Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zdecydowanie. Myślę, że większa szansa jest na to, że pierdolnie Cię piorun niż Franek ustrzeli Fury'ego. Bez złośliwości.
Nie no bez przesady. Walka jest walką, szczególnie w wadze ciężkiej potrafią dziać się cuda co nie zmienia faktu że w perspektywie debiutu w ringu Kameruńczyka i dużych rękawic nie daje na to więcej niż 5%
 
Nie no bez przesady. Walka jest walką, szczególnie w wadze ciężkiej potrafią dziać się cuda co nie zmienia faktu że w perspektywie debiutu w ringu Kameruńczyka i dużych rękawic nie daje na to więcej niż 5%
Ja nie daję nawet procenta.
 
Ja myślę, że z 5-6 rund przewalcza. Hajs z reklam będzie się zgadzał, a później to już tylko zależy od Tysona, czy będzie chciał to zakończyć przed czasem. Fury nie da sobie krzywdy zrobić przed walką z Usykiem. Za duże pieniądze na stole. Czuję, że będzie pajacował jak Mayweather z rudym, a Makumba jak dowiezie decyzję, to cała Afryka wywiesi czarne flagi, czy tam pranie.
Powyżej 4,5 rundy za 1.7 jak najbardziej do grania,
Fury przez decyzję 6.5 za drobne
 
Walka Sarara vs Załęcki będzie 3 rundy po 2 minuty... Zastanawiam się nad tym 2.75, że tu będzie decyzja, ale sam nie wiem...
 
Walka Sarara vs Załęcki będzie 3 rundy po 2 minuty... Zastanawiam się nad tym 2.75, że tu będzie decyzja, ale sam nie wiem...
Gdzieś mi mignęło info, że Sarara wziął walkę po tym jak z jakiejś innej się wycofał z powodu jakiegoś urazu. Nie sprawdzałem czy to prawda, ale ja chyba nic nie gram z tej gali. Może ogarnę Nikita vs Gocha, ale najpierw muszę zobaczyć co pokazała ta Nikita we wcześniejszej walce, jeśli boi się dostać w twarz to mimo wszystko ma szanse przegrać
 
Gdzieś mi mignęło info, że Sarara wziął walkę po tym jak z jakiejś innej się wycofał z powodu jakiegoś urazu. Nie sprawdzałem czy to prawda, ale ja chyba nic nie gram z tej gali. Może ogarnę Nikita vs Gocha, ale najpierw muszę zobaczyć co pokazała ta Nikita we wcześniejszej walce, jeśli boi się dostać w twarz to mimo wszystko ma szanse przegrać
Już nie ogarniesz, bo ponoć wycofali to starcie z fortuny.

Też nic nie gram w końcu, ale 3 rundy po 2 minuty to gruby dystans :joe:
 
Fortuna poleciała ostro i dopiero się ogarniają ale wciąż easy money

takie coś można grać np za 20 k (jak przyjmą czeskie osrańće) , dwie dychy na czysto izydor ale po wcześniejszych kursach było dużo więcej (Boro porażka 1.38)ale to już melodia przeszłości :conorsalute:
forutnka.png
 
No i przez @Karwantes zastanawiam się nad Boro. Może i jest ich 10ciu, ale cholera wie jaki to poziom, typ mimo wszystko coś tam potrafi, kondycyjnie raczej też powinien być lepiej przygotowany, jeśli walczy z ludźmi, którzy pewnie w większości po prostu chodzą na siłownię. Zasady K1, w mma byłoby chyba lepiej bo mógłby poddawać. Chyba za drobne dla zabawy spróbuję, ale jeszcze muszę się zastanowić.

Co sądzicie Lizak 1 runda poddanie @4.5? Raczej głupi nie będzie i odrazu będzie chciał sprowadzić Marcina, który nie słynie z 90% tdd. Tam to już raczej łatwo będzie mu z gnp, i zajściem za plecy Najmana, który przejdzie do żółwia.
 
Last edited:
No i przez @Karwantes zastanawiam się nad Boro. Może i jest ich 10ciu, ale cholera wie jaki to poziom, typ mimo wszystko coś tam potrafi, kondycyjnie raczej też powinien być lepiej przygotowany, jeśli walczy z ludźmi, którzy pewnie w większości po prostu chodzą na siłownię. Zasady K1, w mma byłoby chyba lepiej bo mógłby poddawać. Chyba za drobne dla zabawy spróbuję, ale jeszcze muszę się zastanowić.

Co sądzicie Lizak 1 runda poddanie @4.5? Raczej głupi nie będzie i odrazu będzie chciał sprowadzić Marcina, który nie słynie z 90% tdd. Tam to już raczej łatwo będzie mu z gnp, i zajściem za plecy Najmana, który przejdzie do żółwia.

Z tego co widziałem to jego rywale prezentują różny poziom, mniej więcej połowa to ludzie którzy nie mają najmniejszych szans ale jest 3-4 którzy mogą realnie zagrozić jednak moim zdaniem tu nie chodzi o poziom rywali ale o zasady które sprawiają że obecny kurs na Boro jest bardzo dobry. Walka w k-1 więc potrzebna mniejsza wydolność niż w MMA, z walki eliminuje go 5 nokadaunów lub KO, wystarczy że z każdym przeciwnikiem wytrwa minutę i walka jest wygrana.
 
No i przez @Karwantes zastanawiam się nad Boro. Może i jest ich 10ciu, ale cholera wie jaki to poziom, typ mimo wszystko coś tam potrafi, kondycyjnie raczej też powinien być lepiej przygotowany, jeśli walczy z ludźmi, którzy pewnie w większości po prostu chodzą na siłownię. Zasady K1, w mma byłoby chyba lepiej bo mógłby poddawać. Chyba za drobne dla zabawy spróbuję, ale jeszcze muszę się zastanowić.

Co sądzicie Lizak 1 runda poddanie @4.5? Raczej głupi nie będzie i odrazu będzie chciał sprowadzić Marcina, który nie słynie z 90% tdd. Tam to już raczej łatwo będzie mu z gnp, i zajściem za plecy Najmana, który przejdzie do żółwia.
Nie ma szans żeby lizak go sprowadził a i nie udusi go w pierwszej rundzie nawet jeśli uda mu się na plecak wskoczyć, Marcin ma małą szyję i dużo więcej siły, na początku napewno będzie w stanie to zrywać, a ten lizak to w co ma wjechać jak on z jakimś typem swojego gabarytu na wstecznym pracował, będzie tak samo, Mirek nie jest głupi, będzie kazał mu uciekać i tyle, poddanie siłowe nie wchodzi w grę, mataleo dopiero w późniejszym etapie walki może wejść.
 
Back
Top