Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ciekawe kto dziś nie ma gdzie mieszkać po postawieniu domu na Conora. Zawsze można napisać reklamację do McGregora. Chyba pomoże swoim biednym fanom, co?
 
Walki wieczoru a bardziej o pas to prawie zawsze mają ciekawe kursy. Przytoczę kilka z ostatniego roku (Pinnacle):
1. McGregor - Diaz 1,23 - 4,60
2. Pettis - dos Anjos 1,21 - 5,00
3. Cain - Werdum 1,23 - 4,79

Bukmacherzy chyba wierzą w niezwyciężonych mistrzów i wtedy są naprawdę dobre okazje i trzeba je wykorzystać. Ja np do jednej tasmy dorzuciłem Pettisa jak walczył z dos Anjosem bo pomyślałem: bukmacherzy nie mogą się mylić. A była to taśma w której było do wygrania ponad 6 tysi bez Pettisa i dupa...

Tak mnie naszło coś wypocić :)
 
niby dobry kurs i mówi się o przynajmniej rocznym zawieszeniu ale... ona tłumaczy się że do tej pory czyli do prawie końca 2015 roku ten lek nie był zabroniony. Drugie pytanie to czy jak ja zawieszą np. na pół roku to już nie będą liczyć od Australian Open? chociaż jakby dostała pół roku to i tak się nie łapie...
 
Walki wieczoru a bardziej o pas to prawie zawsze mają ciekawe kursy. Przytoczę kilka z ostatniego roku (Pinnacle):
1. McGregor - Diaz 1,23 - 4,60
2. Pettis - dos Anjos 1,21 - 5,00
3. Cain - Werdum 1,23 - 4,79

Bukmacherzy chyba wierzą w niezwyciężonych mistrzów i wtedy są naprawdę dobre okazje i trzeba je wykorzystać. Ja np do jednej tasmy dorzuciłem Pettisa jak walczył z dos Anjosem bo pomyślałem: bukmacherzy nie mogą się mylić. A była to taśma w której było do wygrania ponad 6 tysi bez Pettisa i dupa...

Tak mnie naszło coś wypocić :)
Nudzę się na wykładzie i mnie zainspirowałeś do sprawdzenia, jak to wygląda naprawdę. Mogą być błędy, bo używam komórki. Cofnąłem się do początku 2015 roku i brałem pod uwagę tylko walki wieczoru + walki mistrzowskie.
Stawiając jedną jednostkę na underdoga z kursem tuż przed galą powyżej 3,0 ( na pinnacle) można było zarobić 10,68 jednostek przy inwestycji 28 jednostek. Jeśli gralibyśmy tylko walki o tytuł to przy ryzyku 11 zyskalibyśmy 9,48 jednostek. Dorzucając do title fightów walki, w których jeden z zawodników jest niesamowicie nahajpowany przy 14 postawionych, wyciągamy 14,28 (tutaj już kryteria dyskusyjne, bo mocno subiektywne- doliczyłem Silvę i McGregora).
Wiadomo, że próba jest zbyt mała, żeby wyciągać jakieś daleko idące wnioski, ale nadal... ciekawy trop :).
 
niech betsafe wystawi kursy na FEN
@Szady @Cloud nie mozecie im jakos pomoc w tym? bo oni nic sami nie zrobia, a kiedys jakies tam kursy byly
 
trzeba pisać do nich na czacie to może wstawią.
to moze zrobmy jakis cohones spam na betsafe/betsson bo to chyba jeden chuj i zobaczymy czy beda efekty
bo nie wiem czy to mit, a moze cos w tym jest, nigdy nie pisalem o wystawienie kursow do buka
 
Ja już pisałem kiedyś - jak zobaczą zainteresowanie, to wystawią. Przecież kilka razy już tak było, że ludzie z cohones pytali na czacie i potem Betsafe wystawiało kursy, przynajmniej na główne walki.
 
to moze zrobmy jakis cohones spam na betsafe/betsson bo to chyba jeden chuj i zobaczymy czy beda efekty
bo nie wiem czy to mit, a moze cos w tym jest, nigdy nie pisalem o wystawienie kursow do buka

Warto. Zwykle, gdy pytałem o metody skończeń (zanim zacząłem grać na uni), to wystawiali.

Edit: Szady wyjaśnił.
 
