Zamów PPV na KSW39 na KSWTV przez link kaczka41 !

Anonymous

NoLife FC
kswtv.jpg


Gala KSW już w tę sobotę!
Wahasz się czy kraść czy kupić PPV ??!
Stanowcze "NIE" dla złodziejaszków! Kupuj legalne PPV i wspieraj KSW!

Platforma KSVTV została podrasowana, by spełnić zwiększony popyt. Nie bedzie mowy o zawiechach przycinkach i innych takich!

UWAGA!!!
Logując sie przez ten link:
https://kswtv.com/reseller/kaczka41

Dodatkowo wspierasz kaczkę , a tym samym całe forum Cohones!

Także wiesz co robić, bracie :kis:
 
Z tego co widzę KSWTV obsługuje jedynie systemy od Windows 7 wzwyż? To odpada. Gorzej, że Ipla też coś nie chce działać, a zawsze tam brałem jak już musiałem w necie.
Chce przetestować łącze, włączam, mają lecieć reklamy, ale czarny ekran i nic się nie dzieje. Ktoś doradzi? Ogólnie mam komunikat maly w Mozilli, że ipla nie jest bezpieczna, ale nie wiem jak to obejść, a nigdy nie było tego problemu.
 
Z tego co widzę KSWTV obsługuje jedynie systemy od Windows 7 wzwyż? To odpada. Gorzej, że Ipla też coś nie chce działać, a zawsze tam brałem jak już musiałem w necie.
Chce przetestować łącze, włączam, mają lecieć reklamy, ale czarny ekran i nic się nie dzieje. Ktoś doradzi? Ogólnie mam komunikat maly w Mozilli, że ipla nie jest bezpieczna, ale nie wiem jak to obejść, a nigdy nie było tego problemu.
Czas na nowego kompa
 
Czas na nowego kompa
Mam wydawać pareset złotych na system bądź 1000-5000 na kompa, żeby obejrzeć galę ;)?
Poszukałem i jest transmisja w Multimediach, choć informacja na stronie jakoś tą sieć ominęła. Zamówiłem telefonicznie, nawet z nikim nie gadając. Pojebane czasy. Oby tylko nie było problemów jak z Vectrą kiedyś. Stream był na czas i płatność raz, na jednej fakturze...;)
PS: KSW powinno postarać się o ułatwienie dostępu w sieci. Znam wiele bardziej leniwych osób (a i wielu zwolenników XP'a wciąż:D) w poszukiwaniu streamu z gali...A chciałem legalnie. Dobiłem do celu, choć nie w necie, nawet lepiej. Kompa wyłączę :)
 
Back
Top