Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

kursy do przemyslenia:
one
lowen taynanes - ando na typ1 kurs2.1 szansa trafienia typu 75%
muin gafurov - mclaren typ 1 .kurs 1.4 90%
rizin
chris barnett - kirill sidelnikov typ2 kurs 3.2 45%(za mala stawke mozna grac)
teodoras aukstolis - dzip typ 1 kurs 1.43 90%
kursy z bah

z gory mowie ze dałem sobie spokój z bukmacherka :)
ale postanowiłem co jakiś czas udzielić się w tym temacie ,nie tak latwo sie ode tego oderwac

Ja spróbuję, dzięki.
 
Założyłem z kumplem w zeszły weekend fanpejcz z typami jak pochlałem. W sumie nie chcę mi się go promować ani nawet za bardzo wrzucać typów, bo gram osttnio rzadko. Zresztą najczęściej wpadam na oś na jakies poł godziny przed spotkaniem i nie mam czasu pisać analizy. Jedna w ciągu ostatniego miesiąca miałem mnóstwo dobrych typów i mimo, iż jakieś śmieszne dywizje w hokeju (tyo 3A kobiet) powli końćzą grać (miałem tam 99% skuteczność to i tak coś tam wrzucę co jakiś czas, wiec jak ktos chce to moze sobie obczaić.

Co do Magnitki to wszystkie mecze wyrównane, szanse 55 do 45 dla CSKA wg mnie, więc kurs mocno przesadzony. Niewiele pada bramek, obie ekipe mocarnie dobrą obronę mają. Mozna zaryzykować. Żałuję, ze wczoraj mi sie nie chciało pisać nic, bo miałem bardzo dobre typy: awans atm i na cabal/farah z bryanami.
 
ursy do przemyslenia:
one
lowen taynanes - ando na typ1 kurs2.1 szansa trafienia typu 75%
muin gafurov - mclaren typ 1 .kurs 1.4 90%

muin przegrywa przez decyzje ,szkoda go ale jak nie podszlifuje zapasow to ciezko bedziem imo ze ma 19lat i juz 10 wygranych
edit @Puczi cos stawiales?
 
muin przegrywa przez decyzje ,szkoda go ale jak nie podszlifuje zapasow to ciezko bedziem imo ze ma 19lat i juz 10 wygranych
edit @Puczi cos stawiales?

Dubla z obu :c Ale kij, wygrane dzisiaj na lajwach drobne poszły się jebać.
Singiel na Taynaesa też poszedł.
 
Last edited:
Założyłem z kumplem w zeszły weekend fanpejcz z typami jak pochlałem. W sumie nie chcę mi się go promować ani nawet za bardzo wrzucać typów, bo gram osttnio rzadko. Zresztą najczęściej wpadam na oś na jakies poł godziny przed spotkaniem i nie mam czasu pisać analizy. Jedna w ciągu ostatniego miesiąca miałem mnóstwo dobrych typów i mimo, iż jakieś śmieszne dywizje w hokeju (tyo 3A kobiet) powli końćzą grać (miałem tam 99% skuteczność to i tak coś tam wrzucę co jakiś czas, wiec jak ktos chce to moze sobie obczaić.

Co do Magnitki to wszystkie mecze wyrównane, szanse 55 do 45 dla CSKA wg mnie, więc kurs mocno przesadzony. Niewiele pada bramek, obie ekipe mocarnie dobrą obronę mają. Mozna zaryzykować. Żałuję, ze wczoraj mi sie nie chciało pisać nic, bo miałem bardzo dobre typy: awans atm i na cabal/farah z bryanami.
Magnitka dopiero po dogrywce, więc zwrot. W sumie na zwycięstwo magnitki z dogrywką nie był dużo niższy kurs.
 
Czy tylko według mnie kurs 2.75 na awans Atletico do finału to prezent?

I kurs 5.0 na wygranie LM przez Atletico też wygląda interesująco.
 
Tylko według mnie kurs 2.75 na awans Atletico do finału to prezent?

I 5.0 na wygranie LM przez Atleti też wygląda ciekawie.
 
kursy do przemyslenia:
one
lowen taynanes - ando na typ1 kurs2.1 szansa trafienia typu 75%
muin gafurov - mclaren typ 1 .kurs 1.4 90%
rizin
chris barnett - kirill sidelnikov typ2 kurs 3.2 45%(za mala stawke mozna grac)
teodoras aukstolis - dzip typ 1 kurs 1.43 90%
kursy z bah
3na4 typy weszly
male podsuwanie mojego pierszego epizodu
stawiajac po 100zl na kazdy typ
zarobimy: 273
mam nadzieje ze ktos skoczystal :)
 
Zychal Epizod 2
Hokej:
Wielka Brytania - Litwa kursy 1.42- 5
Typ 2 lub (x2 jesli jakis bukmacher to wystawi)
szansa trafienia 50-50
proponowana stawka 20-30 zl
 
Graty SC, ja niestety puściłem w pasku brudsona, mimo, że też go nie lubię myślałem, że doświadczenie i zapasy zrobią swoje.
 
2hgv2gz.jpg

taki kuponik wszedl mi w tym tyg ; )
 
Back
Top