Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zychal:

1. grac szybko Monsona 3.10 , dziadek po 4 porazkach ale ubije ka na 100%





2. monson porazka nawet po 3.1 dobrze ze nie gralem


nie ma to jak polecać "100" innym samemu nie grając...
 
bylo nie grac :P mowilem ze nie gralem bo nie mialem jak postawic doczytaj do konca !

pojawil sie kurs na Monson - Ka na betsafe ale jest wgl inny jak na martahonbet



1.42-2.7 monson faworytem



na martan na poczatku 1.3-3.1 na ka teraz 1.7-2 dla ka



odpuszczam monsona po 1.42
 
ja nie grałem, ale na tą 100 pewnie kilku poleciało :P Trzeba oglądać ważenie jednak przed podejmowaniem decyzji, Szady wspominał o tym jak wyglądał na nim Manson...
 
jak zauwazylem jego podbite oko przed walka to zwatpilem :P pisalem, na chacie ale nie bede sie brobil :)



chyba tylko kiras wjebal ale mial tasme to pewnie cos mu jeszcze nie wejdzie :-)
 
Kongo już 3,45 na betsafe chyba warto postawić trochę grosza tymbardziej ze rusek słabo wypadł na ważeniu co sądzicie?
 
ja bym Cheicka pogral, bo uwazam, ze prezentuje wyzszy poziom niz ktokolwiek w BFC w ciezkiej, ale kto wie jak to sie potoczy... nie dosc, ze Bellator to jeszcze ciezka. 50/50 dla mnie. moj typ - TKO jeden albo drugi. kibicuje Kongo.
 
@wolekvismaior99


Tymoteusz był chyba nawet za 6.00, dlatego nie sądzę, aby teraz było warto grać za 2.6
 
Zychal



No teraz mogę się pochwalić kuponami. ;)



Hirvikangas (baaardzo przyzwoity kurs aktualnie) + LaFlare, AKO 1.93 x 40 zł



Cheick Kongo, 3.45 x 10 zł
 
Zychal, tendencja na Hirvikangasa jest wzrostowa, także może jeszcze pójdzie w górę na Fina, to by był dopiero kosmos:D
 
Zychal



Timo-Juhani Hirvikangas defeats Tymoteusz Swiatek via Submission, Rear Naked Choke, 4:22 Round 1 of 3



Tak to widzę. :-)
 
Co Wy gadacie? Chyba i tak wejdę w to jak tylko zwrócą hajs z M-1. Przy takim kursie, to nawet na singlu puszczę.
 
jebaki nie rozliczaja gafurova bo bym kontrowal :(



Szady amerykanskie buki wystawiaja kursy na taka gale???
 
+125, czyli za postawione sto dolarów możesz wygrać 125



Jak masz -125 to oznacza, że musisz postawić 125 dolarów, żeby wygrać sto



Wiem, pokręcone jak cała Ameryka. :D
 
juz wole nasze dziesietne :P



chyba betsafe szuka jakiegos wala w walce gafurova bo nie moga rozliczyc
 
Zychal, mi bah już rozliczył.



Vainikainen+Hirvikangas+Parlo za 20zł poszło. Zychal mówił, że Parlo faworyt, Vainikainen to dla mnie faworyt, a Hirvaikangas to PEWNIAK, PEWNIAKóW, BO TYMEK TO BUM, HEJ! :-) Zobaczymy czym te mieszanki Cage'a i Bellatora zaowocują, bo Tybura już swoje zrobił. :-)
 
Back
Top