Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

na chuj analizy jak mozna prosto i konkretnie!? :D

Fili, bo ma tunele i nie ma zeba!

analiza już nieaktualna bo wstawił złotego i bedzie walczył zachowawczo, żeby go nie stracić, a cyganicha Holloway, któremu się już same oczy świecą na myśl o złocie zapowiedział, że mu go wybije jeszcze na ważeniu
 
ile stawiacie najwięcej w taśmie? czy coś takiego ma sens: Jones + Miller+ Davis + Luke+ Benevidez+ Gomi AKO 5.06 ? oczywiscie nie jakies duze pieniadze. :-)
 
zalezy, jak tasma to chyba max najlepiej 3 zdarzenia, ale czasem takie 'szalone' rowniez pykna. im wiecej tym wieksze ryzyko, to jest jasne, a w MMA kazda walka jest zagadka. w tej tasiemce balbym sie o Gomiego czy Millera.
 
"Niestety byliśmy zmuszeni do unieważnienia Twojego zakładu na Joe Ellenberger - Vagner Rocha oraz zaniżyć wszelkie kursy na to zdarzenie do poziomu 1.00. Ta akcja musiała nastąpić, gdyż jeden z zawodników wycofal sie z turnieju."



Dostałem takie info od betsafe. Ktoś dostał podobne? Nie widziałem żadnej informacji o kontuzji...
 
Tak Vagner Rocha złapał kontuzje



http://www.mmafighting.com/2014/4/23/5645768/ufc-172-fight-card-joe-ellenberger-vs-vagner-rocha-scratched
 
no i chuj, napisalem o Realu, ale oczywiscie nie postawilem, bo przeciez pilki mam nie stawiac


Heh, widziałem ten Twój wpis i się z ciekawości spytałem brata, który dość mocno interesuje się piłą, czy Real ma szanse i powiedział, że wygra na lajcie. :) Podziękował za info o kursie, postawił na to stówę i zgarnął 130 na czysto. :D Ja się nie skusiłem, bo wiem, że nawet jakbym wygrał, to bym w to brnął dalej i następne dwa zakłady wtopił. ;)



Tymczasem u mnie poszedł trzeci kupon na sobotnie UFC:



Yancy Medeiros, kurs 2.75 x 50 zł



Liczyłem, że kurs wzrośnie, ale się na to nie zanosi, także postawiłem już teraz.



Jeszcze mnie kusi Jessamyn Duke po 2.00. Ciężki dylemat, bo lubię Correię, ale Beth popełnia jeszcze sporo błędów i Jessamyn dzięki przewadze zasięgu może ją wypunktować w stójce, no i też mam tą wizję gilotyny...
 
Fili też mnie kusi. Z Jonesem i Rocholdem dobry kupon. Ja może postawię rodzinnie na TAM - Benavidez, Fili, Castillo, ale czekam do ważenia i wtedy dopiero puszczę ze 3-4 kupony jakie mam w planach.



Zwykle underdogów nie gram, ale na Medeirosa też chyba postawię coś symbolicznie, bo Jim Miller wygląda ostatnio taak słaabo... :-)
 
@up wlasnie dlatego zaluje ze nie wplacam nic na betsafe ;/ na sts jeszcze jest walka Miller - Green .. co za osioły :-)
 
na sts jeszcze jest walka Miller - Green .. co za osioły
facepalm.gif






ale, żeby aż osioły? :-)
 
up@ na bahu tez nadal jest miller-green



ostatni kupon:



duke+jj (przed czasem)3.22







pozostale :



mederios2.75



jj+rockhold+filli 2.18



beal+gomi2.49



benvidez+jj+davis2.16
 
Kurde, im bliżej soboty, tym jestem mniej pewny słuszności postawienia na Correia'e. Mam jeszcze czas do namysłu czy robić kontre, czy zostawić tak jak jest.
 
ja Pietagoras odpuszczam tę walkię.Dosyć nie pewna i na laski sobie chyba już generalnie odpuszczenie stawianie (poza KSW :D) bo dobrze ,że dali wygrać Tate bo w dupe kupon byłby.
 
No widzicie, a mi sędziowie przekręcając Carmouche popsuli 100% skuteczności typowań walk kobiet. Oczywiście nie będę się użalać z tego powodu, bo bywały kupony, które wchodziły dzięki beznadziejnemu sędziowaniu - takie uroki tego sportu. ;) Do tej pory ładnie zarabiałem na kobitkach, także jadę z koksem dalej. Poszło:



Jessamyn Duke, kurs 2.00 x 50 zł



Z bólem serca, ale myślę, że to dobrze ulokowane pieniądze. Jessamyn jest lepsza technicznie, ma przewagę wzrostu i zasięgu, lepsze BJJ. Zapaśniczo może być trochę gorzej, ale jak znam Correie to będzie wolała wymieniać się uprzejmościami w stójce, parteru szukając tylko pod koniec rund, żeby zapunktować w oczach sedziów.



Może się jeszcze skuszę na tego Jonesa "in the distance", którego Zychal zaproponował, za mniejszą stawkę. Z reguły nie bawię się w zakłady specjalne tego typu, ale to ma dużą szansę wejść. Wątpię, że Glover przetrwa 5 minut z Jonesem i z łatwością mogę sobie wyobrazić jak przegrywa przez TKO albo SUB.
 
