Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Czemu ja weszłem all in w to KSW... kompletnie o Bellatorze zapomniałem... :-)



Trzeba będzie parę zł wpłacić na szybkości i puścić coś.
 
dalem na Polske x2 kurs 3 za 10 zl
lol.gif


20zl zarobilem na naszych kopaczach :D
 
MM zniszczy Aliego i to w bardzo dominujacym stylu. nawet sie nie bede rozwijal, to bedzie pelna pacyfikacja. Rosjanin nie ma kompletnie argumentow na kogos takiego jak DJ.
 
Nie byłbym wcale taki pewny Johnsona. Jego akcje wywindowały cholernie w górę po tym, jak pokonał Benavideza. Ale jak Benavidez pokazał się przeciwko Eliottowi? Bagautinov to zawsze świeża krew, mimo, że faworyzuję Demetriousa, to szczęka mi nie opadnie jeśli przegra.
 
po takim wystepie z Linekerem i to w najgorszej formie jakiej go widzielismy (w koncu zrobil wage) stawiasz Aliego w ogole obok MM? to jest rzeznik i jak zwykle pojawia sie ludzie ktorzy beda go nie doceniac. mi zamknal pyszczek ostatnim KO, w pierwszej walce z Bena wygladal swietnie, Morage spacyfikowal, a Dodson wedlug mnie jest lepszy niz Ali w stojce, a i tak niewiele zdzialal, bo Mysza sie tak 'regeneruje' szybciutko. zapasy? please.
 
Jak dotąd zawsze stawiałem na Johnsona. Piszę jedynie, że według mnie Ali może pokusić się o niespodziankę, jeżeli poprawi tdd. Dodson i Moraga to zupełnie inny typ zawodnika, niż Ali, który ma jednak dosyć specyficzny styl.
@edit: przecież ja go nie faworyzuję, tylko mówię, że walka może być bardziej wyrównana, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.
 
ale jak on ma wygrac? decyzja? przelezec na MM? w stojce? nie ma w ogole takiej szybkosci zeby zagrozic w stojce, jesli Dodson tego nie zrobil to w muszej nikt tego nie dokona, takie jest moje zdanie, malutki fighter od Jacksona jest wedlug mnie najlepszym uderzaczem w tej kategorii. nie zapominajmy, Mysza to geniusz techniczny, a zapasy ma bardzo mocne.
 
DJ to czołówka P4P. Moim zdaniem nie ma w FLYW nikogo kto mu zagrozi. Największe zagrożenie w postaci JoeB wyeliminował. Dwa razy. Pewnie przemawia przeze mnie osobista sympatia, ale DJ to kocur jakich mało. A w swojej wadze wygląda fenomenalnie.
 
wlasnie o to chodzi, przez cale zycie musial bic sie z wiekszymi (niezle bully dostawal w sumie), a i tak zwyciezal praktycznie z kazdym (Cruz jak to Cruz). w swojej wadze czuje sie jak ryba w wodzie i czuje, ze bedzie dominowal jeszcze przez troche. chyba, ze Dodson ogarnie glowe. :)
 
Panowie ale to kurwa nie są piłkarzyki!!!!!!!!!!! ja kibicuje Aliemu i moge być nawet kutasem z tego powodu.Wkurwiają mnie takie kursy w mistrzowskich bojach i tyle.Polubiłem Ruska(może dlatego ,że jak mamusia zrobi pierożki to jestem w siódmym niebie:-)) i licze na niespodzianke.
 
pilkarzyki sa jeszcze bardziej nieprzewidywalne niz MMA, przynajmniej wedlug mnie. Puczi, masz sprzymierzenca!!! :)



jaki mistrz takie kursy, MM muszym JBJ'em.
 
Pomijając że na papierze na pewno. W swojej ostatniej walce jak na swój wiek ( 35 lat ) prezentował się świetnie.
 
No to postawione. W ostatnim momencie oparłem się mega silnej pokusie postawienia sympatyzowanego Raja.
Poszło:
Narkun+Gamer+Karolina+Mamed+Abu 2.74
Saidov+Narkun+Abu+Mamed 2.88
Pudzian+Saidov 3.01
I mega taśma z wszystkich walk:
Chlewicki+Narkun+Abu+Gamer+Karolina+Saidov+Pudzian+Mamed 10.71
Gala z mnóstwem łatwych faworytów. Oby nie wyszło z tego to, co na ostatnim UFC. :-)
Jak dobrze pójdzie, to na Bellatorka pójdzie gruby hajs.
 
Pomijając to, że zaprezentował się świetnie, Rajewskiego nikt jeszcze nie starał się profesjonalnie obalać. Co prawda ładnie bronił prób obaleń, ale poziom Kosinskiego oraz Wojnickiego jest bardzo daleki od poziomu Saszki. Raju jeszcze ewidentnie unika parteru i praktycznie nigdy nie schodzi do parteru sam, nawet jeśli oznaczałoby to pozycję z góry. No, a z Chlewickim na pewno znajdą się na glebie i jak się tam zaprezentuje Łukasz R. to już przekonamy się. Oczywiście może zaistnieć KO, ale... to jeszcze nie jest czas młodego wilka.
 
