Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

15x9wzb.jpg

:cool:
 
Ajax chyba warto zagrać z Vitesse, kurs 1,55, bo spada. Jak ktoś ma u siebie handicap azjatycki to bym się skusił na -1, ale mój bukmacher tego nie oferuje niestety...
 
Najpewniejszy typ to chyba Barao no nie? Rywal myślę że w każdej płaszczyźnie ustępuje mu o minimum dwie półki.Tylko z kim go najlepiej zagrać w dubelku? Silva czy Machida? ;) a może jakaś inna lokata jest wśród fight cardu?
 
@Pietagoras podoba mi się oferta tego buka, mam jeszcze pytanie czy grasz z Polski czy gdzieś na adres zagraniczny (Anglia)?
Nie robią problemów z wypłatami? Słyszałem że szybko zamykają konta jak się ugra coś.
I czy są jakieś autoryzacje?
 
@Mektator , gram z Anglii. Co do buka, to złego słowa jak na razie nie mogę o nim powiedzieć. Angielski buk z tradycjami, coś jak W.Hill. Od 70 lat na rynku. Wpłacam debetówką z prędkością odświeżenia strony, wypłata pojawia się na koncie po ok 2-3 dniach. Nic nie autoryzowałem a wypłacałem już nie raz. Raczej polecam ;)
 
Last edited:
Gracie coś na Wolfsburg? Wydaje mi się że warto wicelidera bundesligi w dobrej formie zagrać z BVB po tym kursie który już spadł bo się zastanawiałem.

X2, pewne info
ja zaryzykuje chyba dzis jeszcze na paczke Boruca, bo graja z Bitelsami dzisiaj u siebie w Capitol Cup
 
Ehh niestety nie dla mnie. Doczytałem:
Od dnia 16 października 2014 BetVictor nie akceptuje graczy z terytorium Polski. Nowe rejestracje z Polski w BetVictor są możliwe, ale z poziomu konta nie będzie można zrobić wpłaty ani postawić zakładu. Ban dotyczy zarówno zakładów jak i pokera i kasyna.

Ale nic straconego zapomniałem ze teraz Unibet ma deal z UFC i ma piękną ofertę na UFC razem z metodami skończenia.

Dzięki Pietagoras za informacje.

Celuję w Barao walka nie dotrwa do końca @1.5 i Magomedov przez decyzje @2,62
 
Last edited:
Borusia Dortmund prowadzi 1-0 ale chyba puszczę na live, na wolfsburg x2 - obecnie 3,10

do tego dziś jest Bournemouth - Liverpool i kusi mnie 1x albo nawet samo 1, ekipa Boruca jest liderem Championship, a Liverpool gra padakę ostatnio .
1- 4,15
1x - 1,93
 
Na unibecie pojawił mi się komunikat o bonusie, ale jak chcę zobaczyć o co chodzi to wyskakuje:

Coś poszło nie tak
Przepraszamy, nasz system chwilowo nie odpowiada. Pozostań z nami i spróbuj ponownie trochę później.

Ktoś z was ma podobnie?
 
Pytałem na chacie. Trzeba mieć obrócone 40 zł w kasynie na żywo i wtedy się dostanie zakład bez ryzyka na 20 zł. Podziękuję jednak :)
 
Last edited:
Puczi ja mam tak podobnie i to często z tym komunikatem że coś poszło nie tak a myślałem ze to tylko u mnie hee a na czacie wmawiali mi co innego
 
Ten rywal Pasternaka to z jakiej dyscypliny się wywodzi ? to ktoś dobry ? wy jak to widzicie . Nie ma chyba jego walk wideo - ok dzięki zychal
 
Pasternak to taki dobry chlopak z malego miasta, pierwsza naprawde powazna walka i pierwsza poza granicami kraju. Mysle ze nie da rady i spali sie psychicznie jak Pawlak w Berlinie. Co prawda pokonal Darpyjana, Gutowskiego czy Orłowskiego ale to wszystko w ramach plmma, teraz poprzeczka idzie wyzej.
 
a umiejętności miedzy nimi na pierwszy rzut oka to chyba lepsze ma Silva i do tego zdecydowanie silniejszy . Wyczytałem że zaczynał od zapasów i Pasternak zrzuca wagę na pojedynek
 
Back
Top