Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Czy ja wiem, Davis raczej taki był od zawsze. Przed walką z Rashadem dużo mówił o tym, że pokona go zapaśniczo, na konferencji nawet chyba wysunął wtedy propozycję, aby też w zapasach zawalczyli.



Do tego dochodzi kwestia, że jeżeli nie będzie robił szumu wokół siebie, to będzie miał strasznie długą drogę do titleshota. Jones nie zawalczył z Teixeirą, a Guss i Cormier już są planowani.



Ja ciągle mam w głowie walkę Rumble'a z Vitorem. Wagi nie zrobił, w dniu walki max 205lbs miał mieć, ale Vitor wtedy go ładnie pozamiatał, a to nie był "ten Vitor". :-)
 
Calo



Przekleję, bo zedytowałem i mogłeś nie zauważyć.



Ja to widzę trochę inaczej - myślę, że Yancy może poradzić sobie z jego zapasami (nota bene zapasy są stylem źródłowym Medeirosa), a w stójce jest po prostu lepszy. Jeśli dołożyć do tego nokautujące uderzenie i to ile zebrał ciosów w ostatniej walce Miller, sprawia, że walka nie musi być wcale taka jednostronna.



I właśnie widzę, że mi się popierdzieliło z tym "short notice". Medeiros przeszedł pełny obóz przygotowawczy, bo miał się bić na tej gali z Joe Ellenbergerem, tylko przenieśli go do walki z Millerem, a Joemu dali Vagnera Roche. Czekam na kursy.
 
jesli Medeiros przekroczy 2.5 to IMO strzal w stope bukow, bo sadze, ze wygra ten pojedynek. Miller tendencja spadkowa i nawet ostatni wygrany pojedynek nie byl tak piekny jak moze sie to wydawac, bo zlapal troche w tej walce. Medeiros to dla mnie ciekawy talent, moze zaskoczyc.
 
Davis-Rumble under 2,5 po 2.0. Ja to zagram. Wysoce prawdopodobne jest, że Davis podda Rumbla, w którego grappling nie wierzę, a z drugiej strony zabezpiecza przed cepem Johnsona.
 
są kursy na najbliższe ufc w betsafe ten Beal coś mi się kojarzy ze mialo byc w oklicach 1.30 a jest 1,75 Medeiros 2,75 :D
 
Doszły mi 2 nowe zakłady :



JBJ/Teixeira (under 3.5) + Fili



Johnson/Davis (under 2.5) + Castillo



Czekam na resztę kursów.
 
No nie powiem, trochę mnie bukmacherzy zaskoczyli. :D Myślałem, że nie będzie co grać, a już uśmiecha się do mnie kilka kursów. ;)
 
Beal + Fili leci natychmiast z mojej strony - zawyżone nieco kursy na obu, AKO 2,85.



Jeśli chodzi o resztę to poczekam do ważenia.
 
wlasnie nie wiedzialem ktora dupeczke napisac, bo obie moga to wygrac, ale zaufalem, ze treningi z Ronda jednak dadza progres i Duke to wygra.



AJ jest ciekawym underem i Szejdy sie chyba pokusi!
 
Szady co tam juz zagrales?



poszlo Beal +Gomi



edit zawsze pytam Szadiego



a wczesniej dalem jeszcze Davis+benavidez+jones 2.16
 
Zychal, zamiast się pytać Szadego co zagrał ( i tak nie poda przed analizami D)), sam się lepiej pochwal co postawiłeś. Ostatnio zbierasz niezłe kokosy. :-)



EDIT: edytowałeś w trakcie pisania tego posta, hehe
 
czekam az mi odadza 50 na bahu za greena to cos zagram jeszcze , na Mederiosa ciekawy kurs



Dalczego tak odrazu skreslacie Hollowaya?
 
Dalczego tak odrazu skreslacie Hollowaya?


Fili będzie miał przewagę zapaśniczą i grapplerską prawdopodobnie (choć Max ładnie bronił obaleń z Bermudezem), do tego siłową jako bardzo duży piórkowy. Kibicuję Hollowayowi i liczę, że zaskoczy, ale póki co nie posiada on zbytniej siły ciosu, a Fili mimo bardziej "dzikiej" stójki wcale nie musi być słabszym technicznie uderzaczem. Tak czy siak to powinna być świetna walka. Nawiasem mówiąc szkoda, że Max trenuje w hawajskiej piwnicy z Dustinem Kimurą, zamiast przenieść się do ATT czy innego Grega Jacksona, duży potencjał i bardzo młody gość.
 
Fili powinien być skuteczniejszym uderzaczem a grapplersko na pewno nie będzie odstawał od Maxa. To tyle. A Medeiros wam wtopi.
 
