Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Może głupie pytanie, ale dopiero zaczynam obstawiać :-) Jeżeli chcę wysłać dwa kupony, z czego jeden będzie obejmował zwycięstwo Weidmana i Mieshy, to czy drugi może obejmować np. zwycięstwo Weidmana, Rondy i Poiriera? Chodzi mi o to, czy jeżeli w jednym kuponie postawiłem wygraną Mieshy, to czy w drugim może być zwycięstwo Rondy? Wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać :)
 
Możesz obstawiać jakie tylko sobie wymarzysz kombinacje. Żaden typ nie zobowiązuje Cię do stawiania sztywno na tylko jeden sposób skończenia walki.
 
Poszło Silva - Tibau - Poirer - Miller , mam spore watpliwosci co do tego kuponu bo zaciete walki sie szykuja , juz nie moge sie doczekac ;))
 
dokładnie - przegrana kasa na Weidmanie - w chwili obecnej Belfort z nim wygrywa przed czasem a Jacare przez decyje



wszysyscy zaslepienii prezentem w pierwszej walce , zero słowa że juz nawet od drugiej rundy nie był go w stanie obalać a jak będzie jak Pająk zawalczy na powaznie bez pajacowania a po zachowaniu jakie teraz prezentuje własnie tak będzie



Silva win i do niedzieli rano
 
kawaguczi, jeszcze tu jestes?



ciekawi mnie jak statystycznie rozlozyloby sie tutaj typowanie Barnett - Browne. z jednej strony War Master, wielki faworyt, ale pamietajmy, ze z Reemem Travisowi tez nie dawali szans... :c



caly czas sie zastanawiam czy stawiac pewniejsze Poirer + Weidman czy troche ryzykfizyk Browne + Weidman... zobaczymy. Rondy nie bylbym taki pewien. :
 
Baju odezwij sie do mnie w niedziele po walce ok - porozmawiamy wtedy :)chyba że zapadniesz sie pod ziemie
 
Ciężka do typowania gala,w gałe to typy w okolicach 1.5 wchodzą jak w masło,a tutaj za 1.5 mamy Barnetta który powinien wygrać,ale jakoś strach postawić na niego większą kasę.Chciałem zagrać grubiej na tej ostatniej gali w roku,ale nie mam koncepcji,nawet Ronde na podwyższenie kursu za 1.15 mam wątpliwości żeby dołączyć do kuponu.Coś mi się wydaje,że mimo wszystko coś pójdzie na Silve
 
Haha, baju cały czas się zastanawia, co dorzucić do Weidmana, a mu Silva kupon rozpierdoli. :D
 
@baju osobiscie wyczuwam kolejna niespodzianke i Browne moze cos ugrac ale jestem tutaj chyba jednym z nielicznych i w sumie sie nie dziwie bo Barnett to porzadka firma , a co do Silva vs Weidman wydaje mi sie ze jestesmy podzieleni 50/50 ja wierze w wielki powrot i tak tez obstawilem ;)
 
Odnośnie walki Overeem - Browne , fakt wygrał . Ale jak ktoś oglądal to widział że do KO to za dobrze ta walka dla Browna nie wyglądała. A Barnett jest jak dla mnie lepszy w tej płaszczyźnie od Reema.
 
nie oszukujmy się, Overeema w tej walce zgubiła kondycja. Mój typ: Barnett przez K.O/T.K.O
 
@up



Też tak uważam odnosnie kondycji Reema. Jak dla mnie z Mirem powinien sobie poradzić.



Ronde za 1.08 do taśmy wstawiać , nie powiem mądrze :-) Życze powodzenia
 
mozliwe Szejdzik, ale juz Ci mowilem, tu chodzi o te 'uczucie' pewnosci, nie wiem jak to opisac, tu nie mam sie nad czym zastanawiac, widze sub albo dec. :)



chyba pojde w Poirera, bo ta walka Barnett/Browne dla mnie zagadka w chuj.
 
@baju, polecam Poiriera, ja już postawilem wcześniej po kurse 1.51, ale w 1.45 też jeszcze widzę value. I pamiętaj, #RefuseToLose, #TeamWeidman !
 
Heh, Weidman - Silva pomijam bukmachersko, a najbardziej własnie na tą walkę czekam. :) A shitstorm na stronie w związku z tym starciem jest po prostu przepiękny! Coś jak przed walkami JDS - Velasquez czy ostatnimi Overeema. :)
 
Ja już chuj nie mam pojęcia co stawiać, tak miałem kilka kuponów na tą galę, ale poskąpiłem na City i zbytnio ryzykować nie mogę. Main event pomijam, zastanawiam się czy nie rzucić Brandao lub Johnsona na singlu lub Tibau+Barnett.
 
Dawaj swoje kupony, a nie :-) Bo potem sie okaże,że jak zawsze zagrałem przeciwko Tobie i jak zawsze przegrałem. Chyba nigdy nie wygrałem, jezeli stawiałem tą samą walkę, a innego zawodnika niż Ty.
 
Ta gala nie jest tak pewna jak poprzednia . Weidman vs Silva , Ronda vs Misha będzie sporo emocji. .
 
Back
Top