailer niezły



ale u mnie ten dzwiek troche sie rozjezdza, pewnie wina mojego kompa
 
Ci , co bawią się jakja casem w montaże, wiedzą , ile to wymaga, by efekt był jak u Ciebie. Szacun!



Zastanawiałem sie , skądi jakim cudem znalazłeś sposób, by głos z neta przeczytał słowa , które mu dasz. Teraz już wiem ocb - super
 
fajny trailer, ten brak dynamizmu argumentuję sobie brakiem odpowiedniej jakości materiału. szacun, bo z trailera na trailer coraz bardziej pro to wygląda.
 
Back
Top