Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

100%
Ufc odrobione z nawiązką, mamery i inne zawistne penery niech was dupa zbyt mocno nie piecze :jjsmile:

No spoko, ale mam złą wiadomość:
mam kompletnie w dupie czy wygrywasz czy przegrywasz :). Masz jakąś paranoję, że caly świat spiskuje przeciwko Tobie na każdym kroku i albo chce cię wyruchać albo czeka tylko na Twoje potknięcie.

Więc tak czy siak koś bukmacherów równo z trawą
 
No spoko, ale mam złą wiadomość:
mam kompletnie w dupie czy wygrywasz czy przegrywasz :). Masz jakąś paranoję, że caly świat spiskuje przeciwko Tobie na każdym kroku i albo chce cię wyruchać albo czeka tylko na Twoje potknięcie.

Więc tak czy siak koś bukmacherów równo z trawą
Czemu złą? Koło chuja mi lata co ty tam sobie myślisz chłopaku ;) Ubzdurałeś sobie jakieś błędne wnioski a tak naprawdę gówno o mnie wiesz.

Widzę że trudno ci się do tego przyznać ale twój poprzedni post na mój temat aż kipiał radością z mojej porażki więc się nie dziw że tak to odebrałem. Rozumiem jakby @Evo czy @KillerMMA napisaliby coś takiego w moją stronę bo raz że też ich czasami kąsam a dwa że oni mają do tego prawo bo często tu coś fajnego od siebie wstawiają.

Prztyczki od takich gości jak ty są zbędne ponieważ nie dość że nic nie pomagasz chłopakom to w dodatku jak już coś podałeś to od razu wtopa, szczekaczy tu jest wielu natomiast niewielu z nich wnosi wartość na forum ;)
 
Fakt, z Bellatora to tylko Eblen do gry. A Ty coś widzisz fajnego?
Dla mnie w tym wypadku FEN to podstawa w tym tygodniu. Czekałem na Kunieva i Ferreirę z Eagle FC bo w Stanach są kursy kolejno 1.20 i 1.17 a na rusku dowalili 1.07 i 1.10, więc na polskich jak się pojawi to pewnie będzie podobnie bo rżną kursy od ruskich zazwyczaj. W FEN raczej spodziewałem się kursów 1.10 przy tak mizernych rywalach, chodzi dokładniej o walki Szewczyka, Charzewskiego i Formeli, a tutaj mnie zaskoczyło bo 1.20 z takimi plackami wg mnie jak najbardziej do gry ;)
 
Dla mnie w tym wypadku FEN to podstawa w tym tygodniu. Czekałem na Kunieva i Ferreirę z Eagle FC bo w Stanach są kursy kolejno 1.20 i 1.17 a na rusku dowalili 1.07 i 1.10, więc na polskich jak się pojawi to pewnie będzie podobnie bo rżną kursy od ruskich zazwyczaj. W FEN raczej spodziewałem się kursów 1.10 przy tak mizernych rywalach, chodzi dokładniej o walki Szewczyka, Charzewskiego i Formeli, a tutaj mnie zaskoczyło bo 1.20 z takimi plackami wg mnie jak najbardziej do gry ;)
Bryczek też powinien wziąć.
Eblen z Bellatora z sensownych kursów, bo Law np 1.05 xD
 
Bryczek też powinien wziąć.
Eblen z Bellatora z sensownych kursów, bo Law np 1.05 xD
No Bryczek, Andryszak, Wójcik, w sumie powinno iść lekko po faworytach ale tamte trzy z poprzedniego posta dla mnie można sadzić grubo ;) Z Bellatora moim zdaniem Josh Augustine, jest po 1.30 ale w fortunie tej walki nie wystawili akurat, a to pierwszy pojedynek na karcie
 
No Bryczek, Andryszak, Wójcik, w sumie powinno iść lekko po faworytach ale tamte trzy z poprzedniego posta dla mnie można sadzić grubo ;) Z Bellatora moim zdaniem Josh Augustine, jest po 1.30 ale w fortunie tej walki nie wystawili akurat, a to pierwszy pojedynek na karcie
Serio Eblena nie tykasz? Jest na fali, tylko w sumie zagadka jest jego TDD, @Evo może kojarzysz czy był obalany przez boomow?
 
Serio Eblena nie tykasz? Jest na fali, tylko w sumie zagadka jest jego TDD, @Evo może kojarzysz czy był obalany przez boomow?
Eblen to zapaśnik z Missouri (Askren, Woodley, Chandler), podłoże zapaśnicze ma solidne i w ciemno strzelam, że obalany przez byle kogo nie był.
Z drugiej strony Salter doświadczony i solidny - ja osobiście nie gram i nie rozważam nawet.
 
Back
Top