Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mi brakło Crocopa i było by ponad 100 na czysto , a tak to 35 dzięki JJ no nic trzeba iść spać , emaaa
 
u mnie do przodu tez,z ksw i ufc pomyliłem się tylko do janka,moglem sie was nie sluchac zeby dzielic kupon :P
 
To była rada, nie rozkaz :-) Jedna z niewielu gal bez niespodzianek ( UFC 128, z KSW Janek pewnie zawalił kilka kuponów), więc pieniążki się posypały.
 
Ja postawiłem to, co napisałem w analizie za symboliczne 100zł. Do wyjęcia bez mała 1300zł i tylko Janek zepsuł kupon. Szkoda, bo fajne AKO wyszło. Szczególnie Zikic po kursie 2,70 ładnie podbił.
 
"I co saku niezła wtopa? Ja na Shogunie popłynąłem."



Ja po KSW na małym plusie, ponad 1 jednostka. Ale UFC to dramat
 
www.unibet.com opublikował już kursy na UFN 24



Lowe, W - Lentz, N 2,60 1,46



Miranda, M - Simpson, A 2,75 1,42



Waldburger, A - Hendricks, J 3,50 1,28



Figueroa, E - McDonald, Michael 3,50 1,28



McCorkle, S - Morecraft, C 2,50 1,50



Garcia, Leonard - Chan Sung Jung 1,87 1,87



McCray, K - Hathaway, J 3,50 1,28



Russow, Mike - Madsen, J 3,25 1,31



Caceres, A - Semerzier, M 2,75 1,42



Johnson, DaMarques - Sadollah, Amir 2,90 1,38



Johnson, Anthony - Hardy, D 1,57 2,30



Davis, Phil - Nogueira, A-R 1,28 3,50
 
Jakieś typy na dziś?



Ja stawiał bym na McDonalda, Davisa, Madsena i Korean Zombie. Wybiore pewnie 2 lub 3 z tych pojedynków. Ale jak maćie jakieś dobre opcje do obstawiania to też chętnie skorzystam :)
 
ja dzisiaj tylko tasiemca walne :D


davis, mcdonald, zombie, sadollah, madsen, morecraft
 
kur#@$ co jest z tym bet at home? ma ktos tam konto tez? no nie ma walk do obstawiania ;/.tylko dwie i wtym jedna z nam phanem...:-)
 
załóż konto w expekcie szybko bez weryfikacji , przelewy 24 , minimalna wpłata 5 wypłata 30zł moim zdanie porządny i prosty w obsłudze buk
 
w expekcie trzeba chyba wysłać skan swojego dowodu tak?? bo zarejstrowałem się i cos takiego chcieli to odechciało mi się.Po tej gali jednakze przerzuce się na nich bo właśnie dostałem info od bet at home ze nie wrzucą walk a jak im zwrocilem uwage ze Pham nie walczy to usuneli tą walke i został tylko davis za 1,25 kut#@$ jeb#@$ a miałem obstawic zdrowo bo dosyc fajne walki!!!



Mam pytanie odnoscie walki sosnowkiego.Ma jakies szanse z dimitrenko??
 
Załóż konto na Tobecie, ja zdążyłem przed jakąś galą spokojnie. Żadnych skanów, przelewy 24. Szybko i prosto:-)
 
i po tobecie.mam problem z kontem,wyslalem im hajs z konta dziewczyny to odeslali mi ze tak nie wolno.zresztą w soboty nie pracuje..eh jak pech to pech dzisiaj ostatni raz gram na bet at home i chu/32 im w droge..
 
Sosnowski na punkty raczej nie wygra - Niemcy -, ale kurs i tak przesadzony. Dimitrineko to średniak z dobrymi warunkami. Jak raz walczył z dobrym bokserem to poległ. Jak Sosnowski będzie wywierał presje i starczy mu paliwa to może się uda.
 
Przemek, Sosnowski to zdecydowanie średniak. Chodziło mi o to, że kurs trochę przesadzony na Sosnowskiego. Chociaż ja bym tej walki nie ruszał. Sędziowie mogą przekrecić werdykt.
 
UFN 24



A.Nogueira wins by submission @ 7.9 - 3 unit


Nogueira to czarny pas bjj a co za tym idzie ma świetne submission. Póki co będzie najtrudniejszym przeciwnikiem z jakim miał do czynienia w swojej krótkiej karierze Phil Davis. Phil ma dobre zapasy i to w zasadzie tyle. Jego game plan to obalenia bo w stójce Nogueira jest o wiele lepszy. A po obaleniach otwiera się sporo prób na poddania. Spore value.


A.Nogueira points handicap +3° @ 1.870 - 6 unit


Jeśli Nog przegra to nieznaczną różnicą punktową. Co do reszty patrz opis powyżej.


Jung/Garcia - Fight won't go 3 round distance @ 2.6 - 6 unit


Obaj panowie rozstrzygają wiekszość swoich walk przez ko lub submission. Ich ostatnia walka zakończyła się decyzją (kontrowersyjną) więc tym bardziej nie będą chcieli zostawić werdyktu sedziom. Ostatnia walka uznana za walke dekady
icon_e_wink.gif
Video - http://www.megavideo.com/?v=9AQHM8AK
 
Back
Top