Ja wymyśliłem coś takiego (długoterminowy) na betsafe:



Jones wygra przed czasem + Davis + Benevidez + Rampage + Mamed = AKO 4.96
 
Aaa, odpuszczam tego Jonesa przed czasem, jeszcze się skończy decyzją jak z Rashadem i będzie po pieniądzach. Moją uwagę przykuło za to co innego - Borys Mańkowski po 2.40. Startowało z 1.87. :) Nie spodziewałem się, że aż tak pójdzie w górę. Pytanie, czy jeszcze podskoczy, czy od razu pyknąć zakładzik.



Ps. Zychal - BAH zwrócił pieniążki za Greena



Ps2. Nie ma co czekać, poszedł Borysek za 50 zł
 
to dobrze ze wrocili :P Szady przegrasz na Borysku niestety ale Aslana po takmi kursie nie zagram :P
 
Ja jednak zostawiam Correia'e bez kontry. Po przemyśleniu całej sprawy śmierdzi mi tu splitem dla Bethe.



Obie panie propsowałem na forum przed ich debiutami w UFC. Tym razem jest trudniejszy orzech do zgryzienia. Duke ma warunki i lepszą technikę.W swoich dotychczasowych walkach pokazała, że wie jak to wykorzstywać. Walczy się jednak z przeciwnikiem tak, jak on na to pozwala i taka Pennington, która ma bardzo podobne warunki fizyczne do Bethe i nota bene brakuje jej jeszcze do czołówki, umiała zneutralizować warunki Jessamyn i wygrać walkę splitem. Jeśli mogła Pennington to może i Correia ( mam taką nadzieję). Walka jednak będzie blissska.....
 
2ly4ubk.jpg








Takie combo wymyśliłem i ostatecznie wolałem zagrać naszą waloną w dupe ekstraklase zamiast Medeirosa.. ale wszystkim życze powodzenia-oby wygrał.Pomysł z Jonesem dobry (Szady gdzie Evans a gdzie Texeira ? :D) Glov będzie zbierał kły max w drugiej rundzie.Fili wydaję mi się być bardziej przekrojowy od Hollowaya i może też być przed czasem.Davis z Johnsonem to może być fajna waleczka i faktycznie decyzja Phila jeśli nie da sie trafić kowadłem.Rockhold pacyfikacja.Castillo wydaje mi się być murowanym faworytem ale to jest ememej i wszystko sie zdarzyć może.Co do nogi to Handi lecha poszło dlatego ,że wyczytałem : Wisła zagra bez pauzujących za kartki Gordana Bunozy i Dariusza Dudki oraz kontuzjowanych Arkadiusza Głowackiego, Michała Chrapka, Łukasza Garguły,Michała Nalepy oraz Marko Jovanovića, więc trener będzie musiał sięgnąć do głębokich rezerw aby skompletować kadrę. W Lechu nieco lepsza sytuacja, lekko kontuzjowany w ostatnim czasie Pawłowski wznowił treningi z pełnym obciążeniem i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Zabraknie natomiast: Barry • ego Douglasa, Luisa Henriqueza i Manuela Arboledy .



Legie mam nadzieje,że stać na marne 1:0 przy Łazienkowskiej.Ogólnie taki kupon wymyśliłem i choć też gadam ,że nie gram nogi itd to zaryzykuje w końcu to 25zł tylko.Medeiros<Lech+Legia tak postanowiłem :-) oczywiście mam nadzieje ,że Miller dostanie luja w chuj i padnie :-)



Powodzenia
 
Dobra, Kiras, przekonałeś mnie. Poszło:



Jones in the distance + Fili + Rockhold, AKO 3.00 x 25 zł



Teraz nie mam za bardzo co czekać na ważenie, bo zostało mi 13,90 zł na Betsafe. :D



Jestem zadowolony ze swoich kuponów, tylko boję się o Beala, bo to w sumie jedna wielka niewiadoma.



edit: poszła reszta na Williamsa, także ważenie mogę sobie darować.;) Wysokich wygranych panowie. :-)
 
kurwa po ogladaniu tych countdownow zaczalem liczyc na Boetscha. :C



Szejdy, jebnij 'skup' wszystkich zakladow. <ladnieprosi>
 
Jakoś z bukmacherskiego punktu widzenia nie podoba mi się rozpiska tej gali :/ czuję, że to może być noc underdogów. Kasę stawiam tylko na Hollowaya i Madeirosa, każdy w singlu po symboliczną stówkę. Z większą kasą poczekam na Fight night 40 widzę tam kilka niezłych betów :)
 
pewniaczki #obyweszlo :-)

Zakład złożony na 1 @ 1.17 Otwarty
Jon Jones - Glover Teixeira
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.45 Otwarty
Phil Davis - Anthony Johnson
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.25 Otwarty
Joseph Benevidez - Timothy Elliott
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.15 Otwarty
Luke Rockhold - Tim Boetsch

+ dluga ale bez szalenstw

Zakład złożony na 1 @ 1.17 Otwarty
Jon Jones - Glover Teixeira
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.45 Otwarty
Phil Davis - Anthony Johnson
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.25 Otwarty
Joseph Benevidez - Timothy Elliott
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.15 Otwarty
Luke Rockhold - Tim Boetsch
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.32 Otwarty
Charlie Brenneman - Danny Castillo
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.75 Otwarty
Chris Beal - Patrick Williams
 
vaica, do mnie tez krzyczy Rumble!!! masakra, czuje KO. :)



Davis dla mnie wygladal najgorzej na wazeniu, nie widzialem go jeszcze tak... dziwnego.
 
Back
Top