Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Alvarez niezależnie od wyniku znajdzie się w UFC i dostanie bardzo przyzwoity kontrakt. Jak dla mnie Chandler po pierwszej porażce, i to przez niejednodnogłośną decyzję (która mogła równie dobrze bez kontrowersji mogła być zapisana na jego korzyść) będzie chciał udowodnić, że to tylko wypadek przy pracy.



Szady gra LaFlare, Zychal go chyba rozważa, ja prawdopodobnie go zmiksuję z Dariushem, także możesz to rozważyć. Jak coś, to: "We are die together!" :-)
 
enteryoname



No ja postawiłem LaFlare w dublu z Hirvikangasem i mam nadzieję, że wygra. ;) Dla mnie jest wyraźnym faworytem, jednak nie można lekceważyć siły ciosu Howarda, który ponadto może też mieć nieznaczną przewagę kondycyjną. Kilka stron wcześniej pisaliśmy o tej walce, także musiałbyś poszukać. ;)



Tsubasa



Dla mnie Chandler też faworytem, ale nie wiem czy opyla się ryzykować. Też na nim wtopiłem kupon. :(
 
A Szady pamiętam że wtedy to nam poleciłeś kozak Underdoga Newtona chyba po 4,7 był :-) i ja oczywiście na "podbicie" AKO też dorzuciłem Chandlera.
 
nie Ty tylko tak zrobiles:-)



La Flare grac bo kursy spadaja ,ja chyba go dam w dublu z camozim i singel na daniela tatsuje i noga , na tym zakoncze
 
Oli juz 1.71 :-)



jednak mam dariusza na dwoch kuponach wierze w hype Szadego :-)



dariusz+silander



dariusz +la flare



camozi za bardzo nie pewny ,odpuszczam
 
wyczaiłem na betclicku cashback 40zł jakby ktoś chciał tylko trzeba postawić z telefonu wtedy bedzie zwrot.polece pewnie taśmą typu omielano+dariush+la flare+leites+guida i moze sie zastanowie nad nogueirą ale to bede sie musial zajebiscie zastanowić.



Guide jak oceniacie ? wg mnie kondycyjnie zajedzie tatsuje :p myślałem nad triplem guida+dariush+la flare za grubiej.
 
napisałem ,że go nie doceniam ? przypomiam sobie po prostu ostatnią jego walke gdzie zdychał:-) crusher jak dla mnie w pierwszej rundzie będzie miał moment żeby wygrać,wierze w Guide i jego magiczne cardio,podda pewnie zdychającego tatsuje w okolicach drugiej połowy drugiej rundy
 
obejrzyj kilka walk Crushera i dopiero ocen jego kondycje, a nie po ostatniej z Soriano



Guida z Mendesem tez jakos rewelacyjnie nie wygladal
 
dobra Zychal :D jesteś psychofanem Crushera i tyle,a po drugie na twoje zdanie nie patrze po ostatnim Monsonie ;) gdzie polecałeś typ a nawet nie dopisałeś ,że miał pizde pod okiem na ważeniu i szczerze mówiąc stówa poszła mi się jebać bo nawet nie myślałem o stawianiu wtedy czegokolwiek a zasugerowałem się twoimi postami jaki to jest kurwa pewniak nie oglądając nawet sam ważenia.Soriano - Mendes ? :-) spora różnica klas :D



#słuchajsiebiekiraseverytime
 
pizde widzialem podczas karty wstepnej jc ,wazenia nie widzialem tylko zdjecia ktore wrzucil Karolz wazenia. na ktorym zreszto niebylo tej pizdy widac



skladasz na monsona a reosvia i jankovic tez ci nie weszly hahah:-)







25317.jpg
 
ale na monsonie opierałem cały zakład :-) gdyby nie zapewnienia ,że monson rozpierdoli tego typa bo przecież bajor to zrobił to w ogóle bym nie postawił,ale ostatni raz wpuszczam do głowy czyjeś rewelacje.
 
Puściłem dwa zakłady na najbliższe UFC.



