Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Puczi

Też mi się podoba ten kurs, żeby Jacare to przegrał to albo musi coś przyjąć w stójce, albo zostać w niej zdominowany tak bardzo, że nie da rady sprowadzić do parteru. Oba scenariusze bardzo mało relaistyczne.

Costa niby dużo mniej uniwersalny, ale stójkę raczej będize miał lepszą. Pytanie o ile. Jeśli minimalnie to na pewno przegra.


Co do walki Burneika-Ozdoba nie spodziewałbym się, że ludzie uwierzą w Ozdobę. Już w wielu miejscach czytałem scenariusz "50 kg różnicy? co?! to on go złapie i ubije!". I żadnymi pokazowymi treningami tej "fight predict" nie wyplewisz.

Jak dla mnie to kurs mało się zmieni, ewentualnie trochę spadnie (o 0,05 np.) na Burneikę.
 
9n7eku.jpg
Rozważąm, wydaje mi się, że dość realne wyniki walk nawet.
 
Sorki, ale zobaczysz,że jedno wydarzenie Ci zjebie cały kupon, tak jest przy tych tzw. "pewnych" tasiemcach ;)
 
Wiem Hubi, właśnie trochę obawiam się wyniku walki Ozdoby i Jotki.



Puczi - dlatego chciałem się poradzić na forum, wybiliście mi to z głowy. Może postawię jedynie na pewniejsze walki.
 
Taki tasiemiec to totalna głupota.
1. Ozdoba - skąd wiesz, że to nie drugi Najman (dodakowo Burnejka jest 50 kg cięższy i 3x silniejszy)?
2. Drwal po 1.2 po półtora roku przerwy?
3. Naprawdę aż taki nierealny wydaje ci się knockout Belchera na Bispingu?
4. -| |- 15 minut męczenia Nelsona pod siatką przez - co by nie było - silniejszego Konga?
5. Znasz dobrze styl walki Velickovica i Jotki? Czy dałeś się nabrać promocji niewyciężonego Polaka, jak wiele osób przy Strusie (Strusiu?) i Karaoglu?
Dobrze przynajmniej, że tylko dyszkę stawiasz na szali. Ale po co wyrzucać pieniądze, to ja nie wiem.

@edit: sorry, źle przeczytałem, wydawało mi się, że już postawiłeś. Osobiście zdecydowanie odradzam.
 
Drwala po kursie 1,20 zł bym nie grał. Jotko też może wtopić. To może być gala, w której da się zarobić na underdogach i pewnie któregoś z nich postawię.



Zagrałem jakiś czas temu, wbrew sobie, piątkowy kupon. I tylko Dżons mi został. :-)



xqcfg7.jpg




Tak jak już gdzieś pisałem, hajsy szły na Ozdobę, ale teraz żałuję z dwóch powodów. Im bliżej gali, tym mniej się przekonuję, że ma jakieś szanse. Drugi to kurs - nie pomyślałbym, że aż tak pójdzie do góry... W momencie stawiania myślałem, że do dobra okazja. ;)



ghjpg_npasqpe.jpg




Zobaczymy jak będzie. :]
 
Pokaż kwoty, a nie tutaj kombinujesz :-)



Ode mnie na dzisiaj poszło: Galata X Real, Bvb wygrywa z Malagą, Barca wygrywa z PSG i Juve X Bayern. Z 10zł , 250 zł do zrobienia.
 
Kwoty celowo wycięte, bo nie wrzucałem tych screenów, zeby się czymkolwiek chwalić, wszak granie zdarzeń po kursach 1,13 zł czy 1,08 zł jest oczywistą głupotą. ;] Jak już tak jesteś ciekawy - pierwszy kupon 50 zł, drugi stówka.



Gram przeważnie po 100 albo 200 zł (chyba już pisałem o tym wcześniej), bo bukmacherka to dla mnie czysty fun, a nie sposób na życie. :)
 
Betsafe
Po co Ci ta Ronda tam:P
Chciwość;]
Nie, głupota. ;] Zwłaszcza jak oglądałem tą walkę, to się chwytałem za głowę. Niewiele brakło, że tylko to by mi wypadło. :-) Jest jeszcze Jones, ale jak Czejl wygra, to nie będzie mi żal tego kuponu. ;]
 
@Keesdablju mogę się z Tobą założyć o tą potencjalną wygraną w Twoim kuponie, że Ci to nie wjedzie :-)
 
@Ropniak - cytuję "Puczi - dlatego chciałem się poradzić na forum, wybiliście mi to z głowy. Może postawię jedynie na pewniejsze walki." :)
 
Artur Szpilka - Taras Bydenko 1 1,20
Dereck Chisora - Ondrej Pala 1 1,12
Daniel Cormier - Frank Mir 1 1,24
Deontay Wilder - Audley Harrison 1 1,19
Stav Economou - Daniel Grabowski 2 1,20
AKO: 2,36

Dla fanów tasiemców. ;-)

Oczywiście można wybrać z tych 5 walk dwie. Najfaniej wygląda Grabowski + Cormier moim zdaniem. Wilder też powinien zniszczyć Harrisona, a jeśli Chisora nie wniesie na wagę 130 kg to powinien na luzie wygrać.

Chce ktoś się ze mną założyć na tym portalu do zakładania na ten tasiemiec? Ja stawię, że wejdzie, a ktoś, że nie. To kto chętny i za ile? :) Dam kurs na: "tasiemiec nie wejdzie" 1,65.
 
Jak chcecie kilka pewniaków to macie, (Czwartek)

Anaheim - Colorado 1 1.7 (Hokej)

NY Rangers - Toronto 1 2.05 (Hokej)

Portland - L.A. Lakers 2 1.45 (Kosz)

Washington - Miami 2 1.65 (Kosz)

Monterrey - LA Galaxy 1 1.55 (Piła)
 
Fakt, coś się stało, wczoraj był 1.65 teraz i u mnie 2.05 a Washington faworytem. Kontuzji nie widziałem, hmmm
 
Na łikend mecz nr.1 to Wisła Legia na Legię 2.5, nie ma lepszego pewniaka.



Wisła - Legia 2 - 2.5



Piast - Lech 2 - 2.35



Dolcan - Łęczna 1 - 1.9



Reading-Liverpool 2 - 1.5



Rosenborg - Start 1 - 1.35



Miedź - Polonia B. 1 - 1.35



------



Jeszcze nie ma kursów na łikend, dlatego na kosza nie wiadomo co się opłaca, bo na faworytów są małe.



Hokej tak na szybko



Edmonton Calgary 1



Washington Tampa Bay 1



Carolina Boston 2



Colorado Vancouver 2
 
Żeby nie było gadki, to teraz jest widoczna stawka. ;) Jak mi chociaż jeden wejdzie to będę na plus, a jak nie to przez tydzień będę jadł chleb posmarowany nożem albo jajecznicę studencką. ;]



826_pkl.jpg
 
Back
Top