Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ale nie wiesz, ze newton byl wtedy 3 godziny po oczyszczeniu sie z testosteronu?

Kurwa, tego nie wziąłem pod uwagę. Myślałem, że to tylko z Davisem.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że Newton ponownie coś odwali i znowu będzie miał słabe biodra.

nie no beke tne, ale jak tak bylo przed davisem, to przed lintonem tez moglo byc, ale wygral, wiec nic nie mowil :D

A ja nie? :D
 
Kurwa, tego nie wziąłem pod uwagę. Myślałem, że to tylko z Davisem.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że Newton ponownie coś odwali i znowu będzie miał słabe biodra.
nie no beke tne, ale jak tak bylo przed davisem, to przed lintonem tez moglo byc, ale wygral, wiec nic nie mowil :D
 
? Widziałeś kiedyś jego walki? BigFoot ma czarny pas w judo, ju jitsu i w karate, a widzisz, żeby walczył jak karateka, albo skręcał rywali w parterze? Jak masz problem, to wypierdalaj, ja ciebie nie zaczepiam, to i trzymaj się z dala ode mnie, panie "umiejętności nie mają nic wspólnego z byciem znokautowanym" ::jump:
Wybacz Chmura, albo Szady, że klnę, ale po prostu nie ogarniam po co takie głąby się sapią.
Dobra ale skąd ty tego BigFoota wytrzasnales mowa tu o Gracie legendzie mma ktorego trzonem mma jest BJJ

Ładnie spinasz dupe lol ,problemu nie mam poprostu zwracam Ci uwage na glupoty ktore czasem wypisujesz. To Ty tylko ciagle wyzywasz bo nie potrafisz podjac rzeczowej dyskusji.

Gdy już otrzymasz cios to umiejetnosci nie maja nic wspolnego z byciem znoakutowanym jesli nadal twierdzisz ze jest inaczej to zapytaj sie kogos kto trenuje boks albo mma to Cie wysmieje na miejscu.
 
Tylko nie chce mi się wpłacać większych kwot, w marcu może na pinnacle sobie założę konto
Dlaczego od razu większe kwoty?
Minimalny depozyt to chyba 25zl, a widziałem, że grasz za większe stawki przecież :)

Tak, DADA byl na unibet po 4.75
Dziwna sprawa
Może buki wiedzą coś czego my nie :)
Tzn ja tam zachęcałem grać DaDe teraz żałujcie :p
 
Z pinnacle DADA też zniknął, a wczoraj jeszcze był. Miałem zagrać dubla zabójcę DADA + Hojsi Grejsi

Minimalny depozyt na pinnacle to 10 zł
 
Jak to jest możliwe, że można WWE obstawiać?
Też nad tym ostatnio myślałem. Z samej bukmacherki można się ustawić tak samo jak komisja co wybiera laureatów Oskarów.

Normalnie? WWE jest reżyserowane i przewidywalne, ale nigdy nie wiadomo, co wymyśli tzw. Creative Team. Przecieź wszyscy, co postawili hajsy na Lesnara przeciwko UT musieli ładnie zarobić.
 
ze niby dada ma wygrac to?

No jak kilku ziomków wpada do bukmachera i ładuje hajsów pod limity, to się zastanawiam czy samemu do Providenta nie podjechać i w okienku babce z Fortuny razem z pieniędzmi na Dada5000, dać kartkę "w dniu 20.02.2016 bukmacher nieczynny"
 
Normalnie? WWE jest reżyserowane i przewidywalne, ale nigdy nie wiadomo, co wymyśli tzw. Creative Team. Przecieź wszyscy, co postawili hajsy na Lesnara przeciwko UT musieli ładnie zarobić.
Ale Creative Team i jego otoczenie wie jak wszystko się potoczy?
 
Back
Top