Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

gwidonek, z Korea zagral bardzo przyzwoicie. w Hiszpanii jest jeszcze Llorente, ale nie sadze by ten wygryzl ze skladu Torresa, dla ktorego turniej ten, bedzie przelomowym po, (opinie bywaja rozne) nieudanym, sezonie. Klose bedzie gral pewnie tylko i wylacznie ogonki.







do tego dochodza przeciwnicy, zdecydowanie ciezej strzelic Portugalii (choc tutaj temat podlega dyskusji) czy Holandii (rowniez slaba obrona) anizeli Chorwacji czy Irlandii ;)







zobaczymy ;)
 
Dzięki tej genialnej stronie tapology.com dowiedziałem się, że dzisiaj Ninja Rua walczy z Paulo Filho. Myślałem, że starszy Rua skończył już karierę. Kilka lat temu taka walka wywoływałaby kisiel w gaciach wielu nastolatek.
 
Be eS dziwne,zazwyczaJ szybko update'a robią



http://www.grapplerinfo.pl/rewanz-paulo-filho-vs-murilo-rua-odwolany/



walka ma byc przesunięta.



P.s jaki masz login na tapology?
 
hehe nice ;] pamietam ze w kotryms typerze mialem skutecznosc rzedu 70-75 % ale wiadomo zdarzaly sie wpadki i bylo mniej czasami. zobaczymy ile teraz dam rade wyciagnac :)



kurde na BAH jest 2.10 na Iana McCalla i sie zastanawiam zeby wrzucic go na kupon ,kusi bardzo skubany ;]
 
Osobiscie uwazam ze ian to wygra ale teraz mighty mowi ze scinanie b.dobrze poszlo-wiadomo jak 1 raz scinasz to zdarzają się wpadki.Moze wyciągnać wnioski.Nie podoba mi się w MacCall'u ze podczas walki ''bawi'' sie z publicznościa.
 
tylko zobacz jaki jest regulamin tej promocji :)
Maksymalna kwota bonusu wynosi 800 PLN. Przy wpłacie powyżej 1600 PLN do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 800 PLN.
Bonus może być przyznany tylko i wyłącznie w przypadku gdy wcześniej nie nastąpiło zlecenie wypłaty.Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 9600 PLN
 
dobry kurs jest na Matta Grice'a :) w zestawieniu z McCallem taki dubel wydaje sie byc rozsadny
 
te warunki promocji są jak najbardziej do zrealizowania. np buk more games ma obrót 10x. Do końca nie wiem o co chodzi z tymi wypłatami, bo ja kiedyś tam wypłacałem nie raz z bahu a w regulaminie jest napisane "Uczestnictwo w akcji bonusowej wyklucza wszelkie wypłaty w okresie od 1 do 13 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2)."
 
skubany mightymouse..... przez niego mi kupon nie wszedl ;/ a jak u was panowie? widze gwidonek tez w plecy
 
Niestety, u mnie to samo. Skusil mnie duzy kurs na "wonsa". Za to mecze wczorajsze weszly :-)
 
Ja w typerze postawiłem na Johnsona, u buka na szczęscie nie grałem, bo bym poległ na Jorgensenie... W planach był dubel Silva+właśnie Jorgensen. Na następną galę już się pewnie uaktywnie.
 
ja mam wygrany dubel Polska-Grecja X i Rosja-Czechy 1 po kursie 7,58.







a w UFC przejebalem przez Scotta Jorgensena :)







dzisiaj stawiam Holendrow z handicapem (0-1) oraz Niemcy - Portugalia over 2,5.
 
Kurwa jego mać, wiedziałem, że jak nie wejdzie mi ten kupon to jakimś pechem. Z wygranej w takim lipnym stylu bym się nie cieszył na miejscu Johnsona. Widać było, że tylko jeden z tych zawodników ma argumenty na skończenie przeciwnika i był to McCall. Szkoda, bo Ian z innym gameplanem i większą determinacją mógł spokojnie wygrać tą walkę.



@ pablo



Czyń swoją powinność. :)
 
@markhunto



Zrobię to ale dopiero jutro teraz nie mam kompa piszę z komórki.Silva jednak jest przechuj mocarny,widać poprawił TD od czasu walki z Gilem de jakimś tam.Brenneman miał dobry gameplan na walkę ale spalił się psychicznie jak go Erick przycisnął i łatwo dał sobie zapiąć RNC.



Mi też główny zakład nie wszedł przez Brennemana i McCalla, za to postawiłem asekuracyjny na Winelanda,Baczynskiego i Pyla.
 
no niestety w plecy, widac mysza wyciagnela wnioski z poprzedniej walki, a zapasy wasacza na nic sie zdaly bo nie potrafil dluzej przytrzymac na ziemi johnsona
 
hiszpania dzisiaj ladnie zjebala kupony wiekszosci, takze i mnie, na szczescie chorwacja nie dala dupy
 
Obstawialem Chorwacje z handicapem, i tego typu sie obawialem ... Hiszpanie uwazalem za pewniaka :-)
 
" Scott Jorgensen (USA) - Eddie Wineland (USA) 1,40 2,70 kusi i napewno zagram na Eddiego :-) "







:-) jak w masło , dziś gram Ukraine DNB i Francuzów DNB , hej :-)
 
Back
Top