Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Poszedł C.B Dollaway na singlu. Stricklanda odpuszcam bo za bardzo lubie Barnatta żeby mu nie kibicować.



Idę oglądać walki Ogle'a bo mi ten kurs tak jak Zychalowi spokoju nie da/.



Jeszcze patriotycznie za małą sumkę poszło Pawlak + Jotko + Niinimaki
 
Zychal



Nie powiem, 1.91 na Jotkę wygląda lepiej niż 1.70 u innych buków, ale jak już pisałem - po pierwsze nie mam przekonania do tego zawodnika, a po drugie nie chcę wpaść w pułapkę patriotycznego stawiania. Póki co no-bet, ale może pod koniec tygodnia zmienię zdanie. ;)



Co do Ogle'a - nie ma co się spieszyć. Wątpię, że kurs spadnie do ważenia, a właśnie ważenie może nam dużo powiedzieć. Przypomianam, że przed walką z Arantesem Blanco nie zrobił wagi i dobrze wiemy jak to się skończyło. Jeśli teraz by się nie zmieścił w limicie, to można będzie ze spokojnym sumieniem puścić singla, a póki co też mam wątpliwości, bo jak już pisałem wcześniej Maximo w formie powinien przejechać się po Andym.



PS. Dzięki Puczi za info o Peterze. "Szklane Szczęki" słucham od święta i pewnie by do mnie to nie dotarło. Jeden z potencjalnych underdogów odpada. Można by się pokusić o Pawlaka, ale na singla to troszku mały kurs, a dołożyć nie bardzo jest kogo.
 
Zychal



Waga ciężka? Debiutanci? Nie, dziękuję. :) Magomedova to ja bym dołożył, ale... Rashida, z tym, że nie ma kursów jeszcze.



Moje kuponiki na chwilę obecną:



Mark Munoz @3.35



Vaughan Lee @3.95



C.B. Dollaway @2.39



Sean Strickland @2.75
 
Też mi się wydawało, że na Lee jest zbyt wysoki kurs. Alcantara jest mocny, ale nie na kurs 1.28. Jak dla mnie szanse 70/30 dla Iuriego. Munoza bym nie stawiał, Mousasi nie pozwoli sobie na 2 porażki z rzędu. Munoz nie wytrzyma kondycyjnie 5 rund, nie przeleży co najmniej 3 na Gegardzie. Być może urwie jedną, max dwie, ale uważam, że Mousasi go rozbije i podda w późniejszej fazie walki. Nie wiem co wy widzicie w Stricklandzie, dla mnie totalne drewno.
 
Nie wiem co wy widzicie w Stricklandzie, dla mnie totalne drewno.


Bije mocno, a Luke przyjął sporo ciosów w ostatniej walce od gościa, któremu bliżej do kulania się. Nie widzę w Seanie gościa, który będzie w top 5 UFC, ale jego przeciwnik jakoś super też dla mnie nie wygląda poza chwilami, gdy wchodzą mu w końcu jakieś supermany czy latające kolana.
 
Puczi



Ja mam wrażenie, że Strickland szybko się rozwija i to już nie jest ten zawodnik, co trzyma głowę sztywno prosząc się o ciosy. Jeśli chodzi o to, jak wyglądać będzie Barnatt w tym starciu, to wrzucam moje przewidywania:



750214674.gif
 
pieknie go Dylan wtedy dojebal.



ostatnio Barnatt podlaczany byl przez 'mikrusa' ktory wjezdzal z ciosami w niego jak chcial, licze na Stricklanda.
 
Dzięki tam za info ze Szczeny:-) zmoczyłbym dupke.Coś się będzie kombinować.
 
Ja się przekonałem do Stricklanda skoro Sobotta miał tam jakieś problemy.Barnatt bywa groźny ale kozaczy troche co prędzej czy później go zgubi.Strickland bardziej taki wyciszony i z Bubbą zjebał mi kupon więc niech napierdala teraz i hajsem wypełni me kiermanki.Dorzuce Magomedova z TUFa <marzenie kurs 1.30 przynajmniej kurwełe> i sklepe taki oto kupon Jotko+Strickland+Magomedov AKO gdzieś 6 będzie- postawie za 9 dyszek max.
 
