Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ej sorry, że was tak nękam pytaniami ( to chyba ostatnie ;P ) , ale jak wyglada sprawa wypłaty przez betsafe i jak to najlepiej robic ( wytłumaczcie mi to jak ,,debilowi ,, :-) ) ??
Załóżmy mam konto bankowe ( bedę miał prawdopobnie jakieś w irlandzkim banku ) , dostaję karte , i co dalej ... ?? Czytałem o różnych sposobach wypłaty funduszy przez betsafe, ale dla mnie to jest czarna magia ... ( myślałem , że dajesz wypłac i Ci przelewają kase na twoje konto bankowe, a to chyba nie jest takie łatwe - będzie trzeba gdzies się rejestrowac ?? )
 
ja juz przy pierwszej wypalcie w betafe, chcieli skan dowodu



up@ normalnie wybierasz wyplada przelew na konto bankowe wpisujesz nazawa banku imie i nazwisko numer konta i leci



down@90ale to juz ze dwa lata temu bylo
 
ja chcialem z 5 razy wyplacic betsafe az wreszcie wyslali mi spam na maila, ze mam wrzucic potwierdzenie adresu (jakis rachunek) + skan dowodu, nie wiedzialem nigdy, ze to az tak skomplikowane. :c
 
baju u mnie bylo to samo bo ciagle mi wypate wycofywali az im napisalem maila co jest to odpisali ze trzeba zweryfikowac konto
 
a czy ktoś z was się spotkał w betsafe z jakimiś dodatkowymi opłatami za nieużytkowane konto przez jakiś okres czasu itp ?
 
moze byc, rachunek za prad, przelew bankowy, cokolwiek potwierdza Twoj adres zamieszkania bodajze. wydalo mi sie to nieco dziwne, kiedy wszystko sie tak skomplikowalo - nie wiem. :)
 
Co Panowie myślicie o typie McDonald vs Lawler jako FOTN? Kurs jest zacny, bo 9 do 1, a prawdę powiedziawszy nie widzę lepszych kandydatów bo niby kto? Main event raczej odpada, Evans vs Sonnen raczej też. Nie wierzę, że będzie to Cerrone vs Dunham, czy Kos vs Woodley. Jedynym zagrożeniem są walki szczypiorów.



Rory pod presją będzie chciał się zaprezentować lepiej niż ostatnim razem, a gdyby chciał się migać, to Lawler mu pomoże. Liczę na postawę Robbego jak z ostatniej walki. Na ważeniu iskrzyło. Spojrzenie Ruthless'a dało odczuć, że będzie agresywny, więc akcji powinno być pod dostatkiem. Przyciśnięty McDonald poprzez presję przeciwnika nawet gdyby chciał nie będzie w stanie walczyć zachowawczo więc wróży to ogień, Co sądzicie?
 
Cerrone vs Dunham dla mnie to wlasnie faworyt, nie wiem jak mozna ta walke skreslic, jesli Lawler zrobi KO to bedzie to pewnie KO wieczoru (chyba, ze Hendricks), ale walki wieczoru bym sie tam nie spodziewal.



Elliot vs Ali tez jest dobrym kandydatem, bo moze byc wojna.



pamietajmy, ze Dunham ma twarda glowe, a Donald jest mega strikerem, jesli pokaza sie z najlepszej strony to moze byc to niezla bijatyka co podoba sie zarowno widzom jak i Dance. Woodleya i Kosa bym nie posadzal o ekscytujacy pojedynek... :)
 
Na dziś tylko jeden kupon, krótko, nie chcę mi się myśleć:-)



Bagautinov, St-Pierre, MacDonald



Baga, mały wariat od rusów kontra hipis. Jestem trochę w obawie czy to wejdzie, mały jednak nie znaczy stracony. Techniki rosyjskie zwyciężą imo. Rush, tu nie trzeba tłumaczyć, obejrzałem trochę wstecz materiału dla przypomnienia. Niech będzie nawet "nudna" decyzja : D Arsenał technik GSP przeważa nad sercem Hendricksa. Nie ma dyskusji. W 10 walkach GSP wygrywa 9. Rory-wiele do stracenia jest- ryzyczko też występuję ale też umiejętności oraz twardy pysk dadzą triumf : )



Stawka 100 pln, możliwy zwrot 394
 
pany, posłychał mnie ktoś i zagrał Zegana? bo siadł elegncko :-) a oto moje kupony na nocną gale:


I:

Cody Donovan - Gian Villante

Zakład złożony na 1

3.75 Otwarty

stawka:25zł



II:

Anthony Lapsley - Jason High

Zakład złożony na 1

3.35 Otwarty

stawka:25zł



III:

Robbie Lawler - Rory MacDonald

Zakład złożony na FIGHTER 2 BY DECISION

2.6 Otwarty

stawka:50zł



IV:

Rashad Evans - Chael Sonnen

Zakład złożony na 1

1.58 Otwarty



Robbie Lawler - Rory MacDonald

Zakład złożony na 2

1.25 Otwarty



Evan Dunham - Donald Cerrone

Zakład złożony na 2

1.83 Otwarty

stawka:50zł



V:

Tyron Woodley - Josh Koscheck

Zakład złożony na 2

2 Otwarty

stawka:50zł



:-)
 
Chyba zagram poniżej 4.5 (2.10 Bet365) rundy w walce wieczoru. Jeżeli Johny wygra to chyba tylko przez KO a jeśli nie zdoła trafić w pierwszych 3 rundach to obawiam się że nudziarz go zamęczy. Jednak liczę cały czas na Hendriksa.
 
