Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pytanko małe: Remis bez zakładu na Betsafe oznacza, że jeśli będzie remis w meczu który obstawiam to no-bet tak? Pytam, by się upewnić..
 
ale kursy na bellatora:-)



Sarnavsky- Cochrane 1.22-4



McDaniel-Sordi -1.55-2.35



Page-Burrell 1.28-3.75



Dantas-Waren1.28-3.45



Ten Page jest taki dobry? bo nie widzialem go w akcji, Bo Burnell az taki tragiczny nie jest



jakis undedog?
 
Raczej jest. Ale Nastula może mu luja sprzedać i wygrać. Także nie wiem, ale chyba nie będę tego grał.
 
grzech nie grać
boss.gif


No nie gram, spłukany jestem.
 
#1



Litwa U19 - Szkocja U19



Typ: Litwa U19 +1



Kurs: 1.9



Stawka: 5/10



Buk: bet365



#2



Litwa U19 - Szkocja U19



Typ: Litwa U19



Kurs: 6.0



Stawka: 1/10



Buk: bet365



Taka sytuacja. Szkoci bez kasy i sponsorów. Piłkarze z pierwszego składu się buntują z powodu zaległych płac. Niektórzy grają przeciwko sobie u naziemnych litewskich buków. Za to do internetowych bukmacherów napływają ogromne kwoty na litwę. Litewscy piłkarze dostaną premię w przypadku zwycięstwa.
 
Masz grzech :-) Z pustego to i...



To U19 dostaje już hajs za grę w reprezentacji swojego kraju? :-)



edit,




Saku spróbuje skromnie Twój typ.. :-)
 
Obejrzalem walke z Bedorfem i do momentu zawalu Pawel walczyl jak rowny z rownym. Teraz wjechal na cykl, wiec w walce cardio i sila beda lepsze. Mysle, ze warto zagrac. Ta walka mbie bardzo ciekawi, bo ostatnio Mario prowadzi korespondencyjny pojedynek z Bedorfem, wcale zle sobie nie radzac.
 
#3



Champions League Women ° Brescia W (Ita) - Lyon W (Fra)



Typ: Brescia +3.5



Kurs: 1.7



Stawka: 4/10



Buk: pinny



Typ od znajomego specjalisty.
 
saku zagrałem tą Litwę ;d a początku chciałęm dać 1x ale potem myślę co będzie i samo 1 ;d

po za tym to dziś mam
Lichtenstein-Czarnogora 2
Moldawia-Austria 2
Slowacja-Hiszpania 2
 
Zychal



Serio Page'a nie znasz? Toż to nowy [strike]turecki[/strike] Anderson Silva. ;)



https://www.youtube.com/watch?v=HSrY8JKrp3g







Do tej pory prowadzony bezpiecznie - dostaje głównie wygodnych dla niego stylistycznie stójkowiczów. Pewnie jakiś mocny zapasior go zweryfikuje z czasem. Póki co, fajnie się gościa ogląda. Burrella powinien przejść, chociaz faktycznie po 1.22 się nie opyla. Dla mnie no-bet.
 
Już nigdy więcej nie gram na żadną piłkę ani na żadną siatkę, bo to co wygram na MMA to przegram na tych gównach :D



Od dzisiaj tylko MMA :)
 
Jeśli próbujesz grać piłkę, to puszczaj sobie Kirasówkę dla spokoju :-) bo w przeciwnym razie przegrasz więcej niż zamierzasz :-)
 
raynor dobrze gada,sam stawiam 'profilaktycznie' przy weekendzie kirasówke za 5 złotych a jeśli coś wydaje mi się pewne to do 30zł jakiś handicap realu na żywo czy coś w tym stylu.
 
No chyba, że ma się więcej szczęścia niż rozumu (jak ja :X).



Dziś mnie naszło na postawienie trochę live. Na początku myślałem, że szlag mnie trafi, wszystko niefartem - cała passa przegranych, łącznie z siatką. Po boju z Japonią, myślałem, że Dominikana ugra z Chinami i... po dwóch setach gdy wydawało się, że Dominikana to weźmie, Chinki zaczęły odrabiać, i tak doczłapały się do piątego seta i podobnie jak Japonia wyrolowały Dominikanę. Poszedł majątek - 1060 zł na przegrane kupony:



przegrany_jjjj.jpg




Wrzuciłem więc ostatnie 1000 zł na "odkucie się".



Najpierw na USA:



siat.jpg




A później na piłkę (brak goli). Lillestrom SK byłem raczej pewny, że nie strzeli już więcej goli Valarendze i na to postawiłem:



pil.jpg




Ale już Puchar Szwecji Kobiet postawiłem serio na typową wiarę i nos, łącząc to z Lillestromem :D i dzięki temu jestem zarobiony i uratowany. A mogło być ostro do tyłu :D



lol_szady_mnie_zajebie.jpg
 
Gratulacje Tomek! Też na żywo wyciągam dosyć ładne wyniki, ale ja głównie kosza gram.
Ostatni kurs 22.40 to mistrzostwo. Ale nie polecam takiego operowania kwotami. Graj po 100 zł, inaczej "odkucie" w końcu nie wejdzie. Wiem, co mówię, lepiej ucz się na czyichś błędów.
A jakbyś na żywo zobaczył jakiś ciekawy bet to spamuj tutaj :)
 
Puczi wiadomka, to był 'desperados mode', po tym to ja zwijam kasę z buka i zostawiam tylko drobne na przyszłe UFC. Wystarczy mi tych emocji i frustracji przy passie wtop. W mecz Dominikany to miałem 14 zawałów serca. Fuck it! I'm going home! :).
 
wczoraj siadł mi mecz po kursie 14 (za 2 zł :D) ale zatysfakcja że takie coś siadło bardzo duża. Alba Berlin - San Antonio Spurs, wygrana niemców.



z ciekawości pytam - siadło wam coś kiedyś po kursie ponad 10?
 
Alexander Sarnavskiy - Dakota Cochrance. Gdyby Dakota miał więcej czasu na przygotowanie to wszedłbym w niego. Kurs to 3.75 na BetSafe. Uprzedzając pytania, wiadomo jaki jest Cochrance i że jego jedyną bronią są zapasy, ale Sarnavskiyego już obalali rywale (choć sam jest dobry ofensywnie w zapasach) i Dakota mógłby wygrindować decyzję... gdyby o walce dowiedział się nieco wcześniej. Chyba postawię z 20 zł na niego.



Edit: Ok. Dakota nie zrobił wagi. Nie stawiam nic.
 
Chyba jedną z bardziej kultowych gal pod względem wygrancyh tasiemców była Hunt vs Silva :-)



Po dziś dzień pamiętam



Jotko + Hester + Correia ( Szady ją wymyślił ) = kurs coś koło 15
 
Back
Top