Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak jest, jak będziesz miał 75zł, to będziesz mógł tyle postawić. Oczywiście wciągnie Ci tą kwotę, ale w przypadku porażki - dostaniesz zwrot.
"Jeśli zakład okaże się przegrany, kwota równa stawce Darmowego Zakładu Bez Ryzyka zostanie automatycznie dodana do salda i nie będzie podlegała wymaganiom obrotu."
 
Tak jest, jak będziesz miał 75zł, to będziesz mógł tyle postawić. Oczywiście wciągnie Ci tą kwotę, ale w przypadku porażki - dostaniesz zwrot.
"Jeśli zakład okaże się przegrany, kwota równa stawce Darmowego Zakładu Bez Ryzyka zostanie automatycznie dodana do salda i nie będzie podlegała wymaganiom obrotu."
oo kusi zeby zasilic te brakujaca kwote
jakies pewniaki na kogo postawic?
 
Pewniaki i bukmacherka... phi :facepalm:

Ja postawiłem dubelka na Real i Bayern over 1,5 gola. Ako ponad 2.0, spore prawdopodobieństwo, że wejdzie.
 
Pewniaki i bukmacherka... phi :facepalm:

Ja postawiłem dubelka na Real i Bayern over 1,5 gola. Ako ponad 2.0, spore prawdopodobieństwo, że wejdzie.
Nie no wiadomo ze niema pewniakow:confused: Komu by wtedy sie oplacalo bukmacherzyc
Ale tak czy inaczej narazie tego bonisika nimam
 
Przy puszczaniu zakładu musisz go (bonus) po prostu zaznaczyć ptaszkiem i wybrać kwotę 75 pln.
 
Przy puszczaniu zakładu musisz go (bonus) po prostu zaznaczyć ptaszkiem i wybrać kwotę 75 pln.
wiem wiem , ostatnio taki Bonus wykorzystałem na Hendersona , tylko ze tym razem jak wybieram jakis zaklad w LM niema zadnego bonusa wiec pewnie nie wszyscy dostali:ashamed:
 
Ja dostałem mail jakieś dwa dni temu, że będzie możliwość wykorzystania bonusu na LM. To akurat świetna sprawa, bo nawet jak nie wygrasz, to zawsze po wtopionym kuponie możesz z powrotem wybrać kasiorę. :awesome:
 
Ehh, nie wiedziałem, że można dawać AKO, bo przy ostatnim zakładzie bez ryzyka mobilnym, można było dawać tylko single (przynajmniej ja tak miałem). W każdym bądź razie może co wpadnie. Kochane Betsafe, takie rzeczy dają :heart:
 
Czuje,że Bayern upierdolił troche kuponów.Znowu nie kminie futbolu no bo wygrywają w lidze teraz 8:0 a tu taka padaka ze śmiesznym Szakhtarem.BTS Psg-Chelsea siedzi to te łajzy muszą zjebać handi -1 :boss: no ale jak nie wchodzi noga to znak ,że wejdzie mma.
 
Ten "Zakład bez ryzyka" świetnie przypomniał mi, dlaczego już dawno przestałem obstawiać piłkę nożną. :dry:
 
kurwa jak ja nienawidzę Bayernu... ja pierdole... 1100 zł do wygrania i poszło się jebać. A bałem się tego meczu ale widziałem że wszyscy grają to troszkę mnie uspokoiło i postanowiłem tez puścić. Kurwa jebać pierdolony Bayern!!!
 
K***a dostają grube miliony za granie w drużynie, psycholodzy, fizjoterapeuci i nie wiadomo kto jeszcze nad nimi czuwa, a nie potrafią wygrać z drużyną której stadion został roz*******y bo mają wojnę.
 
gracie dziś LM ? czy po wczorajszym popisie Bayernu przerwa ? mi chodzi po głowie : remis w meczu Basel - Porto + Real
 
Te zakłady bez ryzyka to wspaniała rzecz, kolejny na plus. Remis w meczu PSG-Chelsea wszedł. Dzięki Courtois !
 
@sawciu Ja chyba gram Real over 1,5 kartki po kursie 1.6.Jak dla mnie dobry typ bo 2 kartki to nie jest jakaś czarna magia tym bardziej że Schalke może prowokować do spięć.

Ja też mam pytanie, ogarnia ktoś czy w bet365 można się będzie spodziewać kursów na KSW?Jest to mój docelowy buk ale nie wiem czy wystawia on jakieś inne sporty walki oprócz UFC.
 
Kurs na Ajax z Legią 2.0 :O! Legia ostatnio słabo sobie radzi, do tego gra bez Dudy... Mogę się określić mianem małego Legionisty, bo jakimś tam wielkim fanem nie jestem, ale serio ten kurs to podarunek. Ajax jak chce bezpiecznie awansować, to musi u siebie wygrać i zdają sobie z tego świetnie sprawę.
 
HubiSSJ3, wszystko się zgadza jeśli chodzi o formę tylko że ten mecz to jak dla mnie żaden podarunek bukmacherski tylko typowy "no bet".Nie wiem czy widziałeś ostatnie mecze Ajaxu ale to oni dopiero grają ostatnio piach.Szczęśliwe zdobywanie bramek i męczenie się nawet z beniaminkami.Ja bym odpuścił a mówię to jako kibic nie lubiący Legii ;)
 
ha ha ale jaja... zagrałem dzisiaj Vive Kielce w LM po kursie 2,30. Do przerwy Vive przegrywało 10-19. Widząc taki wynik dawałem 1% szans ze jeszcze mi to siądzie. Wkurzony nawet już nie sprawdzałem na bieżąco wyniku. Teraz zaglądam a tam wygrana Vive Kielce 29-28 :)

Ajax nie zachwyca ostatnio a Legia w pucharach dzielnie walczy... kusi zagrać patriotycznie na remis heh. Z drugiej strony kurs na Ajax też ciekawy... hmm...
 
dokladnie, Ajax w chuj bez formy, mecz bedzie dziwny pewnie. ktos stawial dzis na RM? 1.53, kurs mnie zadziwil.

ZYCHAL PRO. jak Ty to kurwa zrobiles!?
 
Back
Top