Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mogę być w błędzie, ale Pinnacle ma zawsze najlepszą oferte na single...
 
Aaron Simpson (USA) - Mike Pierce (USA) 05-10-12 22:00 2,35 1,50
Carlo Prater (BRA) - Marcus LeVesseur (USA) 05-10-12 22:30 1,80 1,80
Darren Uyenoyama (USA) - Phil Harris (UK) 05-10-12 23:00 1,30 3,20
Bart Palaszewski (POL) - Diego Nunes (BRA) 05-10-12 23:30 2,70 1,40
Shane Roller (USA) - Jacob Volkmann (USA) 06-10-12 00:00 2,50 1,45
Michael Johnson (USA) - Danny Castillo (USA) 06-10-12 00:30 1,60 2,10
Jeremy Stephens (USA) - Yves Edwards (BAH) 06-10-12 01:00 1,40 2,70
Justin Edwards (USA) - Josh Neer (USA) 06-10-12 01:30 3,20 1,30
John Dodson (USA) - Jussier Formiga (BRA) 06-10-12 02:00 1,40 2,70
Jake Ellenberger (USA) - Jay Hieron (USA) 06-10-12 02:30 1,25 3,60
Travis Browne (USA) - Antonio Silva (BRA) 06-10-12 03:00 1,40 2,70

Jest kilka bardzo dobrych kursów na tę galę. Osobiście na pewno zagram na Pratera, Pierca, Palaszewskiego, Rollera, Stephensa, Formige, i jakies pojedyncze za grosze na Hireona i Silve.
 
Dzisiaj również BFC

01:00 Mark Holata - Vinicius Kappke De Quieroz 1.62 2.18
01:00 Alexander Volkov - Brett Rogers 2.25 1.59
01:00 Mike Wessel - Richard Hale 3.20 1.31
01:00 Eric Prindle - Thiago Santos 5.25 1.13

(betsafe)



Co myślicie o zagraniu na Santos&Hale?
 
Jacob Volkman za 200zl poszedl na pinnacle jak jeszcze kurs byl ponad 1,5, Roller po 3 porazkach z rzedu pokonal zawodnika ktory w UFC ma rekord 0:4, jakos do mnie nie przemawia mimo, ze jest dobrym zapasnikiem i moze zniwelowac najwieksza bron przeciwnika to sprawia wrazenie cienia zawodnika ktory konczyl walki w WEC i nie wierze w jego wygrana







Cos mi mowi, ze moge przegrac bo ostatnio za dobrze mi idzie ale trudno, nie mozna wygrywac caly czas. Teraz wyjezdzam na weekend ale wieczorem jeszcze cos postawie jak bede mial dostep do neta, kilka ciekawych kombinacji sie szykuje
 
Tobet przecież ma bogatą ofertę mma. Podobnie betsson, betsafe.



Unibet- ostatnio modne u nich zakłady live na gale ufc.



Pinnacle- jeżeli chodzi o kursy to mają najlepszą ofertę.



Bet at home- któryś z użytkowników na forum pisał, że czasami zapominają dodać oferty na konkretną galę.
 
@Al



Na Tobecie grałem 2-3 lata temu to oferta była tylko na UFC i nie była zbyt bogata - ograniczała się do pojedynczych zakładów kto wygra walkę. Jeśli coś od tamtego czasu się zmieniło to muszę koniecznie to sprawdzić. Tobet miał ten plus że wpłacałem pieniądze i po 10 min były już u nich na koncie tak samo z wypłatami.



Z buków internetowych miałem parę lat temu konto właśnie na BaH z tym że obstawiałem tylko piłkę i hokeja.



Stąd też moje pytanie bo od tamtych czasów mogło się sporo zmienić. A jak to wygląda z zagranicznymi bukami typu Pinnacle? Stawki są w obcej walucie? Ile się czeka na wpłaty i wypłaty i czy trzeba przesyłać skan dokumentów? Dzięki za odpowiedzi, sporo się już dowiedziałem.
 
BaH- nie wiem ile w tym prawdy, ale jeden z uzytkowników forum pisał, że przysypiają gale i nie wystawiają oferty.



Tobet- ostatnio na numerowaną galę mieli po kilka zdarzeń na pojedyńczą walkę, ale dotyczyło to tylko kilku walk na danej gali. Podobne oferty miał betsson i betsafe.



O pinnacle niech lepiej się inni wypowiedzą, bo nie chcem palnąć jakiejś głupoty.
 
wczoraj na czacie pisalem, zeby obstawiac kakkonen overki 1.5, dzisiaj na wszystkie mecze, tylko w dwoch nie weszlo
 
panowie co sądzicie o walce: Phil Davis z Wagnerem Prado ? dość ciekawy kurs na Prado 3,75 (na Davisa 1,25)
 
Mickap kurs wysoki ale z rywali Prado tylko jeden ma bilans dodatni. Ciezko zweryfikowac umiejetnosci zawodnika ktory nabil rekord na takich plackach. Phil Davis to sprawdzona firma. Mysle, ze ma podobne szanse jak Eric Silva z Fitchem, tak ze 20%, tylko tutaj kurs jest dobry to mozna zaryzykowac za mniejsza kase jak wg Ciebie jest szansa na jego wygrana







Trzeba pamietac, ze gala jest w Brazylii a tam wszystkie cuda sa mozliwe, rewelacyjna atmosfera
 
Ostatnia porażka Fitcha nic nie wyjaśnia , tym bardziej że wracał po kontuzji + był kontuzjowany aktualnie-wyszedł do tej walki dla pieniędzy.
 
postawilem Fitcha i Maie za 50 pln. Erick Silva ma dobry rekord, ale trzeba patrzec z kim walczyl. Dla mnie Fitch zdecydowanym faworytem
 
Zaszalełem i dałem 500 na Maie po kursie 1,75. Maia w WW będzie przekotem. To jest zawodnik, który ostatnio toczył wyrównany pojedynek w Wiedmanem i bardzo podszkolił swoją stójkę. Co oprócz jakiegoś "ciosu życia" ma mu do zaoferowania Story? Moim zdaniem kompletnie nic.



Wg mnie Silva wygra z Fitchem ale nie jestem tego na tyle pewien, żeby obstawić na to kasę, tymbardziej, że po ostatniej gali jestem w plecy prawię stówkę. Dobrze, że w ostatniej chwili skusiłem się na kurs 2,90 na Antonio Silvę i obstawiłem 50 bo miałbym takie plecy, że wszystko co przedtem ugrałem poszłoby się kochać.
 
Planuje zagrać kombo Silva i Prado (ako powinno wyjść coś koło 4-5) - brazylijska noc w końcu :)
 
Maia wydaje sie byc wyraznym faworytem, nie wiem dlaczego jest taki kurs na niego. Na pinnacle juz spadl



Jestem zadowolony z ostatnich gal, wszystko do przodu a na ufc on fuel ponad 530zl wpadlo. Teraz ostroznie stawiam. Na poczatek postawilem 350zl na Teixeire poki kurs byl ponad 1.3, jakos po godzinie spadl wiec mialem szczescie. W sobote dopiero bedzie mozliwosc kombinacji wiec poczekam z jakims malym kombo. Maia i Fitch to obowiazek







Teraz patrze na bet at home Maia za 1.6. Sie okaze , ze w sobote za 1.45 bedzie
 
Back
Top