Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No i na dwie zgrzewki oranżady 2 cytryny w żabce zarobione, zobaczmy
1000zł *1,2*0,88(podatek)=1056zł
1000zł *1,22*0,88(podatek)=1073,6zł

Zysk circa 129,60zł ryzykując takie 2000zł.
Świetny deal.
Tylko z pudzianxxx interesy robić.
:baldwinwhiskey:
 
1000zł *1,2*0,88(podatek)=1056zł

Coś nie tak żeby zaryzykować 1000zł by 'ewentualnie' wygrać 56zł? Nie wkurwiaj zabójcy


@Evo @Karwantes według mnie większa była szansa, że Islam podda Oliveire (który przed ich walką w przeszłości klepał w UFC już w 3 walkach), niż, że Islam podda Volkanowkiego, którego zajeżdża na treningu od dość dawna Craig Jones i który nie klepał w walce z Ortegą, co sądzicie? męczy mnie to od kilku dni haha

Oprócz Thiago Moisesa Islam poddawał tylko tych, których w przeszłości już poddawano
 
Last edited:
Coś nie tak żeby zaryzykować 1000zł by 'ewentualnie' wygrać 56zł? Nie wkurwiaj zabójcy


@Evo @Karwantes według mnie większa była szansa, że Islam podda Oliveire (który przed ich walką w przeszłości klepał w UFC już w 3 walkach), niż, że Islam podda Volkanowkiego, którego zajeżdża na treningu od dość dawna Craig Jones i który nie klepał w walce z Ortegą, co sądzicie? męczy mnie to od kilku dni haha

Oprócz Thiago Moisesa Islam poddawał tylko tych, których w przeszłości już poddawano
Moim zdaniem będzie lay&pray ale poddanie mnie nie zdziwi. Jak Islam złapie jak Ortega to podda.
 
Ja gram Poppecka @1.30

Powinien sobie bez problemu z Zawadą poradzić. Coraz gorszy z walki na walkę. Plus jedna walka na rok i 40 lat na karku. Duża przewaga warunków fizycznych zrobi dodatkową robotę.
Zgadzam się, dobry typ ale jednak bardziej przekonany jestem do Bartla.
 
Jak widzę takie rekordy u obydwóch to nawet za analizę się nie biorę i nie patrzę co prezentują

Vlasto Cepo @1.30

Dobry bokser a Lombard przylatuje po czek. Walka w rękawicach bokserskich 4 rundy po 3 minuty. Od 2 rundy 45 letni Kubanos będzie rękawami oddychał.
Cepo ma nienajlepszą wydolność, co więcej wziął tą walkę z doskoku (nie wyglądał dobrze na ważeniu) tak jak Hector. Byłbym ostrożny bo jak Lombard się postawi to może być różnie. Tak czy inaczej powodzenia.
 
Jak widzę takie rekordy u obydwóch to nawet za analizę się nie biorę i nie patrzę co prezentują

Vlasto Cepo @1.30

Dobry bokser a Lombard przylatuje po czek. Walka w rękawicach bokserskich 4 rundy po 3 minuty. Od 2 rundy 45 letni Kubanos będzie rękawami oddychał.

Remis > Zwrot :awesome:
 
Ja gram Poppecka @1.30

Powinien sobie bez problemu z Zawadą poradzić. Dobry ciąg wygranych. Zawada Coraz gorszy z walki na walkę. Plus jedna walka na rok i 40 lat na karku. Duża przewaga warunków fizycznych zrobi dodatkową robotę. 2 zdjęcie poniżej.

Jaka deklasacja :o o:

Na kuponik było jak znalazł :cool:
 
Makhachev w bazie. Nie dziękujcie. Więcej na grupie. Może zarobicie na wymarzone Zakopane!
 
Można się zapisać? :beczka:
Do elitarnego grona dżentelmenów Gromda? Tak poważnie: ja nie gram i nie typuję od dobrych kilku miesięcy. Czasu ani chęci nie mam. Albo inaczej, czas mam ale spędzam go przyjemniej. Jak widzę jakiegoś Makhacheva albo inną pewkę to sporadycznie postawię na to kilka tysięcy i akurat zarobię na flaszkę. A że pieniądze to nie wszystko, i
na luksusowe Zakopane w sumie mnie stać (bo kto biednemu zabroni żyć na bogato?) to nawet bez abonamentu u @KilerMMA jakoś daję radę.
 
Do elitarnego grona dżentelmenów Gromda? Tak poważnie: ja nie gram i nie typuję od dobrych kilku miesięcy. Czasu ani chęci nie mam. Albo inaczej, czas mam ale spędzam go przyjemniej. Jak widzę jakiegoś Makhacheva albo inną pewkę to sporadycznie postawię na to kilka tysięcy i akurat zarobię na flaszkę. A że pieniądze to nie wszystko, i
na luksusowe Zakopane w sumie mnie stać (bo kto biednemu zabroni żyć na bogato?) to nawet bez abonamentu u @KilerMMA jakoś daję radę.
Jasne, żartowałem, dobrze gadasz :wink:

Ugościsz kiedyś na weekend? :werdum:
 
Back
Top