Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMzMzE0MTE2MzgyMDIwMDoHDzcb3QbUVypLT8Q%3D&kind=MAIN







:( :( :( 1100 zl przeszlo kolo nosa, bo City I Arsenalu jestem pewien :(
 
postawiłem 3 kupony oczywiście gdyby nie Davis noi Duke byłbym 90 do przodu a tak to dostałem zwrot i jestem 2,58zł do przodu haha oficjalnie zostaje hejterem fighterów z nazwiskiem na litere D
 
I. Medeiros -------



II. Castillo+Jones+Duke -------







teraz niech Coreia za karę dostanie Andrade a Miller nie wiem Cowboya :D
 
Correia 1:1 na tej grudniowej gali ja obstawiłem teraz myślalem, że sobie nie poradzi z zasięgiem Duke ;p







z Andrade byłaby napewno dobra wojna ale moim zdaniem Andrade ma mocniejszy cios i jest troche bardziej agresywna taki mały kobiecy wand :D i to w moich oczach minimalnie przechylilo by szale na korzysć Jess
 
10291042_755224004510491_1774053702373986893_n.jpg




Lubię promocje. :-)



Midern, liczy się kurs po jakim postawiłeś, późniejsze zmiany nie wpływają na Twój kupon.
 
Jeżeli postawiłeś teraz na danym kursie, a za jakiś czas kurs ulegnie zmienie, to Twój zakład też ulega zmianie, cyz zostaje na postawionym kursie?
 
betsafe


Jon Jones - 1.43 Alexander Gustafsson - 2.75


E: midern, liczy się kurs w momencie w którym puściłeś zakład, nie zmienia się on już.
 
jeszcze sie kursy wyrownaja jak psychofani (moi odpowiednicy z JBJ'em, pondro) powchodza na Alexa... :)
 
Gdyby kurs na Jonesa wzrósł, to baju wchodzisz gruuubo? :-)



Zobaczymy kiedy do tej walki dojdzie, jak na razie, to mrożenie hajsu.
 
nawet nie ma gali podanej, a Ci juz zaklad rzucaja, tez dobrze. tak jak na Vitorze ludzie mrozili hajsy z Chrisem. glupota.
 
Ej a możecie mi jakoś uzasadanić dlaczego tak warto stawiać na Matta Browna bo Eric to bardzo solidny zawodnik. A wszyscy tu taki mega hype na Browna.
 
@vai, dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Stawiam zakład przy x kursie, zza jakiś czas pojawia się lepszy kurs - y. Bez problemów mogę przerwać zakład przy kursie x, a potem na nowo założyć ten sam zakład przy kursie y?
 
Silva to solidny, ale i nieco przereklamowany zawodnik.



W pełni formy, Brown podtrzymałby passę zwycięstw (2012 i 2013 bez porażki, a pokonał lepszych rywali niż Brazylijczyk i to w lepszym stylu) i pokonałby Ericka bez problemu...za to jest po kontuzji i dlatego osobiście mam wątpliwości co do niego. W innym wypadku, stawiałbym na niego dom już teraz, a tak to poleci co najwyżej normalna stawka
 
No właśnie według mnie Silva jest bardziej przekrojowy. A dodatkowo w tej sytuacja hype na Browna jest troche chyba za duży skolei Silva chyba jest troche niedoceniony.
 
Bo Erick ma słabszą kondycję. Bo Erick nie pokonał nikogo na poziomie chociażby zbliżonym do Matta. Bo Matt to taki zabijaka, że chciałbym być taki jak dorosnę, gdybym nie ważył śmiesznie mało i nie miał innych ambicji.