Howard/Laflare (over 2.5) + Camozzi - @2.59



John Howard - @4.01



Zobaczę co z tego wyjdzie ;)
 
Co myślicie o La Flare + Dariush + Rosholt? Nie chce przegranej Daniela, ale myślę, że Rosholt jest zdecydowanym faworytem.
 
osobiscie odpuszczam Laflare czuje niespodzianke .. zagram pewnie Rosholt + Dariush zastanawiam sie jeszcze nad Guidiom ;)
 
Antonio Rodrigo Nogueira - Roy Nelson
Zwycięzca meczu
2
1.60
Daniel Omielanczuk - Jared Rosholt
Zwycięzca meczu
2
1.45
Clay Guida - Tatsuya Kawajiri
Zwycięzca meczu
1
1.74

---------------
4.04
 
Szejdi i Tomasz Ch. kiedy można się spodziewać analiz ? bo poczytałbym w jeden kupon wchodze grubiej,drugi to taśme pocisne 40zł z tego cashbacku



Co do Guidy z Crusherem to chyba najtrudniejsza walka do postawienia,jakby w zimie Guida miał walke było by prościej a tak to walczył w sierpniu i jego forma pod dużym znakiem zapytania bo lekko już sie wypalił ale dalej będzie tańczył,skakał i męczył.Może przerwa od startów była spowodowana po to żeby obudzić głód walki ? Crusherowi nie sprzyja ścinanie wagi to jest pewne i czas na pewno nie idzie na jego korzyść choć nikt go nie skreśla -fizycznie dużo mocniejszy i sprowadzenia na wysokim poziomie.Prawdopodobne ,że walka zakończy sie splitem ,sam jestem ciekawy jak zaprezentuje sie Clay.



Main event odpuszczam za dużo nie wiadomych,wole postawić na Omielańczuka bo życze mu wygranej.Leites ,Alers powinni (spokojnie)wygrać swoje walki przed czasem.Dariush też wydaje się być murowanym faworytem,przekonałem sie do LaFlare - pewnie wygra mocną decyzją bo warunki fizyczne ma świetne i jak dla mnie Howard może wygrać jakimś nokautem bo w innych płaszczyznach odstaje nie dużo ale jednak.Moją uwage przykuło jeszcze zestawienie Yahya - Bedford , myśli ktoś o postawieniu Raniego ? mało wiem o dwóch zawodnikach dlatego pytam.Teoretycznie jeśli brazol nie da sie ustrzelić to powinien wykręcić jakieś poddanie patrząc na jego osiągnięcia w grapplingu i 2 belki na czarnym pasie.Z drugiej strony Bedford ma dobre zapasy i nie najgorszą stójke i nie wydaje mi się ,że będzie sprowadzał koniecznie walke do parteru(ew koncówki rund,żeby zapunktować),bedzie sie starał trzymać walke w górze.Ciekawa walka.







PS.Chujowo bo w domu będę dopiero przed 22 ,czyli już nie zdąrze na jakąkolwiek walke ?
 
Kto nie ma konta na William Hill. niech podbije do mnie na mail'a : [email protected]



Potrzebne mi 2-3 osoby (nie szare kolory tylko te co się udzielają w tym temacie często) które założą konto na tym buku i zagramy razem najbliższe UFC. Mogę nawet wpłacić pierwszy depozyt. Na maile czekam do 20:00. W temacie napiszcie nick z forum.



See Yaa!
 
Szady, a będzie analiza Crusher - Guida? Zastanawiałem sie nad Kawajirim ale póki co trochę za mało wiem na co go stać.



A żeby wam te kupony z Rosholtem poszły z pizdu :-)
 
Na najbliższą gale jak narazie jestem przekonany do Poiriera i Kaufman,co myślicie o Jimmo ? On zastępuje kogoś ? Rozkminiam jeszcze Kimure ale martwi mnie troche zasięg Roopa choć Dustin jako grappler teoretycznie powinien mieć łatwiej go wywracać.Taśme jakąś też rozkminie z dwóch gal albo ze dwie taśmy ale obniżam budżet zdecydowanie.
 
Jak Panowie widzicie dzisiejszą walkę Pacquiao z Bradleyem? Przekręcą sędziowe drugi raz Pacmana? Ja bym postawił na niego, ale boję się że nie skończy Bradleya przed czasem i mimo wygranej na punkty sędziowe zrobią powtórkę z rozrywki i drugi raz dadzą wynik w drugą stronę. Jak Wy to widzicie?
 
Back
Top