Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mi moją taśmę z 25 zł na 1400 zł zjebała wygrana Oleksiejczuka :D takie małe pocieszenie, że to jednak polak wygrał ;p
 
Panowie dwa kuponiki kończy Błachowicz haha, jeden 1800 zł drugi 1400, kontrować, cashback brać kurła nie wiem co robić :(
Ja bym coś tam skontrował, żeby chociaż nie być na minusie. Zadaj sobie pytanie, czy grasz zarobkowo, czy dla zabawy.
 
Nie wiem czy tutaj wrzucamy inne dyscypliny, czy jest jakiś osobny temat...

Leicester-BHA 2 - @4.85
Leicester-BHA X2 @2.02

Widzę tu duże szanse powodzenia. Gdyby ktoś chciał lekko zaryzykować to polecam :roberteyeblinking:
 
Dzwonili do was z Betsafe?

Do mnie dzisiaj 3 razy, mówili, że wrócili na polski rynek, są wolni od podatku i nawet jakiegoś bonusa chcieli dać (tymi ich bonusami można sobie rowa wytrzeć), ale powiedziałem, żeby przed weekendem zadzwonili. Komuś coś fajnego zaproponowali?
 
Trzeba się odegrac na premier league. Może tym razem nie będę polecal :wink:

Napiszę tylko co puściłem:

Cardiff 7.25,
Cardiff/X 2.7
 
Dzwonili do was z Betsafe?

Do mnie dzisiaj 3 razy, mówili, że wrócili na polski rynek, są wolni od podatku i nawet jakiegoś bonusa chcieli dać (tymi ich bonusami można sobie rowa wytrzeć), ale powiedziałem, żeby przed weekendem zadzwonili. Komuś coś fajnego zaproponowali?

jak to jest z tym betsafe ? skoro wolny od podatku to legalny czy nie ??
 
Gaethje 2.10 kurs. Co myslicie na ten temat? Kurs może jeszcze urosnàć, czy lepiej postawić już teraz?
 
jak to jest z tym betsafe ? skoro wolny od podatku to legalny czy nie ??

Nie widzę nigdzie informacji, żeby wrócili na polski rynek. Nie wiem na jakiej licencji są, nie wiem jakie mają perspektywy, ale kasę wypłacają :)
 
jak to jest z tym betsafe ? skoro wolny od podatku to legalny czy nie ??
Cały czas działali i działają. Oczywiście nie na legalu, ale możesz normalnie grać, wpłacać i wypłacać. Tylko najważniejsze, nie rób bezpośrednich wpłat i wypłat na konto bankowe tylko używaj portfela ecopayz. Od biedy trustly, ale tam przy wpłatach trzeba podać login i hasło do konta bankowego, więc polecam eco.
Na stronę wchodzisz przez mirror site betsafe45 przez google.
Analogiczna sytuacja z unibet (unibet8 ich działająca strona) i betathome.
 
super dzieki ;) troche poczytalem i zorientowalem sie o co chodzi, ale macie moze info czy czesto sie zdarza przypal za taka gre ?? i czy duze sa konsekwencje w razie czego przy grze na male stawki (do 200-300 zl )
 
super dzieki ;) troche poczytalem i zorientowalem sie o co chodzi, ale macie moze info czy czesto sie zdarza przypal za taka gre ?? i czy duze sa konsekwencje w razie czego przy grze na male stawki (do 200-300 zl )
2vfu4n.jpg
 
super dzieki ;) troche poczytalem i zorientowalem sie o co chodzi, ale macie moze info czy czesto sie zdarza przypal za taka gre ?? i czy duze sa konsekwencje w razie czego przy grze na male stawki (do 200-300 zl )
Zdarza się. Ale tylko wtedy jak przelewasz bezpośrednio kasę z "nielegalnych" bukmacherów do banku. Tyczy się to też przelewów gdy nie było jeszcze tej ustawy, która weszła w 2017. Słyszałem, że betathome wydawało swoich klientów, a ostatnio czytałem, że pkobp sprzedało jednego gościa. Były to kwoty 5 cyfrowe i chcieli żeby zwrócił to co wygrał, na szczęście mu się upiekło. Ja mieszkając w pl nigdy bym nie ryzykował żeby cokolwiek przelać na bank z buka. Co innego z portfeli internetowych, ale najlepiej używać karty do bankomatu lub się wyprowadzić :)
 
Zdarza się. Ale tylko wtedy jak przelewasz bezpośrednio kasę z "nielegalnych" bukmacherów do banku. Tyczy się to też przelewów gdy nie było jeszcze tej ustawy, która weszła w 2017. Słyszałem, że betathome wydawało swoich klientów, a ostatnio czytałem, że pkobp sprzedało jednego gościa. Były to kwoty 5 cyfrowe i chcieli żeby zwrócił to co wygrał, na szczęście mu się upiekło. Ja mieszkając w pl nigdy bym nie ryzykował żeby cokolwiek przelać na bank z buka. Co innego z portfeli internetowych, ale najlepiej używać karty do bankomatu lub się wyprowadzić :)


ale na eco przelewac normlanie karta i nie ma problemu ? ;)
 
Back
Top