Nie odmawiam Silvie szans, bo może czymś trafić w stójce, ale spodziewam się, że znowu poleci w tysiąc pińcset obrotowych strzałów, a na łokciokolanowohajkikowy szturm Matta to będzie za mało, zresztą Brown ma mocną szczękę i pokonał ostatecznie moim zdaniem lepszego uderzacza jakim jest Mein. Jeśli walka zejdzie do parteru to Matt może mieć przechlapane, ale defensywne zapasy raczej pozwolą mu utrzymać walkę w stójce. Gdyby powiedzmy było 1, 30 na Matta to bym nie rozważał tego raczej do taśmy. Ale 3,10 to jest przedwczesny prezent na urodziny.







Eryk to najbardziej przehypowany półśredni.
 
midern, nie mozesz 'przerwac' zakladu ktory nie jest live, mozesz w takiej sytuacji jedynie 'dolozyc' po lepszym kursie y.
 
@pem


Może i Silva jest bardziej przekrojowy, ale - jak napisałem wcześniej - udowodnił, że jest do ubicia i z goścmi pokroju Browna zwykle przegrywa.


@Bolt


Zapomniałeś dodać, że Matt jest nieśmiertelny ;)
 
Baju, czaję. Czyli najlepiej poczekać na najkorzystniejszą okazję, troche przemyśleć i wtedy grać ;) No nic, od czerwca i ja startuję w buku ;)
 
Dla mnie przereklamowane to jest stwierdzenie, że Silva jest przereklamowany. W tej walce stawiam na niego. Stójka, zapasy, parter wszystko idzie na korzyść Ericka. Jedyne w czym Brown przewyższa Indio to nieustępliwość i szczena. Kondycha też na korzyść Amerykanina, ale wielkiej przepaści pomiędzy nimi w tym aspekcie bym nie upatrywał. Indio już raz pokazał, że umie sobie radzić z rywalami, którzy mają pojęcie o zapasach. Fitcha jednak uratowała silna wola i sprawność w parterze, której Brown nie ma (tej drugiej). To Brown jest wg mnie mocno przreklamowany. Nawet za taki kurs się na niego nie skuszę, bo po prostu nie widzę value.
 
Eric Silva jest strasznie przeceniany, co pokazuje kurs na niego. Matt Brown jest moim zdaniem niewygodnym rywalem dla niego. Techniczny brawl, oraz dobre defensywne zapasy, to odpowiedni zestaw, aby wyjść zwycięsko ze starcia z Erykiem.
 
No heloł, Erick nie potrafił dać sobie rady w stójce z Kimem, który nie był wtedy jeszcze w wydaniu K1 oraz nie potrafił Silvy obalić. Poza tym może to antypatia do Silvy, ale nie rozumiem co on robi w top 15 mając zwycięstwa nad :



Takenori Sato (kto?)



Jason High (przeciętniak)



Charlie Brenneman (za darmo z UFC nie wyleciał mimo wszystko)



Carlo Prater (DQ, ale policzę z wiadomych przyczyn, ponownie : kto?)



Luis Ramos (kto? poza tym, że go też Brown efektownie obił)







O, jeszcze przyzwoicie zawalczył z najsłabszą wersją Fitcha. Efektowny, ale nie dosyć na top efektywny zawodnik.
 
Tsu


Dla mnie to analogiczna sytuacja jak z Travisem Brownem. Tylko, że jeden jest underdogiem, a drugi był faworytem. Obydwaj pokonali w brawurowym stylu paru zawodników i ludzie zobaczyli w nich kogoś, kim nie są. Wydaje mi się, że zdecydowanie za wysoko sytuujecie Browna. Mnie on nie przekonuje. Ale to tylko moje zdanie ;)
 
Mnie nie przekonuje Erick i jego dorobek w UFC. Jeśli Silva zdecyduje się próbować w stójce z Mattem, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że polegnie. Brown jest lepiej ułożony technicznie, bardziej wszechstronny i równie agresywny. Przeniesienie walki do parteru również nie będzie proste, a Matt trenował do tej walki choćby z Fitchem. Parter to największa szansa Silvy, jednak mam wrażenie, że obecnie, parter Browna jest mocno niedoceniany. Kurs 3.1 na Immortala jak dla mnie jest bardzo dobry.
 
Back
Top