Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

:santa: Mocny Izydor od Zabójcy :cool: Kolejny ćwoki :santa:
Boks czwartek w nocy. Walka na YT.

Sims Jr @1.20 Fortuna

Spieszyć się i zabijać podatek (dokładać do taśm i innego waszego badziewa) kto gra w Fortuna. STS ma to @1.02 :cool: Zamieniłem z nim zdanie na messen i rywal bez zmian (na wszelki wypadek aby zwrotu nie było).

Kolejne mocne Izydory na koniec roku ale zależy wiadomo od czego :santa:
 
:santa: Mocny Izydor od Zabójcy :cool: Kolejny ćwoki :santa:
Boks czwartek w nocy. Walka na YT.

Sims Jr @1.20 Fortuna

Spieszyć się i zabijać podatek (dokładać do taśm i innego waszego badziewa) kto gra w Fortuna. STS ma to @1.02 :cool: Zamieniłem z nim zdanie na messen i rywal bez zmian (na wszelki wypadek aby zwrotu nie było).

Kolejne mocne Izydory na koniec roku ale zależy wiadomo od czego :santa:
Te kolorki, obrazki, brakuje tylko darmowych cukierków i powiedziałbym, że to zaproszenie na discord Bastka.
 
:santa: Mocny Izydor od Zabójcy :cool: Kolejny ćwoki :santa:
Boks czwartek w nocy. Walka na YT.

Sims Jr @1.20 Fortuna

Spieszyć się i zabijać podatek (dokładać do taśm i innego waszego badziewa) kto gra w Fortuna. STS ma to @1.02 :cool: Zamieniłem z nim zdanie na messen i rywal bez zmian (na wszelki wypadek aby zwrotu nie było).

Kolejne mocne Izydory na koniec roku ale zależy wiadomo od czego :santa:
No chocioż 1.30 :boystop:
powoli spada trzeba stawiać bo do gali może być 1,70/1,80
widziales jakie na poczatku fortuna wystawila po czym wycofala? 1.45 na Glovera :lol:
 
:santa: Mocny Izydor od Zabójcy :cool: Kolejny ćwoki :santa:
Boks czwartek w nocy. Walka na YT.

Sims Jr @1.20 Fortuna

Spieszyć się i zabijać podatek (dokładać do taśm i innego waszego badziewa) kto gra w Fortuna. STS ma to @1.02 :cool: Zamieniłem z nim zdanie na messen i rywal bez zmian (na wszelki wypadek aby zwrotu nie było).

Kolejne mocne Izydory na koniec roku ale zależy wiadomo od czego :santa:

:cool: Zabójca w morderczej formie
 
Z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym każdemu z użytkowników tego forum złożyć chociaż wirtualne życzenia.
Życzę wszystkim Wam przede wszystkim dużo zdrowia bo to najważniejsze, dużo uśmiechu na twarzy mimo niezbyt dobrych czasów i życzę też spokoju aby wyłączyć się na ten piękny okres z myśli o robocie, o kłopotach aby w tym czasie myśleć tylko i wyłącznie o najbliższych, którzy z nami są i których nas w tym roku zabraknie przy stole wigilijnym i aby ten okres nas umocnił w dalszym działaniu życiowym. :wink:
 
Z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym każdemu z użytkowników tego forum złożyć chociaż wirtualne życzenia.
Życzę wszystkim Wam przede wszystkim dużo zdrowia bo to najważniejsze, dużo uśmiechu na twarzy mimo niezbyt dobrych czasów i życzę też spokoju aby wyłączyć się na ten piękny okres z myśli o robocie o kłopotach aby w tym czasie myśleć tylko i wyłącznie o najbliższych, którzy z nami są i których nas w tym roku zabraknie przy stole wigilijnym i aby ten okres nas umocnił w dalszym działaniu życiowym. :wink:
Wesolych swiat Mordko :conorsalute:
 
:damjan:
Bez tytułu.png
 
Ja się pokuszę o grę Glovera przed czasem. Imo Glover, Prochazka to najlepsi LHW, później jest Ankalaev, Janek, Rakieta i reszta stawki.
Słaba i wiekowa ta półciężka w porównaniu z innymi kategoriami.
według jednego z ekspertów jest super prestiżowa :beczka:
 
Vera @2.45 - progress jaki zaliczył Vera jest niesamowity. Cory jak najbardziej ma szanse na wygraną, ale patrząc jakie spustoszenie sieją ciosy Very trudno niepokusić się o spróbowanie po takim kursie. Oczywiście aktywność może być po stronie Coryego, ale patrząc na punktacje damage > volume wydaje się, że może być to fajny zakład.
 
Keita L. 1.58 Fortuna na razie, w swieta bedzie wiecej czasu to pewnie cos skleje z bellator vs rizin, mysle nad Polakiem Kleberem bo kurs jest w chuj zajebisty a moze wyczarowac jakies poddanko :lol:
Czy ja wiem. Kleber to kozak parteru, ale już w KSW pokazali jak go pokonać. Pitbull to silny typ, który nie wejdzie w jego grę i najprawdopodobniej rozstrzygnie to w stójce.
 
Wiewiór @1.75, mismatch jak sqrwysyn...
Racja, aż się dziwie, że tak wysoki kurs jest na niego. Przecież ten Wiewiór jest na tyle mocarny w zapasach, że robi je z najlepszymi zawodnikami z Bonzai mma, Charzewskim, Golasińskim, Dołgowskim, Koziorzębskim, Kalicińskim itd. Tańcula za to już z pół-amatorami z wotore wyglądał cienko na sparingach, a Ruchała można powiedzieć, że go na sparingu wyr*chał.
 
Z fikow, Ferrari - Łaszczyk kursy po 1.82. Kusi pograc Łaszczyka
Też się zastanawiam nad pograniem, cepeliada i słabe przygotowania kontra zawodowiec, pięściarz, to może być izydor imo.
Do głębszej analizy pod kątem jakiejkolwiek gry parterowej freak`a, kursik wydaję się być value.
 
Przecież Szczurek/Farmazoniarz @1.82 to jest cyrk. Facet, który ogarnia boks na poziomie pro z cepeliadą z instagrama, no chyba ze ktoś napisze ze ten od patostreamow załatwi go high-kickami i bjj...
 
dodaj Wiewiór @1.65, sprawia wrażenie lekko upośledzonego i wiecznie niedoceniany przez rynek, gram go od drugiej walki z Hassanem i stratny nie jestem, facet na poziomie semipro, którego chwalił nawet Kawul gdy akurat gościł na fame vs kolejny popapraniec bez skilla, przyszedł Tybori i spuścił ciężki wpierdol, tu będzie podobnie choć pewnie bardziej w parterze go porobi, parter to ciężki kawałek chleba - to wszystko tak prosto wygląda w TV, jak nie ogarniasz tematu to pierwszy lepszy fighter, który ćwiczy od kilku lat bawi się z tobą jak chce
 
Back
Top