Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie mów, że nie masz zapisanego pinu do karty na swoim dowodzie...
a no tak, nie zauważyłem, dzięki

giphy.gif
 
Typuję że Sulęcki nie wygra przed czasem, a przy wyrównanej walce sędziowie nie dadzą mu wygrać.
 
Powiedz mi, jak potwierdzasz konto u buka online ? wysyłasz zdjęcie dowodu ?

Ja radze jednak uwazac z wysylaniem zbyt wielu skanow dowodu. Jezeli gdzies wyciekna (a ciagle wyciekaja) to mozna pieknych kredytow ponabierac. Juz nie jeden sie musial pozniej ostro z tym pi*rdolic. A dowody kolekcjonerskie sa legalne
 
Opinia Richarda Dwyera o kursach w walce Holms - Nunes. Richard glownie interesuje sie boksem (przynajmniej ja go od tej strony znam) ale mocno siedzi w temacie obstawiania roznych wydarzen sportowych. Moze komus sie przyda (oczywiscie do niczego nie namawiam, trafilem na komentarz eksperta wiec sie dziele)

 
Ja radze jednak uwazac z wysylaniem zbyt wielu skanow dowodu. Jezeli gdzies wyciekna (a ciagle wyciekaja) to mozna pieknych kredytow ponabierac. Juz nie jeden sie musial pozniej ostro z tym pi*rdolic. A dowody kolekcjonerskie sa legalne
Właśnie dlatego pytam bo to wysyłanie choćby zdjęcia dowodu to mój wewnętrzny firewall ostro blokuje...
 
Zawsze można się dogadać, typu że nie macie aktualnie dowodu, to przejdą na rachunek bankowy. A skany dowodów nie mogą wyjść poza bukmachera, bo to dane chronione. Jeśli wychodzą to trzeba napisać w pewne miejsca.
 
A skany dowodów nie mogą wyjść poza bukmachera, bo to dane chronione

Oczywiscie, ze nie moga. Aczkolwiek problem w tym, ze czesto administratorzy danych osobowych nie przykladaja odpowiedniej uwagi do zabezpieczen i dane plyna. Maja miejsce rowniez ataki hakerskie, a takze zdarzaly sie przypadki, ze pracownicy nawet bankow handlowali sobie danymi. Mozna pisac gdzie sie chce ale kredyty sa w razie czego zaciagniete na Ciebie. I to Ty musisz to odkrecac. Nie chce siac paniki, bo nie sa to jakos niesamowicie czeste sytuacje ale warto miec na uwadze, ze sie od czasu do czasu zdarzaja. Dlatego ja osobiscie staram sie ograniczac liczbe podmiotow ktorym wysylam skany bo jednak dowod osobisty otwiera wiele drzwi jako glowny identyfikator osobisty. Dla rownowagi - niektore (pewnie wiekszosc) firmy pozyczkowe z tego co wiem prosza rowniez o przelew jakiejs zlotowki czy grosza i jezeli dane na koncie nie zgadzaja sie z tymi z dowodu kredycik jest blokowany. Ponatdo w czasach gdzie umowy na odleglosc wypieraja te standardowe miejscami skan moze byc konieczny. Zycie.
 
Ogarnia ktos siatkowke kobiet? Final Six
Chiny - Turcja … na Chiny @2,4??? - Chinki wygraly runde zasadnicza, w koncowce pokonujac Turcje 3-0, ktora na koniec nie zachwycala, dodatkowo turniej w Chinach, takze doping, sciany i motywacja, widze ze kurs startowy byl 1,3 na Chiny… WTF bo mega kusi
 
Ogarnia ktos siatkowke kobiet? Final Six
Chiny - Turcja … na Chiny @2,4??? - Chinki wygraly runde zasadnicza, w koncowce pokonujac Turcje 3-0, ktora na koniec nie zachwycala, dodatkowo turniej w Chinach, takze doping, sciany i motywacja, widze ze kurs startowy byl 1,3 na Chiny… WTF bo mega kusi

To niech przestanie kusić. Chinki będą grały w mocno rezerwowym składzie - zaledwie 3-4 zawodniczki z tych, które do tej pory grały w Lidze Narodów. Zhu Ting również nie jest powołana. Z tych dobrych zawodniczek została tylko Xiangyu Gong
 
@Wolf - oczywiście nie mówię, że tutaj będzie pogrom i tak dalej. Chociaż uważam, że Turcja wygra i to dosyć pewnie, Chinkom nie pomogą nawet ściany w takim składzie i myślę, że kurs na Turczynki spadnie nawet do 1.4. Ja sobie zaatakowałem 0:3, chociaż martwi mnie trochę słabsza gra Karakurt pod koniec LN.

Rozgrywające: Yao Di, Diao Linyu.
Atakujące: Gong Xiangyu, Du Qingqing.
Środkowe: Yang Hanyu, Hu Mingyuan, Zheng Yixin, Wang Yuanyuan.
Przyjmujące: Liu Xiaotong, Liu Yanhan, Duan Fang, Jin Ye.
Libero: Lin, Li Ni Feifan

Co więcej, na turnieju nie będzie również Jenny Lang Ping, a reprezentację Chin poprowadzi asystent.
 
Turczynki mogły spokojnie 3:0 zrobić, ale dostały zaćmienia w 3 secie. Włoszki powinny spokojnie bez straty seta przebrnąć (ale to zależy od ich dzisiejszego meczu z Turcją).
 
Moglibyscie powiedziec u jakich bukmacherow w Polsce obstawiacie sporty walki? Zalezy mi na zakladach live, mam konto na fortunie ale tu nie ma tej opcji.
 
Moglibyscie powiedziec u jakich bukmacherow w Polsce obstawiacie sporty walki? Zalezy mi na zakladach live, mam konto na fortunie ale tu nie ma tej opcji.
Ostatnio chciałem właśnie obstawic live ufc na Fortunie i Totalbet ale tez się nie dało :jon:
 
Back
Top