1TYPf527f.png

Khalidov - Falcao

Bilans, 10 ostatnich walk na korzyść Mameda w fantastycznym stylu. Falcao? Zawodnik, który długo "wchodzi w walkę", początki zawsze zachowawcze, badanie zawodnika i cisosy z kontry. Dużo ostatnio treningu parterowego ze strony Brazylijczyka, wbrew zapowiedziom, nie przyjeźdźa tutaj po pewny nokaut, obawia się kulanki z Mamedem. Walka bardzo ciężka do wytypowania. Wynik: Mamed przez decyzję po trudnej walce.

222typ71a04.png


Pudzianowski - Thompson

Kondycja, stójka, parter - wszystko na korzyść Anglika? Kurs znakomity więc nie widzę innej opcji. Pudzian w zasadzie bez żadnych argumentów. Może siła? Ale mam wrażenie, że z Olim nic tu nie da. Przypominam sobie ostatnią walkę Pudzilli, kondycha dalej do kitu niestety, bądźmy realistami - Oli Thompson prze z Ground and Pound.

Saidov - Mańkowski

Serce za Borysem, rozum za Saidovem. Ostatnia walka uświadomiła mi, że na Czeczena potrzeba silnego zapaśnika. Ankos Zapasy Poznań... niby tak ale siła mam wrażenie po stronie Aslambeka, stójka po stronie Songo. Mam, nadzieję na dobre widowisko. Jeżeli miałby postawić tutaj pieniądze to na Saidova bo nie wiem jak Mańkowski może tutaj wygrać, niestety. Saidov przez decyzję.

Kowalkiewicz - Cive

Liczę tutaj na ostre wymiany, tak jak w przypadku Soukupowej i wydaje mi się, że może być to bardzo podobna walka i znowu na korzyść Polki. Kowalkiewcz przez decyzję.

Strus - Azaitar

Walka również trudna do przewidzenia, Piotrek aby wygrać, musi( !!!!) kontrolować Marokańczyka w parterze. Tylko Azaitar może być za silny aby dać się wywrócić. Innej szansy raczej nie widzę. Azaitar przez decyzję/ TKO.

Gamrot - George

To walka chyba najłatwiejsza do obstawienia. Kurs nie za wysoki. Gamrot z bazą zapaśniczą jaką posiada nie powininen mieć żadnych problemów z Jeffersoenm. Gamer przez decyzję.

Narkun - Andrade

Andrade zwijający się z bólu po gali, która odbyła się w ubiegła sobotę. Co tu dodawać, Narkun z wielką motywacją, nie wiem co musiało by się stać aby Polak poległ. Narkun przez K.O w 1 rundzie.
 
Mahon, naprawdę doceniam, że napisałeś swoje zdanie na temat walk, jednak to temat o zakładach bukmacherskich. My wszyscy tutaj w większym, bądź mniejszym stopniu skupiamy uwagę na cyferkach jakie wystawiają bukmacherzy. Miło by było gdybyś dodał po dwa zdania, które kursy są dla Ciebie atrakcyjne, które uważasz za zaniżone/zawyżone. Z tego co widzę, odniosłeś się wcześniej tylko do kursu na Mameda. Jeśli stawiasz pieniądze i zawierasz zakłady, to również mógłbyś się nimi podzielić, oraz pogdybać o szansach i perspektywach. To nie hejting. Pozdro600.
 
KSW NUMER JEDEN NA SWIECIE, PO CO JAKIES KURSY, JARANKO WALKAMI ZIOMS



na Ortiza dobry kurs na loterie, haha. dziwi mnie mega ten kurs na Melendeza, co on wygral poza Sanchezem ostatnio? (nie, nie wygral z Hendo Puczson <3)
 
Baju, ostatnio jak gadaliśmy na chacie, to sam Ci pisałem, że Thomson i Edgar wygrali z Hendersonem, a Melendez w moim odczuciu przegrał. Z kim wygrał El Nino? Z w.w. Joshem. Na Gilberta kurs jest wysoki, ponieważ stoczył cholernie wyrównane walki z Thomsonem oraz Bensonem. Melendez ma zdecydowanie lepszą stójkę i lepsze zapasy od Bensona - a to są atuty potrzebne do walki z Pettisem. Jeżeli poprawi kondycję, to będzie naprawdę sporym zagrożeniem dla Anthony'ego.
KSW i Bellator to jak dla mnie loteria, jednak 2 kursy mi się podobają - na Oliego i Borysa.
Thompson jest znacznie lepszym zapaśnkiem, przeciw któremu siła Pudziana na nic się nie zda - dodać do tego znacznie lepszą kondycję i mamy dosyć łatwe zwycięstwo Anglika. Mimo, że chciałbym się mylić, to sam zagrałem Oliego za 1.67 - według mnie kursy powinny być na poziomie 1.44-3.0.
Borys - powtórzę się, ale według mnie Mańkowski spalił się psychicznie w poprzedniej walce. Nie miał pomysłu na pojedynek, sprawiał wrażenie zupełnie nieobecnego. Liczę że tym razem pokaże się w maksymalnie dobrej formie i wypunktuje w stójce Aslambeka. Uważam, że gość jest lepszy technicznie od Czeczena, który góruje nad Polakiem siłą i bjj, przegrywając w technice kickboxerskiej, zapaśniczej oraz w szybkości. Zagralem za 2.40, a 2.65 to już w ogóle kosmos.
Ortiza nigdy w życiu bym nie zagrał, jeśli postawię Bellatora, to tylko na Shlemenko + Lawal.
 
Back
Top