Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurcze wstyd mi sie przyznać ale nigdy nie analizowałem Thompsona bo kurde jakoś tak wyszło choć gościa propsuje to malo wiem o jego parterze i zapasach,bardziej jesteś obstukany w jego temacie ? Stójkowo rozpierdala ale podejrzewam ,że Rory obierze taką samą taktyke jak z Tarecem.Kurs w sumie spoko na Wonderboya którego pokochałem za to ,że wyjebał Hendricksa na jakiś czas z kolejki o pas.
tylko nie przejeb wszystkiego jak z Asi, bo dostane malego deja vu
 
tylko nie przejeb wszystkiego jak z Asi, bo dostane malego deja vu
nie przejebałem wszystkiego gościu :D izi
nie gram każdej gali a grubo w ten fight nie będę wchodził o ile w ogóle wejde bo 50/50
ide kilera oglądać :D
 
Kurcze wstyd mi sie przyznać ale nigdy nie analizowałem Thompsona bo kurde jakoś tak wyszło choć gościa propsuje to malo wiem o jego parterze i zapasach,bardziej jesteś obstukany w jego temacie ? Stójkowo rozpierdala ale podejrzewam ,że Rory obierze taką samą taktyke jak z Tarecem.Kurs w sumie spoko na Wonderboya którego pokochałem za to ,że wyjebał Hendricksa na jakiś czas z kolejki o pas.

O jego zapasach wiem tyle, że od lat trenuje z Weidmanem, a z Hendricksem bronił obaleń naprawdę nieźle. Przepaść dzieląca występy Thompsona przeciwko Ellenbergerowi i Rumcajsowi może sugeruje, że następnym razem gość będzie jeszcze lepszy. Ale olbrzymim czynnikiem może być zasięg - w walce z Johnym Wonderboy miał 16 cm przewagi, w tym przypadku to Rory ma łapy dłuższe o 3 cm.
O więcej pytaj @SCStunnera, bo od lat śledzi Thompsona.
 
takich walk sie nie gra, bo poziom obu bardzo wysoki
nie wiadomo co Lawler zrobil z Rorym, moze byc juz zupelnie innym zawodnikiem jak Dos Santos czy Hendricks
 
O jego zapasach wiem tyle, że od lat trenuje z Weidmanem, a z Hendricksem bronił obaleń naprawdę nieźle. Przepaść dzieląca występy Thompsona przeciwko Ellenbergerowi i Rumcajsowi może sugeruje, że następnym razem gość będzie jeszcze lepszy. Ale olbrzymim czynnikiem może być zasięg - w walce z Johnym Wonderboy miał 16 cm przewagi, w tym przypadku to Rory ma łapy dłuższe o 3 cm.
O więcej pytaj @SCStunnera, bo od lat śledzi Thompsona.
powaznie rory ma lapy dluzsze od thompsona? to sie wydaje az niemozliwe
 
To, że Rory ma większy zasięg to się zdziwiłem. Nie ma co grubiej grać takich walk i dam po prostu symbolicznie coś na Thompsona i tyle.
Z Hendricksem dawałem mu 80%.
 
sa kursy na wsof, ufc dopiero za tydzien to moze cos z wsof ciekawego sie znajdzie...
ps Lombard underdogiem z Magnym
 
podoba mi się kurs na Andrzeja, zagram go na pewno.

ps. gra ktoś coś dziś z ligi europejskiej ?


Ja rozważam postawienie na Spurs (remis bez zakładu) po 4.7 albo x2 po 2.6 bo kurs 1.5 na BvB to jest nieporozumienie. Uważam, że Borussia wygra ten mecz, ale Spurs to nie Rapid Wiedeń, żeby taki kurs wystawiać i może zaryzykuje.
 
  • Like
Reactions: mat
Mi się nie podoba aż tak na Allistara ale na pewno grubiej zagram :) bo oprócz boksu to Andrzej na niego nic nie ma...
ma Grega Jacksona w narożniku, albo inaczej Ali nie będzie go miał. uważam że może być to kluczowe w tym pojedynku.
oczywiście to pojedynek o pas szklanej szczęki i wszystkie analizy czy przypuszczenia mogą pójść w pizdu przy pierwszej wymianie :wink:
 
Ostatnio zainteresowałem się dziwnymi zjawiskami w piłce ręcznej, analizując historię spotkań danych drużyn wcześniej. Tydzień temu trafiłem remis, tym razem również idę w remis w meczu Afturelding - Valur. Od razu mówię jednak, że stawki mam mocno minimalne, zaczynam od dziesięciu złotych. Jak takie mecze się będą zdarzać częściej i będa wchodzić, to będę atakował większym hajsem, ale grać grubiej nie polecam, bo to nie jest pewniak :D
 
Pochettino wystawił mocno podejrzany skład. Specjalnie to kutas robi, żeby mi kupon nie wszedł :wall:

EDIT: Tylko to napisałem i Pierre Gabończyk strzelił bramkę...
 
No ja twój wpis przeczytałem 3 razy czy z Evansem ci się nie pojebało :D potem szybko na uni/betsafe i spadek mocny, ale na dubla w sam raz. Jak dziś myślałem o tym zastępstwie za Szoguna to myslalem, ze 1.3 to będzie max na Glovera.
Niezle balasy tam pracują w betssonie.
 
tez sie zdziwilem jak to zobaczylem :lol:
szybko nadrobilem ich walki, sprawdzilem tapology gdzie 90% dawalo na Teixeire i kursy z poprzednich walk to oczywiste wydalo mi sie, ze Glover musi byc faworytem
no i juz jest, pewno kontre jebne, bo takich malych kursow nie gram, ale z 200zl wpadnie
 
Też spoko. Dla mnie Glover znokautuje go pod koniec 2 może w 3 rundzie. Dzieki za namiar bo jutro pewnie będzie 1.3 na Glovera.

To co ty stawiasz jak 2.25 to maly kurs w mma? :) metody skonczen czy upsety jak Holm z Ronda i Diaz?
 
Też spoko. Dla mnie Glover znokautuje go pod koniec 2 może w 3 rundzie. Dzieki za namiar bo jutro pewnie będzie 1.3 na Glovera.

To co ty stawiasz jak 2.25 to maly kurs w mma? :) metody skonczen czy upsety jak Holm z Ronda i Diaz?
underdogow, ale fanem Glovera i Evansa nie jestem to walne kontre dla spokoju
 
Na żywo też grasz regularnie bo ostatnio kupon twój widzialem? Sam musze w końcu spróbować.
nie, raczej rzadko, ale jakis baran w bet365 siedzial to sie udalo
live czesto kursy 4-5 wchodza, najwiekszy minus to opoznienia streama, bo czasami buk jest przed nami nawet z 30 sekund
 
nie, raczej rzadko, ale jakis baran w bet365 siedzial to sie udalo
live czesto kursy 4-5 wchodza, najwiekszy minus to opoznienia streama, bo czasami buk jest przed nami nawet z 30 sekund

Stream często nie ma aż takich opóźnień jak Fight Pass. Tam to dopiero rzeźnia jest z opóźnieniami :(
 
Back
Top