Zapasy Warszawa

simbad

Oplot Challenge
Featherweight
Można gdzieś w Warszawie potrenować zapasy amatorsko dla osoby dorosłej ? interesują mnie okolice Mokotowa i Ursynowa, styl nie gra roli.



Za wszelką pomoc był bym bardzo wdzięczny.



Pozdrawiam.
 
Siema, zapasy pod mma prowadzi w FitFight na Imielinie i S4 Fight Club na Sluzewcu Tomasz "Kongo" Janiszewski. Treningi sa bardzo fajne, choc nie sa to klasyczne zapasy jak na olimpiadzie ;)
 
Simbad jak coś znajdziesz daj znać. generalnie szukam czegoś rano ale i tak sie pochwal. Lokalizacja jak najbardziej mi pasuje. Pozdrawiam
 
@albert - między zapasami a submission fightingiem jest pewna subtelna różnica, słyszałeś?



Sekcja zapasów prowadzona przez Kosteckiego jest na AWF, więc to raczej odpada. Stosunkowo blisko masz Copę, a w niej m.i. dwa treningi zapasów tygodniowo. Niedaleko jest też Gwardia i tam chyba też jest taka sekcja, ale to musisz sam pójść zapytać.
 
W copie byłem bo znam chłopaka co trenował na awf i mówił ze bardzo, ale to bardzo dobry trener. Tylko ze własnie jak byłem na treningu prowadzonym w copacabanie to było wiecej parteru niz zapasów, choc uważam i tak trening za świetny.



Do gwardi pisałem i to mi odpisali ze na chwile obecna nic takiego nie prowadza i odesłali mnie do Kosteckiego.



A wiecie cos wiecej o tych zapasach na legi, mozna sie do nich dołaczyc i ogólnie ktos dysponuje wiekszymi informacjami na ten temat?
 
lubierzucac, wyobraz sobie, ze slyszalem. Kongo prowadzi treningi typowo zapasnicze, oprocz ktorych robi tez grapling.
 
Back
Top