Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

po dłuższym namyśle bałbym się na diaza,koles nie jest zapasnikiem i moim zdaniem w stojce daley jest lepszy-wiec moze ci sie opłacac



a co do aokiego mam zawsze mieszane uczucia jak japonczyk walczy w usa ;)



to samo kawajiri-postawiłem zresztą na melendeza spory (jak na mnie :P ) hajs:-)
 
1 najważniejsza zasada moja -nie kieruj sie kursami :-).jak malo stawiasz to mozesz sprobowac
 
Daleya chyba postawie bo wierze w jego dynamit w łapie i zryty mózg diaza, który pójdzie na wymianę, a singla można postawić po dobrym kursie.
 
Aoki to zawsze spore ryzyko. Może poddać prawie każdego lekkiego na świecie, ale może też zostać znokautowany przez prawie każdego ;)
 
Przemek - nie, nie postawiłem jeszcze na Melendeza, bo na bah już nie gram, a expekt jeszcze go nie ma. Zresztą musiałem co nieco pomnożyć pieniądze na koncie. A i dobrze, że tego Lymana nie ruszyłem.
 
No ja też go nie ruszyłem w koncu -zbyt wyrównana walka dla mnie i zresztą czytałem ze niezasluzenie przegrał.Ja zrobiłem duble na Alvareza i Melendeza - jak wejdzie to z 70 zl do przodu.Corey mysle ze mozesz postaiwc na melendeza ,fakt nie walczył od roku ale czytałem ostatnio ze japonczyk nie trenował pod octagon ze sie tak wyraze ;]
 
Nie stawia się na Japończyka walczącego w USA, który nie nazywa się Okami :D Panowie, polecałem wam Hawna, który niezasłużenie, ale jednak wszedł po kursie 2,50:-)
 
Zakłady zostaną zwrócone jeśli do walki nie dojdzie w 2011 roku



:-) mocne-komus na tobecie humor dopisuje :-)
 
Myślę ,że ta walka będzie na 100% z tego względu iż KSW 15 miało najmniejszą oglądalność od gali nr.10.Taki wynik pokazał nam że nie da się sprzedać gali bez walki jakiś celebrytów.Walka Pudziana + ta walka (obie medialnie ostro narkęcane np staredownami) da dobre wyniki oglądalności.



Na kogo postawić? Ten piłkarz to wielka niewiadoma ale spodziewam się że najman będzie miał większe umiejętności w stójce i może w parterze.Kurs 2,9 to wg mnie zajebista sprawa bo tak naprawdę ta walka to 50/50 albo 60/40 dla najmana. Postawię 5-10zł :)
 
to chyba miał byc zart ze strony koles od tobet :D ,ale jesli bo cos takiego było to kurs 2,9 działa mi na wyobraznie :P
 
Aoki jest po w miare dobrym kursie :) chyba postawie na niego i pójdzie drugi szalony kupon na Daleya :)
 
Serako melendez też jest po dobrym kursie,jakby ktos jeszcze go obstawił to czułbym się raźniej :P
 
Spokojnie Przemek, to że większość jest za czymś, nie oznacza, że mają rację :-) Ja na pewno wrzuce Melendeza, może Mousasiego i myślę o Askrenie ( nadal mam w głowie ten trójkąt z Goodem - prawie zawału dostałem ). No i ten Semtexx ... :-)
 
expekt wystawił pełną ofertę na gale bellatora i strikeforce 10-04-2011



http://www.expekt.com/sports/odds.do?categoryCode=MMAMIXINTINTIEVENTS&datePeriod=1000000
 
Ktoś stawia na Guerrero w walce z Katsidisem? Ja się mocno zastanawiam. Jak już sie zdecyduje to dorzuce jeszcze 9 lub więcej rund w tej walce.
 
Z boksu to nic nie ruszam, za dużo wałków. Z przekory dorzuciłem do perlaya Adamka, raczej nie może przegrać ...
 
No niestety, pograłem grubiej na Daleya + Aokiego i do tyłu. Odkujemy się niedługo! :)
 
No mi powchodziło naszczęście.Wasze rady odnoscie stawiania double itp przynosi efekty :-)
 
ja postawiłem 3 kupony:



1#(Mendez,Mousasi)



2#(Mendez Mousasi,Aoki)



3#(Daley)







Nie wiem jak mi policzą ten remis Gerarda,może po kursie 1.00?



Jeśli nawet tak to 40zł do przodu:)
 
nie moze tylko na pewno po kursie 1, naucz sie podstawowych zasad, dopiero pozniej graj
 
Back
Top