Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ogólnie taka moja myśl odnośnie tych betbuilderow. Opcja spoko tylko powinni dawać np liczba znaczących ciosów też Poniżej a nie tylko powyżej np albo rozwinąć to, że np do każdej walki dać nokdauny, sprowadzenia a nie tylko do wybranych. Pytanie czy fortuna by coś z tym zrobiła. Ogólnie inny Bukmacher jakis na świecie ma podobne opcje? Wie ktoś?

Ps. @TheNotoriusAdam jak masz chęci to napisz czy jest możliwość poszerzenia tego co jest w ofercie mma z betbuilderem na moich przykładach.
 
Ogólnie taka moja myśl odnośnie tych betbuilderow. Opcja spoko tylko powinni dawać np liczba znaczących ciosów też Poniżej a nie tylko powyżej np albo rozwinąć to, że np do każdej walki dać nokdauny, sprowadzenia a nie tylko do wybranych. Pytanie czy fortuna by coś z tym zrobiła. Ogólnie inny Bukmacher jakis na świecie ma podobne opcje? Wie ktoś?

Ps. @TheNotoriusAdam jak masz chęci to napisz czy jest możliwość poszerzenia tego co jest w ofercie mma z betbuilderem na moich przykładach.
mozna napisac do nich o to
 
1660372350355.png


Na dobry start dnia
 
a podkradnę jeśli nie masz nic przeciwko :wink:
Obie zawodniczki już ze sobą walczyły w 2019 na amatorce i Favero szybo ja poddała w minutę. Trzeba brać pod uwagę że rywalka walczy u siebie i jest związana z to organizacja bo toczyła już tu amatorskie pojedynki. Pewnie ściany pomogą przy ewentualnej decyzji, ale dla mnie Favero jest lepsza - dużo celniejsza, bardziej atletyczna, wygrywała przed covidem te kobiece mistrzostwa Europy amatorek. Rywalka Ewans dązy do sprowadzen i kontroli z góry i tak wygrywa walki ale Włoszka ładnie broni obaleń, fajnie kontruje, w parterze też bardziej kreatywna. W moich oczach jest spora faworytką tego starcia, ale raz że to kobity a dwa Ewans gospodarzy tu - więc lepiej nie szarżować ze stawką.
 
Napisałbym więcej o tej walce bo trochę się jej przyglądałem ale jestem w trasie i ciężko pisac:wink: Favero młodsza, wchodzi dopiero w zawodowstwo, mam czutke że tej walki nie da sobie odebrac i będzie tu jak lwica walczyła o moje PLNY.
 
Napisałbym więcej o tej walce bo trochę się jej przyglądałem ale jestem w trasie i ciężko pisac:wink: Favero młodsza, wchodzi dopiero w zawodowstwo, mam czutke że tej walki nie da sobie odebrac i będzie tu jak lwica walczyła o moje PLNY.
Ja już wjechałem :conorsalute:

będziemy na naszych jachtach świętować, prawdziwych, nie kryptojachtach!
 
Ja to się bardziej obawiam żeby ten Szynka nie odpierdol jakiegoś numeru z Byfieldem bo to taki polski bijok co nie kalkuluje, z paroma myczkami dobrymi w parterze. Gala niedługo więc zobaczymy co będzie ale Włoszce mocno kibicuje i nie może mnie zawieść, nie ma chuja.
 
Back
Top