Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Powiem Ci, że ja chyba odpuszczam obstawianie tego meczu, niczego nie jestem pewny :)



Jakby nie patrzeć tak grający Real każdej drużynie jest w stanie strzelić gola, ale Barcelona jeszcze gola w Lidzę nie straciła. Druga sprawa Real, aż tak dobrej obrony nie ma więc pewnie gola stracą mimo to, że od chyba 5 meczów grają na 0 z tyłu.



Reasumując : postawiłbym jedynie na "obie drużyny strzelą gola" ale nie dużo.
 
No właśnie myślałem o tym o czym piszesz + real dobrze radzi sobie ze strzelaniem z rożnych, a to jest widocznie jedna ze słabości barcy w obronie.
 
Dobry dzień wczoraj. Jansen wszedł, taśma z najmniejszymi kuponami z Bellatora weszła, Łebkowski+Zieliński wszedł, cudownie po prostu. Teraz to można grać UFC. :-)


cRe, ja kibicuję Barcie, ale w tym momencie mam wrażenie, że Real ich zmiecie. Kusi mnie Real win+both score a goal za 3.85.
 
Dostałęm darmowy zakłąd bez ryzyka od betsafe więc sprawdźcie swoje konta !


edit: za 30zł oczywiście
 
A ja mam takie przeczucię, gdy Suarez pojawi się na murawie, strzeli bramkę w debiucie i zacznie swoją strzelecką passę w Barcelonie.



Ps. No nieźle, ja niestety nie dostałem bonusa.
 
Za nic. Co jakiś czas dostaje taki bonus tak. Sam się pojawia. Trzeba mieć 30zł w portfelu i postawić na coś z kursem powyżej 1.5. Jak Nie wejdzie to oddają 30zł a jak wejdzie to wygrana twoja.



Postawiłęm na Real za 2.33 i chuj teraz to niech się dzieje co chce bo jak przegram to nie stracę swojej kasy :)
 
Na betsafe dostajesz takie bonusy? Ja nigdy nie dostałem...
Ogólnie dobry wybór z Realem na zakład bez ryzyka.
 
Też dostałem 30 zł ! :D na co stawiasz?



PS ja Stawiam na Dariush'a

Beneil Dariush - Carlos Diego Ferreira: 1 2.70 Stawka (PLN) 30
1 pojedynczy
Całkowita Stawka (PLN ): 30.00
Potencjalna wygrana (PLN ): 81.00
 
Tak na betsafe. Ostatnio miałem z miesiac temu chyba przy którymś UFC. A w ogóle to już chyba 4 albo 5 taki zakłąd dostałem


edit:


aqua, wyżej napisałem na co postawiłem
 
nie czaje tego jak oni przyznaja te bonusy, obrocilem u nich dobre hajsy nawet i nigdy nie dostalem czegokolwiek. :)
 
Też dostałem jakieś info od Betsafe, że mogę obstawić mecz bez ryzyka za 30 zł do końca weekendu. Nie orientujecie się czy oddają "normalną kasę" którą można wypłacić czy może jakiś bonus, który trzeba obrócić przed wypłatą?
 
U mnie jest to dopiero pierwszy bonus.
Jak był cashback dla nowych użytkowników aplikacji mobilnej betsafe to mogłeś od razu wypłacić normalny hajs.
 
Ten bonus działa tak że musisz mieć na portfelu 30zł. Skłądasz zakłąd zaznaczając opcję "zakłąd bez ryzyka". Zabierają ci 30zł jak w przypdku normalnego zakładu. Aby aktuwować ten bonus musisz grać na zdażenia o kursie 1.5 lub wyższym. Jeżeli przegrasz to 30zł ci wraca, jak wygrasz to wygrasz.
 
Jest mały haczyk. Info z chata betsafe: "W przypadku wygrania - należy 1x obrócić wygrane netto (czyli wygrana - stawka zakłądu) "
 
No to potem postawić to na mecz takiego ralu czy barcy z ligowym średniakiem na zakłąd "liczba goli powyżej 1.5" i brać co twoje. Albo jakąś podwójną szansę po kursie 1.01. Taki haczyk to akurat nie problem.
 
A no to już trudniej zrobić, to będą dwa zdarzenia po kursie 1.5 na jednym kuponie :) Nie tak najgorzej.
 
Daniel:

- Jeśli zakład będzie wygrany, środki pieniężne będą musiały zostać obrócone jeden raz przy kursie 1.50 lub wyższym w serwisie Zakładów Sportowych w ciągu 60 dni zanim będzie możliwa wypłata wygranych lub wykorzystanie ich w produkcie innym niż Zakłady Sportowe.
 
Może chciał cię wydymać, hehe. Teraz nie wiem co jest prawdą. Okaże się jak wygra ktoś ten bonus :)
 
Zobaczcie na maile tam razem z informacją o kuponie bez ryzyka jest regulamin.
- Darmowe Zakłady bez Ryzyka są dostępne na kuponie w wyznaczonym okresie i są widoczne po wybraniu dyscypliny sportowej, wydarzenia lub rynku.
- Po prostu zaznacz opcję darmowego zakładu bez ryzyka znajdującą się na kuponie, a kwota darmowego zakładu zostanie wprowadzona automatycznie.
- Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki z darmowego zakładu bez ryzyka bez wymagań obrotu.
- Jeśli zakład będzie wygrany, środki pieniężne będą musiały zostać obrócone jeden raz przy kursie 1.50 lub wyższym w serwisie Zakładów Sportowych w ciągu 60 dni zanim będzie możliwa wypłata wygranych lub wykorzystanie ich w produkcie innym niż Zakłady Sportowe.
- Zakłady bez ryzyka mogą być wykorzystane w formie jednego zakładu pojedynczego lub łączonego.
- Darmowe Zakłady bez Ryzyka nie mogą być użyte w formie zakładów systemowych.
- Cały Zakład bez Ryzyka musi zostać wykorzystany na jednym kuponie. Oznacza to, że zakład te nie może być podzielony na mniejsze stawki.
- Darmowe Zakłady bez Ryzyka tracą ważność w wyznaczonym terminie.
- Wartość Darmowych Zakładów bez Ryzyka w przeliczeniu na inne waluty jest następujący: 1 EUR = 10 KR/ 1 GBP/ 1 USD/ 3 PLN.


Daniel jak możesz wklei to temu kolesiowi na czacie, ciekawe co on na to.
 
Szkoda czasu na te bonusy, żeby w ogóle na nie uwagę zwracać.



Widzę, że wszyscy idą w stronę Aldo. Ja jednak od dłuższego czasu czuję typ na Mendesa. Zrobił mega postęp i myślę, że ma wszystko, żeby pokonać dziś Aldo, który jakoś specjalnie nie przekonuje mnie swoimi walkami z dużo słąbszymi przeciwnikami, niż Money. Szkoda, że kursy tak poleciały.



Z kolei na jutro polecam typ na Halep. Nie widziałem jeszcze kursów, ale podejrzewam, żę będzie underdogiem. W grupie rozgromiła Serene, chociaż wiadomo, że ta nie była sobą. Jutro na pewno będzie dużo trudniej, ale dla mnie rumunka wygra ten mecz. Wszystko powyżej równych kursów to VALUE :)
 
tez mam ten bonus , mi konsultan mowil ze trzeba obrocic raz po 1.5



tylko najakiego undergoda to zaryzykowac
 
Back
Top