Dzisiaj cały dzień czat nie działa, na moje dwa maile od 5 dni nie odpisują. Jak ktoś z Was (betsafe) to czyta, to coś z tym zróbcie. Bandyci.
 
Ktoś kiedyś pisał że nieźle udało mu się zarobić na live ale na tenisie... Mi też często się udaje. Dzisiaj jakieś +300 a wczoraj +100. Gra za małe stawki czasami ryzyko jak underdog wygra pierwszego seta i nadal jest na niego przyzwoity kurs czyli np ponad 2. Najlepiej zarabia się na dużych turniejach takich jak teraz Indian Wells. To nic że później większość przegrywał na MMA bo ja Janusz jeszcze :)
 
udaje sie tylko myk w tym ze trzeba wiedziec kiedy skonczyc :D mnie pazernosc zawsze zrzera :D

Dlatego teraz ide na sposob i kazde pełne 100 zł przelewam sobie na skrill. założenie jest takie ze zostawiam sobie do gry 100 zł i jak nazbieram kolejną to na skrill itd...
 
live na tenisie to swietna sprawa, glownie tak gram (teraz tez :D), ale nie wolno sie podpalic i rzucac na kazdy wyzszy kurs
analiza w trakcie meczu i ogladanie go to podstawa
 
STS wrzucił 3 walki z KSW35,przy takim kursie nie ma co grać Materli,a wręcz przeciwnie - postawić na Kendalla
mhKE5Gg.png
 
Hahaha jaki kurs na Rożala ani nie tykam war Pudzian
PS. Wczoraj słuchałem w radiu prl ze na jakiegoś buka nagonka bo wycofali wszystkie zakłady na to ze leceister wygra w premier league sezon i jak dla mnie to kurestwo.
 
PS. Wczoraj słuchałem w radiu prl ze na jakiegoś buka nagonka bo wycofali wszystkie zakłady na to ze leceister wygra w premier league sezon i jak dla mnie to kurestwo.


Czytałem, że się dogadał jakiś bukmacher z klientem, który postawił 50 funtów na to, że Leicester zostanie mistrzem i zapłacili mu 70 tysięcy funtów za to, że wycofał zakład już teraz. Po sezonie mógłby dostać 200 tysięcy jeżeli Leicester by zostało mistrzem.
 
Bukmacherka to biznes, sektor prywatny więc nic dziwnego. Pewnie na 15 stronie regulaminu jest wzmianka napisana małym druczkiem, że mozna.
 
Kurs na Werduma brzmi jak prezent. Nie widzę Stipe w tym pojedynku
Werdum powinien ogarnąć, ale po tym kursie odpuszczam. Chyba zagram Thompsona KO. Rory to wybitny zawodnik, ale nie wiadomo jak wpłynie na niego wojna z Lawlerem (syndrom JDS-a?). Może też się okazać, że Thompson to taka Holly Holm w sensie hype po 1 wielkiej walce, a potem szybka weryfikacja przez kogoś innego z czołówki.
 
Co myślisz @Puczi o Thompson KO? Jesli bedzie taka opcja.

Nie wykluczam, ale Rory ma potwornie twardy łebi decyzja mnie nie zdziwi (z Lawlerem to było tko, gdy się McDonald zwinął z bólu po rozstrzaskanym nosie). Z drugiej strony szczęka Kanadyjczyka mogła zostać skruszona.
Mi jednak Thompson sam w sobie jako dog w zupełności wystarcza.
 
Nie wykluczam, ale Rory ma potwornie twardy łebi decyzja mnie nie zdziwi (z Lawlerem to było tko, gdy się McDonald zwinął z bólu po rozstrzaskanym nosie). Z drugiej strony szczęka Kanadyjczyka mogła zostać skruszona.
Mi jednak Thompson sam w sobie jako dog w zupełności wystarcza.
Kurcze wstyd mi sie przyznać ale nigdy nie analizowałem Thompsona bo kurde jakoś tak wyszło choć gościa propsuje to malo wiem o jego parterze i zapasach,bardziej jesteś obstukany w jego temacie ? Stójkowo rozpierdala ale podejrzewam ,że Rory obierze taką samą taktyke jak z Tarecem.Kurs w sumie spoko na Wonderboya którego pokochałem za to ,że wyjebał Hendricksa na jakiś czas z kolejki o pas.
 
Back
Top