Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@ Przemek - tez mi sie podoba kurs na Volkmanna, ale ten Sass to z pleców niezły świr, dobra zagadka. Brandao jakoś nigdy mnie nie zachwycał, zamiatał kolesiami z TUFie, ale to wszystko chaotycznie wyglądało, więc na niego nie postawie pieniędzy. Brown jest po niezłym kursie, ale już 2 razy zawalił mi naprawdę niezłe kupony i na pewno już się na kolejnym nie znajdzie ;) . Nelson jest po całkiem niezłym kursie i to raczej pewniak. Zastanawiam się całkiem poważnie nad Varnerem, bo koleś ma niezła stójkę i zapasami też nie grzeszy, więc ten kurs 4 z hakiem, to trochę na wyrost. No i Rosario - Miocic. Shane po kontuzji, słaba wydolność ale nadal to zdolny chłopak, na początku tygodnia stawiałbym $ na Miocica, ale teraz skłaniałbym sie ku jego przeciwnikowi.
 
Volkman - Sass.Zgadzam się ,ale patrząc na ostatnie walki Volkmana (nie licząc jednej ''wpadki'' z Escudero jak dobrze pamiętam) pokazywał crazyyy kontrole przeciwnika.Sass pewnie bedzie przez 3 rundy próbował poddać amerykanina ale myśle że akurat w tym przypadku mu się tu nie uda .Zaiste ciekawa walka :-)



Brandao-znowu masz racje ale bardzie patrze tutaj na jego przeciwnika ktory męczy się z Zhangiem,niezasluzenie wygrał z Omigawą i przegrał z Oliviera przez poddanie.Z tej dwójki wole brazylijczyka zdecydowanie.



Nelson jest po całkiem niezłym kursie i to raczej pewniak - same here



Barboza -Varner ->Jak varner ma niezła stójke to Barboza ma świetną,ma też dobrą obrone przed zapasami,a w parterze nie wiem (zakładam że nie jest zielony w tym aspekcie jakto brazyliczyk) więc kurs 4,50 na Varnera moze jest kuszący ale nawet jakby bylo na niego 18,50 to go nie obstawie.



Rosario - Miocic - nie obstawiam walk w ktorej ktoś wraca po kontuzji.







Dzięki za analize,musze się jeszcze zastanowić nad tym.
 
Do tej pory Edson stoczył 2 naprawdę wyrównane pojedynki ( wynik mogł pójść w obie strony ) z bardzo dobrymi strikerami i dał się obalać Etimowi, o pojedynku z Lullo nie ma co pisać ;) Myślę, że ten cały hype jest nieco przesadzony i można zaryzykować z tym zakładem na Jamie'ego.
 
Barboza, Miocic, Nelson, JDS, Velasquez, Struve combo na jednym kuponie za stówę zobaczycie wszystko wejdzie xd.
 
Mi niestety nie będzie dane obstawiać, więc głębszej analizy nie było, jednak tak pobieżnie:



Volkman 1,50- powinien w pełni zdominować Sassa. Jeśli nie da się złapać w żadne poddanie(a moim zdaniem nie da się) to powinien spokojnie dowieźć decyzję.



Hardy 1,76- mimo, że nieco chaotyczny to uważam, że w stójce ma przewagę, w parterze nie da się poddać, a nawet zdominować. Jest za dobry na kolejną, piątą chyba porażkę w UFC, co mogłoby skutkować zwolnieniem. Widzę tu (T)KO ze strony Hardego.



Struve 1,76- tu nieco ryzykowany typ. Wiadomo, Lavar się rzuci i może ustrzelić Struve, jednak jeśli walka trafi do parteru- skończy się szybciutko. Ja stawiam ten drugi scenariusz. Dodatkowo liczę, że może w końcu Struve nauczył się posługiwać lewym prostym, wykorzystując swój zasięg.



Na te typy, wg. mnie warto postawić kwit. Ponadto wygra Dos Santos, Velasquez(jeśli nie da się ustrzelić Silvie jakimś lucky punchem). Nelson powinien dać radę, chociaż nie przekonuje mnie jego styl, jednak Herman to tylko Herman;] Na Barbose zdecydowanie za niski kurs, chociaż jest faworytem, jednak nie aż takim(1,19). Walkę Del Rosario z Miociciem bym odpuścił- za dużo niewiadomych. Ciekawi mnie walka Brandao z Elkinsem. Mam nadzieję, że Brandao dalej będzie tak szalony i agresywny, będzie walczył efektownie, jak dotychczas i ustrzeli Elkinsa jakimś KO wieczoru;)
 
Miocic vs SDR:



Shane wraca po bardzo długiej przerwie i kontuzjach związanych z wypadkiem samochodowym (chyba). W stójce nie ma szans zagrozić Miocicowi, nie obali go na glebę bo Chorwat podobno ma jakieś tam sukcesy w zapasach.Nawet gdyby walka trafiła na ziemię tam SDR raczej nic nie zrobi, na swoim koncie ma ładną omoplatę ale spójrzcie na jakim zawodniku.Dodatkowo paliwa starczy mu na max 1 rd.



Miocic Dec/Tko 3 rd.



Struve vs Lavar.



Myślę, że Holender pójdzie po rozum do głowy i już na początku walki obali Johnsona.



Stefan SUB 1 rd jednak tej walki nie obstawiam bo szczapus czasami zawodzi.
 
to co panowie, jak nastroje po wazeniu? Nelson dosc sporo wniosl, nie wiadomo jak jego przygotowanie. dla mnie jasnym jest zagrac triple: Cigano+Cain i dorzucic, ze Struve/Lavar skonczy sie przed czasem.
 
Na jakich bukach obstawiacie te kombinacje? Ja mam konto na tobet. Opłaca się zmienić buka na bet365? Bo sporo pozytywnych komentarzy z waszej strony widziałem ;>
 
Cain + JDS + walka Struve Lavar skończy się przed czasem to idealna opcja. Szkoda, że na bah nie można obstawiać skończeń przed czasem itp itd :/
 
Ludzie pomóżcie! zgłupiałem! kto jest największym ''pewniakiem''- Nelson? Brandao? Volkman?



Edit: fuck it ,obstawiam wszystkich :P
 
ja obstawilem Nelson JDS Cain i gdyby wczoraj byla mozliwsc to obstawilbym jeszcze Volkmana, ale na bah dopiero od dzis chyba jest ta walka
 
Ja zrobilem dwa zakłady, JDS i Cain, Volkman i Miller. Skromnie, bo po 50zł, ale zobaczymy ;f
 
widze, ze chyba grasz na bet365, wlasnie wszedlem pierwszy raz i nie za bardzo rozumiem co oznacza w zakladzie na sume rund np 1.5
 
Ok dzieki. W porownaniu do bet356 bah wypada blado. Zaraz sie tam zarejestruje i kolejne ufc tam bede obstawial, pewnym kuponem dla mnie bylby zaklad na lavar- struve ponizej 1.5 i junior vs mir ponizej 1.5. Daloby to kurs 2.29
 
sądzę, że Dos Santos vs Mir potrwa więcej niż 1 rundę. Nie wiem jaki kurs jest odwrotnie a i szukać mi się nie chce.
PS ja kiedyś grałem dużo na BetCris. Fajne kursy bogata oferta na MMA. Grałem również na 188bet, które było moim ulubionym bukiem - nie wiem jak teraz, bo już długo nie gram, ale też pozytywnie wspominam
 
Dawno nie grałem, ale jak mnie pamięci nie myli, to jak grasz poniżej 1,5 rundy, a walka nie skończy się w 1 rundzie, to przegrywasz.
 
Back
Top