Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Rutkowski @1.4 - dysproporcja umiejętności będzie znacząca, widzę powtórkę jak z Soldaevem.
Mcnally @1.5 - fajnie zaprezentował się w debiucie, potem przegrana z jednym z chyba lepszych prospektów. Le raczej będzie do przeskoczenia.
Piechowiak @1.15 - wiadoma zagrywka. Nie wiem co będzie musiało się stać by to przejebał.
 
Kursy na dłuższą metę:
Pantoja @1.45 - Royval to wariat i mega kot, ale Pantoja jest jednak z dwa poziomy wyżej. Świetne BJJ powinno zniwelować atuty Brandona. Doświadczenie 5 rundowe również powinno zaprocentować. Jeśli stójkowo nie nadzieje się na jakąś niekonwencjonalną technikę to powinien to ugrać.
Convington @2.13 - ciekawe co zostało po Colbym po takiej przerwie od starów. Mimo wszystko będzie to bardzo niewygodny rywal dla Edwardsa. Leon wyglądał świetnie na tle Usmana w 2 walce, ale czy to znaczy, że pokona bez problemu typa z bakiem na 10 rund, który klei się non stop i szuka sprowadzenia, dodatkowo ma betonową głowę, i dobry jab. Dla mnie więcej atutów ma tutaj jednak Colba, który jak sprowadzi to będzie kontrolować. Im dalej w las tym powinno mu być łatwiej. Dodam, że Edwardsa podłączył Diaz, więc i Colba ma szanse jeśli zada odpowiednio dużo obrażeń.
 
Udało się wypłacić przed przegraną:beer:
IMG_0554.png
 
DWCS:
Bittencourt + Finney = 2.74

Przyglądałem się tej karcie i w sumie jakbym miał grać to też wpadły mi w oko te walki, ale odpuszczam stawianie kasy. Ten Finney w sumie sam nie wiem co o nim myśleć, on w mma nic nie osiągnie ale pewnie zajedzie zapasami i presją tego Panferova który wygląda trochę mi na półogóra z nabitym rekordem.
Ja od siebie z boksu w nocy Femke Hermans powinna ponownie porobić Spencer z którą walczyła 9 miesięcy temu. Jest obecnie zwyczajnie lepsza pod każdym względem i widać było że Spencer już dopadł wiek (38 lat). Gdyby nie fakt że gala jest u Spencer w Kanadzie i zawsze jest ryzyko wałka sędziowskiego skoro drugi raz wchodzą do tej samej rzeki to Femke jest w moich oczach bardzo dużą faworytką. Ona pierwszą walkę zdominowała młodością, skillsami, balansem, kontrowaniem, była o klasę lepsza.

Femke Hermans @1,67 Fortuna
Femke Hermans przez dec. @1.90 Fortuna


Poprzedne starcie do obejrzenia dla zainteresowanych:
 
Przyglądałem się tej karcie i w sumie jakbym miał grać to też wpadły mi w oko te walki, ale odpuszczam stawianie kasy. Ten Finney w sumie sam nie wiem co o nim myśleć, on w mma nic nie osiągnie ale pewnie zajedzie zapasami i presją tego Panferova który wygląda trochę mi na półogóra z nabitym rekordem.
Ja od siebie z boksu w nocy Femke Hermans powinna ponownie porobić Spencer z którą walczyła 9 miesięcy temu. Jest obecnie zwyczajnie lepsza pod każdym względem i widać było że Spencer już dopadł wiek (38 lat). Gdyby nie fakt że gala jest u Spencer w Kanadzie i zawsze jest ryzyko wałka sędziowskiego skoro drugi raz wchodzą do tej samej rzeki to Femke jest w moich oczach bardzo dużą faworytką. Ona pierwszą walkę zdominowała młodością, skillsami, balansem, kontrowaniem, była o klasę lepsza.

Femke Hermans @1,67 Fortuna
Femke Hermans przez dec. @1.90 Fortuna


Poprzedne starcie do obejrzenia dla zainteresowanych:




Zgodnie z planem

Femke Hermans @1,67 Fortuna
Femke Hermans przez dec. @1.90 Fortuna


big-thumbs-up-those-who-need
 
Ktoś próbuje Jackiewicza? Boks w małych rękawicach. Formuła dobra dla Rafała. Pytanie tylko jak z treningiem bo ostatnio chyba Jackiewicz nie ćwiczył. Kurs @3.66
 
Ktoś próbuje Jackiewicza? Boks w małych rękawicach. Formuła dobra dla Rafała. Pytanie tylko jak z treningiem bo ostatnio chyba Jackiewicz nie ćwiczył. Kurs @3.66
Na pewno value ale oglądałem ostatnio wywiad i gość wygląda na trupa jako człowiek jedyne chyba co trenuje to codziennie picie denaturatu
 
Back
Top