Przecież od jakiegoś czasu powróciłem do podawania swoich kuponów tutaj na bieżąco zaraz po postawieniu. :)



Nie wiem jak mógł wam umknąć wpis, gdzie napisałem, że poszedł pierwszy kupon, tj. Davis + Jones + Rockhold, AKO 1.95 x 50 zł



Rumble tego nie wygra, Phil nie da się "pacnąć"- jest zbyt taktyczny, zbyt mocny, zbyt rozwojowy i zbyt przekrojowy by przegrać w głupi sposób tę walkę.



Duke/Correia - na chwilę obecną dla mnie no bet, bo kursy są dobrze podzielone, tj szanse tutaj rozkładają się mniej więcej po równo. Wczoraj obczajałem trochę walk Jessamyn, bo Correie znam dobrze (robiłem analizę kiedyś) i myślę, że Beth nie będzie mieć łatwo. Duke jest wyższa, ma większy zasięg ramion i jest bardziej przekrojowa -nie zdziwię się jeśli złapie Correie w jakąś gilotynę, bo lubi zapinać to duszenie, a Beth w klinczu aż się czasem prosi o to. Jeśli kurs na którąś z pań przekroczy te powiedzmy 2.30 to może się skuszę.



Kurs na Beala mi się podoba i to nie dlatego, że Chris to jakiś mega wymiatacz, tylko Williams wydaje mi się być przeciętniakiem, który nie zasłużył na angaż w UFC, ale nie widziałem obu panów w akcji zbyt dużo, także tu jest jeszcze pole do zastanowienia się, tym bardziej, że walki debiutantów to spora loteria i można się przejechać jak na Noadzie Lahacie, na którego hype sam się dałem nabrać.



Medeirosa oczywiście postawię, bo już się dużo wczesniej na to zdecydowałem, ale mam przeczucie, że kurs jeszcze podskoczy i wtedy pyknę zakładzik. Jasne, zdaję sobie sprawę, że Miller może go poddać i to dość szybko, ale jest ryzyko - jest zabawa.



Filiego może już dziś postawię, tylko muszę się zastanowić, co by dołożyć do niego, bo 1.62 to to troszku mało na singiel
 
Ja na Medeirosa postawilem symbolicznie 5 funciszy ( dlatego w dublu ).wiec jak przegra, to wielkiej straty nie bedzie. Ale dla mnie kurs ciekawy.







Zychal, Szady, dobra pojebalo mi sie troche ;) potrzebuje wiecej snu ;)
 
Poszedł drugi kupon:



Chris Beal + Andre Fili, AKO 2.84 x 50 zł



Beal dlatego, że jest umięśnionym murzynem i ma ładny bilans walk na Sherdogu



Fili dlatego, że jest bardziej przekrojowy od rywala i ma ładny bilans walk na Sherdogu



#JanuszStyle



#BędąDolaryCzujęTo
 
koleszka mi oddał siano i przeznacze z tego procent na kupona ! hehe za 2 dychy pośle jakiegoś potwora bo też mi sie pare kursów spodobało.
 
na chuj analizy jak mozna prosto i konkretnie!? :D



Fili, bo ma tunele i nie ma zeba!



RM dzis 2.45, wchodzisz Kiras?
 
jest to pomysł baju :D mógłbym dziś postawić te 2 dychy ale jak przegram to nie bedzie na UFC.Rozkminie jeszcze,poczytam jakieś analizy w chuj.



@widze fajną opcje na wynik i bramki na bet365 mianowicie wygra real i obie strzelą bramki kursiwo 4 to za 5 chyba puszcze bo real do 0 nie wygra a 2-1 bardzo prawdopodobne.Grunt ,że CR7 wraca bo jak go nie ma to każdy nie wie co ma robić a jak jest Cris to on jest szefem :D
 
ostatno wszystko ładnie powchodzilo to jedziemy dalej ! Davis + Jones + Benavidez + Rockhold @ 2.30 mysle jeszcze nad jakims singlem na Medeirosa , ale to jeszcze czas ;)
 
Co myślicie o postawieniu na Vagnera Rocha kurs 3.45? Jest doswiadczonym zawodnikiem, przegrał ale przez decyzję z Cerrone. Joe Ellenberg ma znanego brata, ale czy sam jest na tyle dobry żeby był takim faworytem w tym starciu, kurs 1.32 ? Orientuje się ktoś może ? Czy dobrze mi się wydaje, że Roch wziął te walkę z biegu jako zastępstwo?
 
no i chuj, napisalem o Realu, ale oczywiscie nie postawilem, bo przeciez pilki mam nie stawiac. alez chujowy timing mam z tymi betami, haha.



Joe ogorkiem nie jest i nie szukalbym w tej walce underdoga. w ogole gala pachnie mi niespodziankami. :(
 
Back
Top