Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pfl
Fleury jego nowy rywal Salamone to jakis bum crusher.
Goltsov po wypadnieciu Cappelozy wchodzi Scheffel ktory co prawda wygral dosx sensacyjnie z Cappeloza ale nie sadze aby mu sie mialo drugi raz z rzedu ugrac faworyta.
Do tego czekam na kursy na Cage Warriors tam tez widze tzw "perelki"
 
Aldo @1.92 - 3 rundy i tutaj widzę jak najbardziej duże szanse na wygraną. Aldo ma nadal świetne defensywne zapasy a w stójce jest kilka leveli wyżej. Marlon Stamann zostali by przez Aldo również rozłożeni. Rok przerwy Meraba również daje lekką przewagę Aldo.

Oprócz singla pograne również z Usyk+ Wrzosek.
 
Aldo @1.92 - 3 rundy i tutaj widzę jak najbardziej duże szanse na wygraną. Aldo ma nadal świetne defensywne zapasy a w stójce jest kilka leveli wyżej. Marlon Stamann zostali by przez Aldo również rozłożeni. Rok przerwy Meraba również daje lekką przewagę Aldo.

Oprócz singla pograne również z Usyk+ Wrzosek.
Dziwi mnie ten kurs na Aldo ogólnie ale zaraz spadnie do @1.60
Rób screena :cool:
 
:robbie:
Imo Carpenter bedzie dawac rade obalac i tam wygra, stojkowo zagrozic moze ten meksol ale ten parter moze zawazyc ze przegrac.
Bonzarov vs Silva tutaj stojka Bonzarova vs bjj Silvy
A Pogues to sie zgadzam ze wygra ;)
 
Pograłem małego czołga Wójcik już z 2 tyg. temu po wyższym kursie, jestem innego zdania i obym się nie mylił :ożeszty:
 
Pfl
Fleury jego nowy rywal Salamone to jakis bum crusher.
Goltsov po wypadnieciu Cappelozy wchodzi Scheffel ktory co prawda wygral dosx sensacyjnie z Cappeloza ale nie sadze aby mu sie mialo drugi raz z rzedu ugrac faworyta.
Do tego czekam na kursy na Cage Warriors tam tez widze tzw "perelki"
Na ile oceniasz tego Fleuryego, kurs 1.5 kusi aby dorzucic
 
Na ile oceniasz tego Fleuryego, kurs 1.5 kusi aby dorzucic
No poziom rywali lepszy mial Fleury, bedzie tez wiekszym gosciem w klatce.
Na yt sa walki tego Salamone i co po nich mozna stwierdzic: francuskie lokalne gale, bedzie chcial spychac, klinczowac i obalac.
Fleury moze go poddac jak Salamone pojdzie po jakies obalenie, sam tez moze go obalic a w stojce moze korzystac z przewagi warunkow.
Ja pogralem wiec uwazam ze wygra i zapraszam tez innych do podzielenia sie opinia jak sobie obczaja moze cos zobacza czego ja nie zobaczylem.
 
Aldo ma dobrą obronę obaleń, nie mówię że wygra czy jest pewniakiem ale dobrze broni
Ja nie potrafię wskazać faworyta. Zgadzam się, że Aldo ma niezłe TDD. Odniosłem się wyłącznie do kursu. Poza tym sam Merab coś mówił o zejściu do 125lbs (ponoć Sterling go obija).
 
Jak ktoś chce grać przeciwko Bajorowi to w Superbecie (w przeciwieństwie do innych buków) jest on faworytem.
 
Imo Carpenter bedzie dawac rade obalac i tam wygra, stojkowo zagrozic moze ten meksol ale ten parter moze zawazyc ze przegrac.
Bonzarov vs Silva tutaj stojka Bonzarova vs bjj Silvy
A Pogues to sie zgadzam ze wygra ;)
Pogralem faworytow jednak :conorsalute:
 
Back
Top