Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

1.08? To chyba najgłupszy typ jaki mogłeś znaleźć z boksu w ten weekend

Ludzie znający się na boksie twierdzą, że jak walka wyjdzie za 3. runde to Booker nic nie trenując dwa lata ma 50% szans na wygraną

Tak ?
Zły typ na podatek
 
Gram w zagranicznych a to też dla tych co nie mogą tam i siekają w Fortuna czy STS
Na podatek izydorki :cowboy:
A to że niekiedy nie wejdą no cóż nikt nie jest doskonały
wiadomo, akurat takie kontuzje to jest najgorsze chujstwo w mma. A co do zagranicznym buków to jak ktoś stąd nie wie jak grać na nich to niech sie tutaj spyta to pomożemy :beer: Bo w pl niezle jebia na hajs
 
Boks:
Rivera @1.36

UFC:
Magny @1.45
Khizriev @1.30

Askarov @1.32
Blaydes @1.30
Saldana vs Souza tko/ko -nie @1.31
Maia vs Fiorot decyzja-tak @1.55


LFA:
Wiseman @1.20
Wang Kim @1.20


PFL:
Keresh @1.45

UAE Warriors:
Yahya @1.20
Fleury @1.45


Za drobne:
Oktagon: Łazarz @2.59
LFA: Vazquez @2.68

10/14

+180 zł :wink:
 
Zabójca podaje regularnie dobre izydorki a parówki zamiast okazać wdzięczność to jeszcze się prują że jeden bet nie wszedł przez dyskwalifikacje :facepalm: Pluje na was totalnie pasożyty ::jondance::

O! Internet Junior play na kartę widzę, że już nabiłeś!
:deniroclap:

Ogarnij może kiedyś pojęcie Yieldu. Niektórzy śmieciarze ciułacze nigdy podstaw bukmacherki nie pojmą.
 
O! Internet Junior play na kartę widzę, że już nabiłeś!
:deniroclap:

Ogarnij może kiedyś pojęcie Yieldu. Niektórzy śmieciarze ciułacze nigdy podstaw bukmacherki nie pojmą.
Ukuło widzę smyka :putinlaugh: Teksty rodem z podstawówki, pod tym względem nigdy nie zawodzisz.

Nie ucz ojca dzieci robić. Przypominam bilans świeżaku: 0-1 :mjsmile:
 
Screenshot_2022-03-29-16-12-45-394_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
 
Skibinski 1,6 czy Burlinson 2,2? Co myślicie
Skibiński juz raz polozyl kupony z tym Tahirem Abdullaevem. Mimo to jeszcze bym go nie skreslal. Ciezko cos powiedziec o obecnym zestawieniu, bo w ogole nie znam rywala, ale sprobuje w wolnej chwili nadrobic zaleglosci i zerknac jak sie prezentuje.
 
Zastanawiam się nad:
Przybysz @1.5 - Jouja wyglądał w debiucie jak Dvalishvili. Mimo wszystko Przybysz non stop się rozwija, a w ostatnich walkach z silnym fizycznie brazolem i Rakicem pokazał świetne zapasy (przede wszystkim obronę przed obaleniami) oraz dobre umiejętności parterowe co powinno wyeliminować główne atuty Jojua-i.
 


Dwie gale CW w weekend. Może buma Skibe odpalić, który fatalnie wyglądał w ostatniej walce do czasu KO ? Rywal nie jest zły plus przewaga warunków.
Zagram go. Skiby nigdy nie ruszę jak by nie walczył. Po takiej porażce od razu na głęboką wodę :facepalm:

Myślałem że jest dużym dogiem a on faworytem :awesome: ale i tak zagram.

Justin Burlinson @1.71
 
Last edited:


Dwie gale CW w weekend. Może buma Skibe odpalić, który fatalnie wyglądał w ostatniej walce do czasu KO ? Rywal nie jest zły plus przewaga warunków.
Zagram go. Skiby nigdy nie ruszę jak by nie walczył. Po takiej porażce od razu na głęboką wodę :facepalm:

Myślałem że jest dużym dogiem a on faworytem :awesome: ale i tak zagram.

Justin Burlinson @1.71
2.01 przeciez na fortunie.. :mamedwhat:
 
Duncan taki kozak? Nie znam obu zawodników ale planowałem zagrać do tasiemki Melana. Jak możesz to napisz kilka zdań o stylistyce obu zawodników.
młody znowu w "pewniaczki" idzie i znowu będzie płakał :D czego mu oczywiście nie życzę

jeśli Duncan to utrzyma na nogach, a wydaje mi się że będzie bardzo trudno to może to wziąć jednak ja z zasady przeciwko zapaśnikom nie gram a Melan ma je dobre + cardio na co najmniej 4 rundy, 1.3 na Anglika imo nie do gry
 
młody znowu w "pewniaczki" idzie i znowu będzie płakał :D czego mu oczywiście nie życzę

jeśli Duncan to utrzyma na nogach, a wydaje mi się że będzie bardzo trudno to może to wziąć jednak ja z zasady przeciwko zapaśnikom nie gram a Melan ma je dobre + cardio na co najmniej 4 rundy, 1.3 na Anglika imo nie do gry
Skiba czy angol? :jimcarrey:
 


Dwie gale CW w weekend. Może buma Skibe odpalić, który fatalnie wyglądał w ostatniej walce do czasu KO ? Rywal nie jest zły plus przewaga warunków.
Zagram go. Skiby nigdy nie ruszę jak by nie walczył. Po takiej porażce od razu na głęboką wodę :facepalm:

Myślałem że jest dużym dogiem a on faworytem :awesome: ale i tak zagram.

Justin Burlinson @1.71
Nie no nie przesadzajmy że 45 sekund wystarczy by stwierdzić czy dany zawodnik prezentował się fatalnie :facepalm:
 
Back
Top