W tym betsyfie to moją ładny bałagan. Moża było obstawiać mecz French Open po jego zakończeniu i normalnie go rozliczyli :-) a wcześniej widziałem zakład na ten sam turniej gdzie handi wynosił +4,5 seta :-) Chyba trzeba będzie dokładnie śledzić ich ofertę :-)
 
Jak ktoś dostał e-mail od Betsafe z darmowym zakładem mobilnym 30 zł to niech korzysta :)


Ważny do jutra, wystarczy przy wybieraniu zakładu zaznaczyć że gra się za bonus i jest :)



aa.jpg
 
Ja teraz mam strasznie mało czasu żeby ogarniać kursy. Jednak na pewno zagram Krzyśka, ale dołożyłbym kogoś, Gegard wydawał mi się dobrym pomysłem, ale jak czytam co tu się pisze, to sam mam wątpliwości i może dołoże patriotycznie Pawlaka.. Lee z underdogów mi się podoba. Co do reszty muszę trochę pomyśleć jeszcze. Stay tuned, homies!
 
Bo tą 30 którą się dostaje trzeba zrobić obrót x1,50:D


Widocznie to jest kwota którą można wyplacić, też miałem lekkie zdziwienie :D
 
czyli wychodzi na to, ze tych 30zl z bonusu i tak nie mozesz wyplacic. obrociles 30x3.5 = 105, do wyplaty masz 75 czyli 105-30. zawsze cos pojebia z tymi bonusami. :)
 
tez go juz wykorzystalem posciłem singla po 1.50 za 30zł i mialem na koncie 15zł , dobre i to ;)
 
Krótko: Pawlak + Niinimaki, AKO 2.03 za 50zł.



Pawlak - Sam jest po kontuzji, do tego jest to dla niego debiut i pierwsza runda może być nerwowa. Z drugiej strony Peter i jego problemy zdrowotne i długa przerwa od startów. Ostatecznie, wybór jest bardziej patriotyczny, niż racjonalny.



Niinimaki - nie wiem, czy jest lepszym zawodnikiem od Szweda, ale nie zamierzam przepuszczać okazji obstawienia walki, gdzie jeden zawodnik bierze walkę z krótkim okresem czasu na przygotowania. Ostatnio tak odpuściłem obstawienia na Błachutę i żałuję, dlatego teraz zamierzam być konsekwentny.



Czekam jeszcze na ważenie, by ewentualnie (nie)postawić singla na Ogle.
 
Jotko + Mousasi 2.437
Jotko + Pawlak 2.81
Lee 4.15 10
Dolloway 2.42
Barnatt under 1.5 2.45

To i tak już spore ryzyko jak dla mnie, bo nie jestem szczególnie przekonany do tych typów. Więcej na pewno nie stawiam.
 
Daliby wreszcie wszystkie kursy. My tu gadu gadu o gali w Berlinie a na późniejszej też będzie kilka ciekawych zestawień.



#team Maldonaldo ;)
 
Hej mam pytanko do kogoś kto korzystał z bonusu 200zł w betclic.



Wpłacam 200 zł na betclic. Stawiam zakład w Sobote.



I powiedzmy przegrałem. Kasa automatycznie wraca na konto > ?
 
Wszystkie amerykańskie media typują Vitora jako zwycięzce TUF-a w ciężkiej. Liczę na wysokie kursy na Cara de Sapato,bo jeżeli byłby underdogiem, puściłbym na niego sumkę.
 
A tak jeszcze co do Barnatta - mi ciężko traktować walkę z Nillsonem jako wyznacznik w odniesieniu do starcia ze Stricklandem. Jak dla mnie Bigslow to taki typ zawodnika który musi zebrać kilka mocnych ciosów na głowę żeby się w walce rozkręcić. A szczękę na pewno ma przyzwoicie mocną, i jakoś nie widzę żeby Strickland mógł go znokautować, jak twierdzi Szady. Już w TUF'ie bodajże z Gilbertem Smithem zaczął od zebraniu paru mocnych ciosów, potem w UFC z Craigiem było to samo a wszyscy widzieliśmy jak się ta walka skończyła.



Anglik poza tym mocno rozwinął się od TUF'a, gdzie walkę z Dylanem Andrewsem zawalczył bardzo głupio, pozbawił się energii na trzecią rundę i nie dziwota że tak to sie skończyło. Mimo poprawiających się, ale wciąż intniejących braków Luke'a w trzymaniu dystatnsu, wydaje mi sie że Sean to trochę nei ten poziom.



Barnatt, (T)KO, 2 runda.
 
Mi jeszcze dzisiaj udało się skorzystać z tego darmowego zakładu (30zł) na betsafe. Poszedł dubel Mousasi + Jotko
 
Back
Top