Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Parnasse 1.86 - Ziółkowski ostatnio mnie zawiódł. Rajewski pokazał na niego sposób. Szybszy silniejszy i wszechstronniejszy Parnasse powinien lepiej zrealizować plan.
 
Chuzhigaev @1.86 - Jedyna w tym pojedynku broń Erlsana to uderzenie, ale jak pokazała walka z Narkunem to Ibragim również ma czym uderzyć a dodatkowo ani razu nie został znokautowany w karierze. Na tle Narkuna to również on pokazał się z lepszej strony. Na papierze wydaje się, że Ibragim powinien być drugim De Friesem
 
Stealujcie +1,5 rundy Natsu - Lexy na high league po 1.9 na Fortunie
nie 1.19?
:lol:

1663007771310.png
 
Przemyślane typy czy prowokacja na kondones?
:lol:
Ferrari się boi bomby tromby, stasko 2razy większa od tej drugiej, holak całe życie przed komputerem siedzi a ten drugi nawet nie wiem więc 50/50, josef bratan ma już debiut za sobą a macias nie wiem czy udźwignie presje. Za drobne dla zabawy puściłem
zwykłe wróżenie z fusów :fjedzia:
 
Ferrari jak tego nie skończy w 1. rundzie to przegra.
Ferrari to żółtodziób w sportach walki… a z Bombą to sparowalem w Mighty bulsach u Jakubka jakies 12 lat temu wiec chłopak juz kupę lat trenuje.Martwi jedynie to ze ostatnio nie za dobrze sie prowadził…fame uderzył do pustej główki.Szanse 55/45 dla Bomby.
 
Gracie coś z DWCS? Ja sobie puszczę tego Lewisa.
Brandon Lewis @1.64

Marcos nie walczył prawie 3 lata, a wcześniej obijał słabych zawodników na lokalnych galach w Peru. Sprawdziłem sobie porażkę Lewisa na DWCS rok temu z Millerem i tam widać, że chłop nie ma zapasów i parteru na odpowiednim poziomie, strasznie łatwo go Miller wywracał i obijał w parterze, Marcos mu tak nie powinien zagrozić, ponieważ to żaden zapaśnik, na nogach zasięg co prawda trochę lepszy, ale Lewis na pewno szybszy, patrzyłem tam coś tego Peruwiańczyka to wydaje mi się dość wolny w stójce. Strasznie długa przerwa, Lewis powinien mu najebać.
 
Gracie coś z DWCS? Ja sobie puszczę tego Lewisa.
Brandon Lewis @1.64

Marcos nie walczył prawie 3 lata, a wcześniej obijał słabych zawodników na lokalnych galach w Peru. Sprawdziłem sobie porażkę Lewisa na DWCS rok temu z Millerem i tam widać, że chłop nie ma zapasów i parteru na odpowiednim poziomie, strasznie łatwo go Miller wywracał i obijał w parterze, Marcos mu tak nie powinien zagrozić, ponieważ to żaden zapaśnik, na nogach zasięg co prawda trochę lepszy, ale Lewis na pewno szybszy, patrzyłem tam coś tego Peruwiańczyka to wydaje mi się dość wolny w stójce. Strasznie długa przerwa, Lewis powinien mu najebać.
Za drobne, na pierwszy rzut oka:

Sam zastanawiałem się na Peek-iem. Underdog, mocne uderzenie zwłaszcza w pierwszej rundzie, ale jednak raczej odpuszczam to DWCS bo ciężko przewidzieć czy wybroni obaleń i wytrzyma kondycyjnie najprawdopodobniej dociskany do siatki.

Beggoso - po prostu dla mnie Basharat nie jest sprawdzony. Tak wiem to samo mówiłem o jego bracie, ale z nich dwóch to jego brat lepiej się prezentuje. Próbuje grać wyższy kurs, Beggoso moim zdaniem ma szanse ustrzelić.
 
Gracie coś z DWCS? Ja sobie puszczę tego Lewisa.
Brandon Lewis @1.64

Marcos nie walczył prawie 3 lata, a wcześniej obijał słabych zawodników na lokalnych galach w Peru. Sprawdziłem sobie porażkę Lewisa na DWCS rok temu z Millerem i tam widać, że chłop nie ma zapasów i parteru na odpowiednim poziomie, strasznie łatwo go Miller wywracał i obijał w parterze, Marcos mu tak nie powinien zagrozić, ponieważ to żaden zapaśnik, na nogach zasięg co prawda trochę lepszy, ale Lewis na pewno szybszy, patrzyłem tam coś tego Peruwiańczyka to wydaje mi się dość wolny w stójce. Strasznie długa przerwa, Lewis powinien mu najebać.
 
Macias ogarnia coś? Podejrzanie niski kurs 1.63, hm...

View attachment 45445
2x 1000zł
Chłopaki wiedza co robią
Nowakiewicz - wiadomo, że powinien łatwo ugrać, ale dlaczego ten "Macias"? Ogólnie te kursy latają w jedną i drugą stronę. Co skłoniło cię do pogrania go? Bo o ile o przeciwniku można co nieco powiedzieć (pewnie będzie dążyć do przeleżenia) to o Maciasi-e raczej trudno coś znaleźć bo wskazywałoby, że kurs w roli faworyta wystawiony jest prawidłowo.
Za drobne, na pierwszy rzut oka:

Sam zastanawiałem się na Peek-iem. Underdog, mocne uderzenie zwłaszcza w pierwszej rundzie, ale jednak raczej odpuszczam to DWCS bo ciężko przewidzieć czy wybroni obaleń i wytrzyma kondycyjnie najprawdopodobniej dociskany do siatki.

Beggoso - po prostu dla mnie Basharat nie jest sprawdzony. Tak wiem to samo mówiłem o jego bracie, ale z nich dwóch to jego brat lepiej się prezentuje. Próbuje grać wyższy kurs, Beggoso moim zdaniem ma szanse ustrzelić.
Lekki plus.
 
Nowakiewicz - wiadomo, że powinien łatwo ugrać, ale dlaczego ten "Macias"? Ogólnie te kursy latają w jedną i drugą stronę. Co skłoniło cię do pogrania go? Bo o ile o przeciwniku można co nieco powiedzieć (pewnie będzie dążyć do przeleżenia) to o Maciasi-e raczej trudno coś znaleźć bo wskazywałoby, że kurs w roli faworyta wystawiony jest prawidłowo.

Lekki plus.
Powiem tak, znam obydwu chłopaków wiem jak trenują i co potrafią. Macias z Józefkiem walczą w k1 wiec nie bedzie leżenia :p
Kurs według mnie i tak był za duży na maciasa (przez chwile ponad 2)
 
Back
Top