Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

na bahu sa kursy na bamme fajnie wygladaj kursy na petera queallyego i cheica kone
kone1.6 i peter 1.7
poleci dubelek
 
Jeśli użytkownik pochodzi z kraju wymienionego w maltańskiej licencji gamingowej, aby jego wypłata została przetworzona, musi dostarczyć dowód potwierdzający tożsamość i pełen adres. Prosimy o przesłanie następujących dokumentów przed ponownym zleceniem wypłaty:
  1. kopia dokumentu tożsamości (paszport /prawo jazdy),
  2. kopia rachunku za media z nazwiskiem, jako potwierdzenie adresu
Polska tam jest wymieniona?
 
Jeśli użytkownik pochodzi z kraju wymienionego w maltańskiej licencji gamingowej, aby jego wypłata została przetworzona, musi dostarczyć dowód potwierdzający tożsamość i pełen adres. Prosimy o przesłanie następujących dokumentów przed ponownym zleceniem wypłaty:
  1. kopia dokumentu tożsamości (paszport /prawo jazdy),
  2. kopia rachunku za media z nazwiskiem, jako potwierdzenie adresu
Polska tam jest wymieniona?
jaki buk?
 
Jeśli użytkownik pochodzi z kraju wymienionego w maltańskiej licencji gamingowej, aby jego wypłata została przetworzona, musi dostarczyć dowód potwierdzający tożsamość i pełen adres. Prosimy o przesłanie następujących dokumentów przed ponownym zleceniem wypłaty:
  1. kopia dokumentu tożsamości (paszport /prawo jazdy),
  2. kopia rachunku za media z nazwiskiem, jako potwierdzenie adresu
Polska tam jest wymieniona?
Pinnacle to buk również dla Polaków. Wysylasz im dokumenty i możesz wypłacać bez problemu następnym razem.
 
Ktos cos na Oskary? Zastanawiam sie czy mocniej nie pojsc w Spotlight. Zjawa rezysera ma bankowo, aktora pierwszoplanowego pewnie tez, ale film? No nie wiem, a kurs 4.25 kusi.
 
Ja chyba wysyłałem im obustronny skan dowodu - a tam jest adres - i wystarczyło. Ale było to w 2012 roku, więc głowy nie daję.
 
No właśnie, jestem ciekaw kursu np na :
Bieńkowski - Savov - Bieńkowski w ostatniej walce to kondycyjnie fatalnie, luje luje luje , a ten jego przeciwnik nie jest mi znany, ale walczył na WSOF z Okamim, z parteru musi coś ogarniać , bo gilotyny i inne duszenia preferuje. -> do nadrobienia

I ciekawe jakie stawki na Brazuków
 
lepiej zacznijmy dyskusje jak beda kursy, bo buki tu wchodza i pozniej kursy po naszych opiniach wystawiaja
 
lepiej zacznijmy dyskusje jak beda kursy, bo buki tu wchodza i pozniej kursy po naszych opiniach wystawiaja
dla mnie mniej wiecej to
janusz -kondraciuk po 1.9
szulakowski-kura 1.5-2.3
bajor-mackowiak2.1-1.7
mr pride-savov2.5-1.4
kulak -jewtuszko 2.5-1.4
saidov -enomoto1.6-2.2
kornik-silva 1.4-2.5
narkun - brazol1.2-2.8
coco-swinia -podane bylo juz
jak by sie sprawdzilo to napewno bym zagral saidova ,kulaka,i janusza,moze mackowiaka
 
dla mnie mniej wiecej to
janusz -kondraciuk po 1.9
szulakowski-kura 1.5-2.3
bajor-mackowiak2.1-1.7
mr pride-savov2.5-1.4
kulak -jewtuszko 2.5-1.4
saidov -enomoto1.6-2.2
kornik-silva 1.4-2.5
narkun - brazol1.2-2.8
coco-swinia -podane bylo juz
jak by sie sprawdzilo to napewno bym zagral saidova ,kulaka,i janusza,moze mackowiaka

Takie kursy mogłyby być, ale podejrzewam że będą rozbieżności spore, zobaczymy :)
 
Jak ktoś chce to wrzucam moje typy ze Starcrafta na najbliższy turniej w Katowicach.
FnweIsL.png


Pewniaki to Marinelord i Neeb, b. dobry kurs na Manę, z underdogow Firecake najciekawszy.
 
dla mnie mniej wiecej to
janusz -kondraciuk po 1.9
szulakowski-kura 1.5-2.3
bajor-mackowiak2.1-1.7
mr pride-savov2.5-1.4
kulak -jewtuszko 2.5-1.4
saidov -enomoto1.6-2.2
kornik-silva 1.4-2.5
narkun - brazol1.2-2.8
coco-swinia -podane bylo juz
jak by sie sprawdzilo to napewno bym zagral saidova ,kulaka,i janusza,moze mackowiaka
Ja pewnie bym zagrał kogoś z:Szulakowski,Saidov, Kułak, Maćkowiak
 
kurcze do stsu dzisiaj nie trafie... bo do 21 jestem zajety :( dopiero jutro rano moge ale pewnei kursy spadna ostro: Kornik + Saidov
 
Back
Top