Rory MacDonald, zwycięstwo przez decyzję, 2.60 x 150 zł



Donald Cerrone, 1.83 x 75 zł



Ali Bagautinov, 2.25 x 75 zł


Na tej gali całe 6 zł do przodu. Hajs się zgadza. :D
 
Tak mnie MacDonald wku*wił, że to jest coś nieprawdopodobnego, Bagautinov + Woodley weszło, Story + Villante też, po tym, jak wygrali swoje walki Leites i Pettis, myślałem, że akurat Rory to największy pewniak i będę na dużym plusie. Niestety. Gala na plus, 1,5 j -0,5 j, które poszło na Volkova = ok. 1 j na czysto na plus. Było tak blisko, ale to jest właśnie piękno MMA
 
UFC 167: St. Pierre vs Hendricks



1Kupon:



1. Tyron Woodley - Josh Koscheck Typ1 Kurs:1.87+



2. Evan Dunham - Donald Cerrone Typ2 Kurs:1.83+



AKO:3.42 x podstawa



2Kupon:



1. Ali Bagautinov - Tim Elliot Typ1 Kurs:2.25+



AKO:2.25 Stawka: podstawa







UFC 167: St. Pierre vs Hendricks



3Kupon:



1.Georges St-Pierre - Johny Hendricks Typ1 Kurs:1.4+



2. Rashad Evans - Chael Sonnen Typ1 Kurs:1.53+



AKO:2.14 Stawka:x 2podstawa







jeszcze mialem za pol stawki rory + rampage + minakov ---



175 gala na plus:)
 
Pierdzielony Koscheck, wiadomo, że to była najtrudniejsza walka do obstawiania na tej gali :) Ale zaryzykowałem, jakby wszedł 1,4k do przodu, a tak 100 na minusie na gali :)
 
lekko do przodu dzieki baugatinovi za 2.40, Macdonald spieprzyl tasme, ale w sumie GSP tez byl blisko porazki, kusil mnie Sonnen, cale szczescie ze nie postawilem
 
RORY TY CIOTO. Ale za to reszta małych zakładów weszła :) Poniżej fail EmSi Donalda


s3ok.jpg
 
kurwa ale miales niefart
AKO 50:-)za duzo zagrales? ale nie fart , czesto na tasmie jakas pizda zepsuje kupon

no z tasma na ktorej jest 10 meczy to tak ale np tasmy 4,5 zdarzen i tez czesto nie wchodzilo jedno , przynajmiej ja tak mialem ,teraz nie gram wiecej jak 3zdarzenia . ale nie ma jak to single :-)
 
Ja bym powiedział, że cRe miał raczej farta z tym, że weszło mu to w 99 % :-) tego typu zakłady praktycznie nie wchodzą NIGDY :D.
 
ja tam puszczam zakłady max na 3 zdarzenia ale jak jest jakieś UFC gdzie widze możliwość puszczenia takiego tasiemca. Za ile to wam nie powiem ale smutny po wygranej na pewno bym nie był :)
 
@cRe



Dlatego ja już dawno olałem granie taśm. Oglądałeś na żywo galę? Po tych siedmiu wygranych walkach po kolei pewnie już obmyślałeś, na co pieniążki wydasz. :-)
 
Oczywiście, że oglądałem na żywo. ^^ Przed walką Rorego powiedziałem, że dobry z niego chłopak więc na pewno wygra aby wspierać biednych studentów z Polski, taka Kanadyjsko-Polska przyjaźń. hehe



Ale bez spiny to był tylko taki bonusowy zakład. Reszta miała mi przynieść piniondze i tak też się stało.
 
A no faktycznie, chyba byłeś na czacie. :) Kto to napisał, że zawodnicy co wychodzą do piosenek Rihanny nigdy nie wygrywają w UFC? W tamtym momencie poczułem, że mi kupon padnie. :)
 
najlepsze jest wlasnie obmyslanie jak sie wyda kase ktorej sie jeszcze nie ma a pozniej to wkurwienie ze cos nie weszlo :-)



narazie chlopaki odpoczywamy od grania .nastepna gala belator z dwoma ruskami w glownych walkach ciekawe jakie kursy beda .ale belator to gowno tak czy siak:-)



na betsafe jest jeszcze jeden pojedynek z jakiejs szweckiej gali na niej bedzie walczyl james pulver. zosniej final tuf tez raczej za duzo nie ma co inwestowac i dopiero w grudniu UFc w Australi i KSW:P
 
Back
Top