Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na tobecie zajebisty zakład jest :D



Mamed Khalidov - Jan Błachowicz







http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=10894
 
SAIDOV + MATERLA



SAIDOV + PUHAKKA



SAIDOV + JURKOWSKI



SAIDOV + RóZALSKI



sory za duze lit , takie kuponiki zagram za 20 pln każdy i jakiś warjat kombinacyjny
 
właśnie wydaje mi się że nie ma jak przegrać :-) , dla mnie Aslambek jest murowanym faworytem , mam jedynie małe wątpliwości co do Jurasa i Puhakki
 
Pick: Antoni Chmielewski
Odds: 2.0
Stake: 3/10
Book: tobet

Pick: Marcin Różalski
Odds: 1.75
Stake: 6/10
Book: tobet

Pick: Niko Puhakka
Odds: 1.85
Stake: 3/10
Book: tobet

Pick: Łukasz Jurkowski
Odds: 1.85
Stake: 3/10
Book: tobet

Zagrałem grubo, polecą kursy na bank, Różal póki co zdjęty z oferty, pewnie wróci za 1.5
 
saku pograłeś to jako single czy akumulator ? , ja jednak różala nie tykam , rano na niego widzialem ponad 2
 
Zagrałem wszystko jako single - tak jak podałem. Rzadko kiedy gram duble, nie mówiąc już o 3 czy 4 walkach w kombinacji.



Ja zagrałem Różala bo ma o niebo wieksze doświadczenie, nawet jeśli nie walczył jeszcze w MMA. Bartkiewicz ćwiczy od niedawna, ma zaledwie 4 walki (2-2)z jakimiś ogórkami. Ponadto czytałem niedawno wywiad gdzie mówił że leczy przeziębienie antybiotykiem.
 
kurde, ale kursy pospadaly drastycznie :O dobrze ze puscilem po wyzszych o kilkanascie/kilkadziesiat groszy :)
 
Co myslicie o takim kuponie :



Benavidez,faber,barboza,schaub,marquadt,jim miller?kto najmniej pewny?
 
bubi, pusciles wczoraj chyba, nie? :D


Przemek, mysle ze Schaub i Miller nie sa pewni ale w ogole stawianie wiecej niz 4 walk mija sie z celem (wygrana)
 
@ mat01 nie chce się chwalić ale mam całkiem niezły procent prawidłowych kuponów z nawet wiekszą ilością walk.Widze ze są jeszcze wierni fani Cropcopa :D
 
no wiesz, calkiem niezly procent nie znaczy ze Ci bedzie ciagle wiekszosc trafiac, ja bym taka kombinacje odpuscil
 
Małe analizy:

Pick: Antoni Chmielewski
Odds: 2.0
Stake: 3/10
Book: tobet

Za Antkiem przemawia głównie przygotowanie fizyczne. Jest lepszym atletą niż James, którego głównym atutem jest stójka. Polak bardzo ewoluował i radzi sobie w stójce całkiem nieźle. A gdy będzie potrzeba - może przenosić walkę do parteru. Za naszym zawodnikiem przemawia również atut własnej hali oraz członkostwo w KSW Team •

Pick: Marcin Różalski
Odds: 1.75
Stake: 6/10
Book: tobet

Pomimo, że to pierwsza walka Marcina w MMA ma on o wiele większy bagaż doświadczenia niż jego przeciwnik. Sporty walki trenował od dziecka i nie chce mi się tutaj wymieniać jego osiągnięć w kick/k1. Bartkiewicz stoczył zaledwie 4 walki w MMA, z bardzo mało wymagającymi przeciwnikami. Po tych potyczkach jego bilans to 2-2. Sportami walki zajął się zaledwie kilka lat temu. Ważna rzecz • niedawno czytając wywiad z Bartkiewiczem natknąłem się na informację iż leczy on przeziębienie antybiotykiem •

Pick: Niko Puhakka
Odds: 1.85
Stake: 3/10
Book: tobet

Stawiam tutaj na fina i jego bjj. Górski jako karateka znacznie poprawił walkę na ziemi, jednak obserwując go w akcji rzuca mi sie w oczy brak grapplerskiego IQ. Nikko ma lepsze zapasy i walkę na ziemi, a dawał sobie również radę z dobrymi stójkowiczami.

Pick: Łukasz Jurkowski
Odds: 1.85
Stake: 3/10
Book: tobet

Łukasz jak zwykle ostrożny z doborem przeciwników i mądrze prowadzony przez promotorów. Jego przeciwnik nie ma specjalizacji w żadnej MA. Na ważeniu Juras prezentował się całkiem nieźle, z tego co rozmawiałem z redakcyjnymi kolegami • jest w najlepszej formie. Ogólnie uważam go za lepiej wyszkolonego zawodnika i to jego typuję na zwycięzcę tego pojedynku

Typy zagrane w www.tobet.pl . Od tamtej pory sporo poleciały w dół, ale nic na to nie poradzę, że jestem poważnym • lines moverem • w tym biznesie •
 
Po 1. Cipek- bo poprawił mocno stójkę, a parter, jak wiadomo, ma b. dobry. Babene, niby stójkowicz, a z chmielewską pchał się na ziemię, a tam raczej asem nie jest, do tego słabe obrony przed obaleniami. Gdyby nie długa przerwa Michała to jeszcze zdecydowaniej bym go zagrał.



Po 2. Janek- jego charakterystyki przybliżać nie trzeba- zawodnik kompletny. Z drugiej strony nieco nieobliczalny Soko, jednak, jak wiadomo, to już nie ten sam zawodnik, co kiedyś. Jestem pewien, że Janek wykorzysta szanse i obije byłą gwiazdę Pride i UFC.



Po 3. Zikić- doświadczony zawodnik, dobry stójkowicz. Parter też kuma, do tego dobre obrony przed sprowadzeniami. Liczę na jego przewagę w stójcę i obronę prób obaleń ze strony "gangstera". Zrobiło się z tego fajne value, więć kurs 2,70 biorę z pocałowaniem ręki i gorąco kibicuję Anglikowi!



Po 4. Jim Miller- przede wszystkim zankomity grappler kontra niezły zapaśnik, jednak liczę, że Miller zneutralizuję zapasy Kamala i wypunktuję go stójcę, ewentualnie podda na glebie.



Po 5. Jon Jones- tu liczę, przede wszystkim, na jego znakomite zapasy i kontrolę z góry. Szogun nie słynie z dobrych zapasów, więc myślę, że będzie lądował na plecach, gdzie mimo, że jest dobrym grapplerem, nie poradzi sobie z agresją i niezłą kontrolą Jona. TKO bądź decyzja na korzyść przyszłego mistrza!



Pozdro i powodzenia wszystkim!
 
Back
Top