Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bez przesady, kondycja Bedorfa też jakaś super nie jest. Z Knothem absolutnie kontrolował przebieg walki ale mimo to paliwo skończyło się po 2 rundzie.
 
Coco ma kondycje na 2 rundy i to w zupełnosci wystarczy na Oliego który pewnie po 1 rundzie bedzie juz pływał nie muwiac juz o 3 jak do niej dojdzie
 
5.5 za wygraną GSP przez ko/tko/dq ... grzech nie skorzystać chociaż za 20 zł. GSP został pobudzony przez Diaza



+ za 5 zł Diaz sub po kursie 11.5
 
Poszło za 50 zł na Thompsona i Naruszczkę. Drugie 50 zł na Ringa, Ellenbergera i Elkinsa. Będzie zabawanie :)
 
Zakład na GSP by TKO/KO/DQ podoba mi się, więc się skuszę. Faktem jest, że ostatnim rywalem, którego GSP skończył przed czasem był BJ Penn w 2009 r., ale ta nędzna passa musi się przecież kiedyś skończyć. Może dzisiaj? :)
 
wrzucajcie więcej takich zdjęc jak tomek host.



Bo też chce sobie coś dziś obstawić a nie mam pojęcia co
 
Piliafas na Betathome jest faworytem walki z Walusiem, chyba warto to wykorzystać. 1,85 na zawodnika który ostatnio miał szanse dużo się nauczyć, wyglądał dobrze na ważeniu, walczy u siebie przeciwko gościowi, o którym nic nie wiadomo dalej? :D:D
Może magia Blackzillians tak działa:P
 
Jak Wy możecie stawiać cokolwiek na bet-at-home? Przecież to bukmacher z najniższymi kursami. Stawianie tam to strata pieniędzy. To tak jakbyście chodzili do droższego sklepu, który oferuje identyczne produkty.
 
@kurekq
chyba tylko przez prokrastynację. "cholera muszę zacząć stawiać po lepszych kursach na innym portalu, następnym razem". Jak stracę cały hajs jaki mam tam to pewnie przeniosę. Jaki buk ma dobre kursy i można obstawiać UFC i większe polskie gale?
 
Może to komuś pomoże, ale nie ma uwzględnionych wszystkich buków i nie ma porównania w MMA.



http://wybierzkurs.pl/bukmacherzy/ranking-marze
 
Na jakim serwisie najlepiej obstawiać walki ufc, ksw i mmaa ? Chodzi o taki który jest najbardziej korzystny, nie wymaga na początku dużej wpłaty, można wypłacać dowoli itp. Pytam bo nigdy przez neta nie obstawiałem.
 
Walus maslo kto stawial na wscieklego greka wspolczuje







Walus + Moks = kasa pierwszy kupon win



jeszcze dwa
 
A mi wszystko poszło w pizdu, Strus zepsuł mi zakład Janek+Anzor+Strus, ale chciałem wycofać zakład,bo zmienili rywala Anzorowi, a oni tylko unieważnili. Pierwszy mój zakład za 50zł.. Mogłem dać tylko Janka na singlu.
 
Back
Top