Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Moim skromnym zdaniem, to Asia powinna ogarnąć temat. Ja to widzę tak - jeśli obroni choć połowę obaleń, to Gadelha powinna się spompować gdzieś w drugiej rundzie, a wtedy będzie łatwiej. Liczę na jakiegoś splita, i uważam, że to będzie to.
 
Kluczowym elementem będą pewnie defensywne zapasy Aśki, bo w stójce powinna spokojnie Brazylijkę wypunktować, ma ułożoną stójkę + przewagę warunków fizycznych. Polka na pewno będzie underdogiem więc kurs jak najbardziej zachęci do grania i podobnie jak Szady na pewno pójdę w jej stronie ale nie grubo jak np. na Janka.
 
po ostatniej gali ponad stówkę na plusie, więc i tym razem postawię coś z mojej puli :) Jeśli Aśka będzie ponad 2,50zł to stawiam na nią tyle ile na Janka Błachowicza, czyli 80zł.
 
@kaczka41 wygrales tamten kupon z ksw?


25903973-cry-gif-.gif
 
w sumie chcialem pisac mocno pro JJ, ale bedzie to tak subiektywne, ze chuj. w mojej glowie po prostu Asia to wygrywa, ale to w chuj patriotyczno-asiowe.

JDS rowniez dla mnie gigant faworyt, Miocic nie ma W OGOLE argumentow na niego - nie ma po prostu czego szukac w oktagonie z Brazylijczykiem IMO - boks, zapasy, bjj, nigdzie nie jest lepszy od Cigano. (obu darze duza sympatia, ale taka jest po prostu prawda)

DAWAC KURWA TE KURSY. :)
 
Zależy jakie kursy, jak powyżej 1,5 to do taśmy wrzucę, w końcu Struve to go chyba nie ustrzeli? :D
 
Atletico ma zapewnione pierwsze miejsce kiedy to Juve pewnie bedzie chcialo 'utwierdzic' sie na 2 miejscu. w ogole sklad Atletico byl gdzies juz pisany? :)
 
nie widziałem jeszcze składów, ale ATM to ATM będą grać swoje, a z takim kursem to dla mnie szok.
nawet zagrać za 2,35 na ATM, a w razie remisu zwrot kasy
 
Warto grać Juve z remisem albo w ogóle czysty X. Włosi grają jak Włosi, po najniższej linii oporu. Juve awansuje a Atletico ma spokój i tak i 1 miejsce w grupie również niezależnie od tego co się stanie. Nie ma co nadwyrężać piłkarzy na drużynę która jeszcze o coś gra. Bo Olympiakos też nie odpuści u siebie z Malmoe wygra prawie na pewno. Dodatkowo Juve ma w pamięci blamaże z poprzednich lat i raczej nie będzie chciał tego powtórzyć.

BTW. W Unibecie dostałem freebeta 20 zł. Sprawdźcie czy też macie.
 
Widzę rozkminy na LM są więc dorzucę coś od siebie. Dzisiaj gram Leverkusen. Benfica nie ma już szans na grę w pucharach na wiosnę a w weekend grają bardzo ważny mecz ligowy z Porto więc Jorge Jesus powołał mocno rezerwową kadrę na to spotkanie. Natomiast Leverkusen gra o awans z 1 miejsca w grupie więc na pewno będzie im zależeć na zwycięstwo w tym starciu i nie oglądaniu się na wynik meczu Zenit-Monaco
 
Joanna 2.7, WOW. Riggsa bym nie skreslal, Diaza rowniez, na Reema padaka kurs jak zwykle.
 
Back
Top