Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pewniaki wg mnie na UFC: Brandao (kim jest kurwa Chope? A, Ciebie baju już nie słucham po gadce na temat walki Guillard - Johnson :D), Markes (solidny zawodnik) no i Lahat (Pepey następna "gwiazda"...). Nad resztą warto pomyśleć - wiadomo nie od dziś, ze na braziljskiej gali może wydarzyć się wszystko.
 
nop, nie sluchac, glupoty gadam. stawiac Brandao, zreszta to samo bylo przy UFC 168 z Dustinem kiedy to Diego, brazylijski najwiekszy kocurrrr i agresor na swiecie, byl mistrzem underdogowym. pondro. pewnie to wygra, nie pisze, ze nie, ale koles jest conajmniej niestabilny psychicznie dlatego tez nie jest to az TAKI pewniak jak go opisujecie. w tym sporcie bardzo duze znaczenie ma glowa.



dobrze, ze nie jest mi wypominane poparcie betu Kelvina, Bermudeza, Lombarda (pozdro SCS!!!) Trevino czy wpadka CC, bo przeciez trzeba wyjebac z przegrana ze Szwecji, lol. pisalem tez oczywiscie o Ruthlessie, ale ten bet byl tak blisko, ze nie czuje sie z tym specjalni zle.
 
Mam Ruę, Brandao i Taisumova, poleć ktoś kogoś do tasiemki, bo tak trzy walki to smutno. Niech będą cztery do pary :D



EDIT: Ten Lahat da radę?
 
Lahat najnowszy 'nabytek' AKA, podobno mega zawodnik, Pepey nigdy mnie nie przekonywal, szybko powinien zostac odprawiony.
 
lahata dawno temu obczaiłem,już bym grał ale jutro kurwa mam przelew dostać więc oby kursiwa nie spadły..nikt Stringera nie stawia ? 2.10 całkiem dobry kurs - rozważe to,ogólnie taisumov,lahat,brandao,parke i ewentualnie shogun (urodziła mu się córcia nie dawno gdzieś było cohonesowe foto) więc + 10 do mocy hehe.coś się skleci całkiem te nazwiska wyglądają pewnie i coś na pewno zagram.
 
To Wam wierzę. Oby rozkurwił system, najbardziej się obawiam, że Shogun przejebie szczerze mówiąc. Ale mam wrażenie, że Hendo jest w tej chwili za wolny dla sporej ilości zawodników. A Rua nokautując Te Hunę pokazał, że nadal potrafi zaskoczyć. War!
 
Stringer po 2,10 - Barroso fatalnie zaprezentował się w pierwszym starciu w UFC, jak dla mnie przegra tą walkę, Hans to nie jest topowy talent ale wyrobiona europejska firma, za to Bodao to chyba nie ten poziom, Stringer rozprawi się z nim w stójce



Formiga po 2,85 - warto zaryzykować patrząc na to jak słabo pokazał się Jorgensen w swoim debiucie w nowej wadze, Formiga to mimo wszystko topowy muszy, a Scott może się jednak w tej kategorii nie odnaleźć



Robertson po 2,10 też ciekawy.



Lahat jeśli ma w sobie choć krztę agresywności to znokautuje Pepeya ciosami z gardy jak dwaj pozostali rywale. Brazylijczyk kompletnie nie ma pojęcia o obronie przed ciosami w parterze.
 
Pietagoras to zajebiście ! :D ja Tobie gratuluje ;) i rączki całuje twojej Pani hehe.



jutro niech mi wpłynie tylko hajs a rozpierdole buka,puszcze taśme jakąś na bank i coś by pasowało uskrobać a ciężko mi sie gra asekuracyjnie,kiras to taki skurwiel: wszystko albo nic.



jeden kupon na ksw już w grze porczyk+goran+cipek @ 4.26 za 5 paczek/szkoda ,że różal anulowany bo kursik zacny był ale trzeba wierzyć ,że też coś koło 2 złociszy teraz będzie ;)
 
Kiras, Porczyk po 1,83 wrzuciłeś na potrójny? Ja osobiście nie postawiłbym złamanego centa na panią od fitnessu :-)



Co do KSW rozważam Materla + Shaparenko AKO 2,53 i Andryszak + Reljic + Anzor AKO 2,03. Za jakieś małe sumki, just 4fun.



Szady i Chmura, mam nadzieję że w analizie betsafe oprócz kursów które już wymieniłem będzie też Dollaway ( 2,40) który bardzo dobrze wyglądał w walce z Boetschem ( 30-26 Boetsch :-) - best scorecard ever) i ma argumenty by pokonać Mutanta - obstawiam decyzję
 
Dzięki Comber, i również przesyłam graty. Twoja córa jest tylko trzy tygodnie starsza od mojego syna. Rośnie nowe pokolenie cohonesów i nadzieja światowej sceny MMA, hehe ;)
 
Calo,zagrałem Porczyk po 2.01 i być może przejebie ale bardziej prawdopodobne jest to ,że Porczyk zdominuje tą słodzinke fizycznie i skończy gnp,bez kitu w kg bedzie różnica pytanie jak z tlenem.
 
Dlaczego myślisz, że będzie różnica w kg? Obie walczyły wcześniej w bantam, a teraz będą walczyły w catchweight do 55 kg. Masz jakieś przecieki ile dziewczyny ważą poza walką?
 
Zapytałem kiedy dodadzą kursy na KSW w BetClic, jeżeli kogoś interesuje to odpisali że dziś wieczorem. UFC też już sporo walk się pojawiło :)



 
grecicho -kowalewicz1.35-3



held1.25



rickels1.46



newton-vegh1.38-2.85



rozal1.87



co powiecie na newton+vegh



i rozal +grecicho
 
Chyba Rossborough mega ciekawy kurs, większość walk wygrał przez poddanie. 1,87 wygląda apetycznie :-) Co sądzicie?
 
a pojebalo mi sie :D newton +rickels :-)



rozal +grecicho i to beda moje dwa ostatnie kupony na piatek i sobote



ten rosborou czy jak mu tam przyjedzie nie przygotowany ,rozal wygra:P



Held1.25 nie oplaca sie stawiac
 
Moim zdaniem Różal z Grecicho ma sporą szansę wejść. Co do drugiego dubla to warto wspomnieć, że Atilla już raz pokonał Newtona, a trzeba pamiętać, że to Bellator i wchodzą głównie underdogi ;)
 
Wsadziłem w KSW, CW i UFC 300 zł uzbierane z ostatnich wygranych u buka. Do wyciągnięcia w sumie 1600 zł z 5 kuponów. Wejdzie 1 i jestem na 0. Oby :D
 
f977244cb59c8668.jpg








Poczekam do ważenia, jak nic mnie nie zaszokuje to taki kupon poleci.
 
Back
Top