Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zrobił na mnie dobre wrażenie podczas walki z Zawadzkim, do tego mam po prostu przeczucie :)
 
Na dniach może dojdą jakieś kursy na najbliższe UFC, ale wszystkich (w tym Omielańczuka) spodziewałbym się nie szybciej niż w czwartek
 
Poszło:



Gamrot + Materla



AKO 2,99



za 200 zł







Jest jeszcze:



Benavidez (weszło już) + Jones + Barao



AKO 1,70



za 200 zł
 
Poszło Thompson-McCorkle AKO 2,30


Kiedy betsafe poda resztę kursów na UFC 165? Zaczynam się już mocno niecierpliwić.
 
Również nie mogę się doczekać, bardziej mnie ciekawią właśnie kursy z walk poza główną kartą. Już pomijając Omielańczuka którego zagram na 100%, to ciekawią mnie jeszcze Wilson Reis, Stephen Thompson i Jasse Ronson.
 
Betsafe potwierdziło moje domysły - reszta kursów ma być najwcześniej w środę, ale najprawdopodobniej będą w czwartek. Undercardy i walki z fb zawsze są dodawane późno - najczęściej na dwa dni przed galą (zresztą u większości buków tak jest)



Na przyszłość - w prawym górnym rogu macie ikonkę czata. Można się szybko połączyć z fachową obsługą (po polskiemu nawet mówią). Odpowiedzą na każde wasze pytanie - jeśli nie będą potrafili odpowiedzieć na poczekaniu, to wyślą maila jak już będą coś wiedzieć.
 
Dzięki za info.



Kurs na Healy'ego wzrósł do 3.10, wcześniej chciałem na niego stawiać, ale po obejrzeniu kilku walk tej dwójki i zobaczeniu postępów Khabiba porównując pierwszą i 4 walkę w UFC to się rozmyśliłem. Co prawda myślę, że kurs 3.10 jest trochę za wysoki, ale Nurmagomedov jest faworytem w tej walce. Co myślicie?
 
No co ja Ci mogę powiedzieć... Dla mnie Khabib jest w każdej płaszczyźnie lepszy od Healy'ego i jest zdecydowanym faworytem tego starcia, a granie Healy'ego to jest szukanie underdoga na siłę. Owszem, miał ładny win streak w Strikeforce (waga lekka była tam jednak słabo obsadzona), ale Nurmagomedov to klasa wyżej. Nie chciałbym się mylić w tej kwestii, bo postawiłem nawet na niego pieniądze. Mam go na kuponie razem z Patricio Freire (który już wszedł).



Ps. Visu uważa inaczej. :)
 
spraycro


Wg mnie ten kurs jest megaciekawy. Shalorus, Tibau, Tavares, Truijillo. Właściwie tylko o tym drugim można powiedzieć, że jest zawodnikiem szerokiej czołówki, a Nurma naprawdę kiepsko sobie z nim radził. Wygraną dostał z kapelusza. Khabib nie mógł go sprowadzić i walczył w stójce, w której jego jedyną bronią były obszerne cepy, które prawie nigdy nie trafiały. Oczywiście można mówić tu o wypadku przy pracy, bo kolejne walki z Tavaresem i Truijilo to już pełna dominacja Nurmagomedova. Jednak to już chyba klasa niżej jest. Healy to będzie dla niego ogromny przeskok jeśli chodzi o klasę rywala. Wg mnie Dagestańczyk ma przewagę tylko w zapasach. Oczywiście ma je na tak fenomenalnym poziomie, że to może wystarczyć do wygrania pojedynku. Stójka, a zwłaszcza parter już na korzyść Pata.
 
No to mi teraz vaicavalo zasiałeś ziarenko niepewności co do tego starcia. ;)







Chciałem nie grać tego pojedynku, ale się nie powstrzymałem. Poszło 200 zł na Matta Mitrione. Do tego dołożyłem Jonesa. AKO 2,07



I jeszcze jeden kupon za 200:



Francis Carmont po kursie 2,60
 
Żeby nie było - zwycięstwo Khabiba kompletnie mnie nie zdziwi. Jak napisałem wcześniej zapasy Nurmy mogą zadecydować. Ogromnie mnie jednak dziwi taki rozrzut kursów, sugerujący, że Dagestańczyk jest niemal pewniakiem. Pat ma kilka atutów, które mogą dać mu zwycięstwo.


Utrzymuję, że za taki kurs warto na niego postawić. Ja postawiłem 40 zl, kiedy był jeszcze po kursie 2.9.
 
betsyf od tygodnia mi nie chce wyplacic hajsu, nie ogarniam. :C



wszystko wpisuje prawidlowo, cale swoje dane, hajs jest do wyplaty dosttepny, o chuuu im chodzi.
 
Szady, przeciez to o czym pisze vaicavalo, wiele osob juz powtarzalo :-)



Khabib jest faworytem, ale nie AZ takim jak sugeruja to kursy. Jesli ktos chce grac underdoga z tej gali, to polecam Healego.



Ogladne ich ostatnie walki, jeszcze raz na dniach, to cos wiecej napisze.







Carmont to juz w ogole niewypal, wejdzie to ci tylko gdy w komisji zasiada Cecil Peoples, Cj Ross i Adalaide Byrd.



Francuz powinien przegrac dwie ostatnie walki, i to z zawodnikami pokroju Lawlora... Chyba nawet Vemola z nim wygral runde, o ile czegos nie myle. Costa bedzie bronil obalen i spokojnie punktowal w stojce, nie zdziwi mnie nawet nokaut z jego strony.
 
Zgadzam się co do Carmonta. Oglądając na żywo jego 2 ostatnie walki, byłem przekonany, że sędziowie wskażą jego przeciwnika jako zwycięzce. Do 3 razy sztuka.



Khabib wygra.
 
Na chacie mi gość jeszcze napisał, że reszta kursów na UFC 165 może się już nie pojawić. Chyba średnio ogarnięty typ ;)
 
Co wy tak się dobijacie do tego Betsafe? Jeśli chodzi o Omielańczuka, to nie spodziewam się jakiegoś szałowego kursu. Moim zdaniem będą to okolice 1,50.

Carmont to juz w ogole niewypal, wejdzie to ci tylko gdy w komisji zasiada Cecil Peoples, Cj Ross i Adalaide Byrd.


Hehe, na to liczę. ;)



+ punktowanie w klinczu i skuteczne obalenia = kontrowersyjny split dla Carmonta
 
Z lm coś gracie dzisiaj ? takie coś sobie ustawiłem, choć jakimś entuzjastą piłki kopanej nie jestem ale z nudów zagram.

Galatasaray-Real Madryt 2 1,62
Kopenhaga-Juventus 2 1,36
Man. Utd-Bayer L 1 1,74
Benfica-Anderlecht 1 1,39
Viktoria Pilzno-Man. City 2 1,8

kurs 9,59 za dyszkę zagrałem, w piłkę więcej nie ryzykuję:-)
 
Back
Top