Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

faktycznie pospadały i sie wkurwiłem bo czekam na tego Ivanova zajebanego,jak bedzie na niego kurs mniejszy niz 1.30 to bede nie pociesziony.Zagram taśme sarnavski,ivanov i shlemenko za 5 dyszek zeby bylo cos kolo kursu 2.80-3 to będzie luz a jak przegram to płakał nie będę.Jutro może jeszcze zagram tego pulvera skoro wszyscy grają pod warunkiem ,że bellator wejdzie.
 
Poszło 100 na Brooksa. Przeważnie wtapiam na Bellatorze, także nie polecam tego typu szczególnie.
 
Szady na unibet miales brooksa po 2.6:) ja licze ze moj dubel wejdzie z bellatora:)a jak nie to bede liczyl na pulvera



Kiras na tego ivanova nie bedzie kursow ,jak by mialy byc to razem z karta glowna tak jak to bylo ostatnio z Heldem :)
 
myslalem ze grasz tylko na betsafe czasami mozna wylapac o wiele lepszy kurs na innym buku wiec lepiej miec wiecej kont.



o ksw cisza ,



Szady jak mysli jakie kursy beda po twojemu na ksw
 
KSW? Bez większych przemyśleń:



Mamed 1.16 Sakurai 4.65



Saidov 1.55 Acacio 2.35



Kułak 2.20 Azaitar 1.70



Moks 1.43 Simon 2.65



Horwich 1.80 Strus 2.00



Waluś 2.35 Thompson 1.55
 
mysle podobnie to pewnie cos takiego bedzie



przykladowe kupony



azaitar + moks



thompson pewnie bedzie ok1.5 +saidov



horvicha raczej odpuszcze chyba ze bedzie 2 to singel:P
 
Szady właśnie pamietałem że czesto jako wizjoner przepowiadałeś wcześniej kursy prawie takie same jak potem wystawiali więc dlatego zapytałem tak podchwytliwie 8)







Będe coś podobnego próbował jak Zychal. Azaitar+Moks główny kupon :)
 
Siemka, przegładałem oferte B-A-H i natknąłem sie na oferte na jutrzejszą gale Superior Challenge ,ktoś się orientuje i ma jakieś ciekawe typy??
 
coraz mniej sie do Strusa przekonuje wydaje mi się ,że jak walka trafi do parteru to jaki Horwich będzie miał problem żeby go poddać?Z drugiej strony jak walka będzie toczona w pełnym dystansie to sędziowie nie dadzą wygrać Horwichowi.Coraz bardziej myśle ,że to najchujowsza walka do obstawienia.Ma ktoś jakiś przeciek co do zastępstwa za Janka?
 
jebany Sarnavski jaki bede chciał grać next time bellatora to wyjebcie mi bana.
 
Haha, dzięki Szady, też postawiłem za Twoimi słowami na Brooksa za 2.74. Druga w życiu wygrana w Bellatorze.
P.S. Pulver już 1.93 na betsafe, huhuhuhu. Obstawiony za 2.65
 
Puczi, pamiętaj, we are train together, we are die together! ;)



Właśnie obejrzałem walkę i potwierdziły się moje słowa:

Brooks będzie mieć lekką przewagę w stójce. Ma dużo lepsze zapasy od Rosjanina. Świetna kontrola w parterze pozwoli mu utrzymać pozycję z góry. Ma dobre submission defence, także wątpię, ze da się poddać. To się może skończyć decyzją


Z jednej strony się cieszę, bo całkiem ładne hajsy przytulone. Z drugiej - odzyskałem wiarę w Bellatora i, jak znam życie, pewnie niedługo skuszę się na jakichś kurs z tych gal i wtopię.



Kurs na Pulvera widzę sporo spadł, co oznacza, że dużo pieniędzy na tym leży. Ja w dalszym ciągu uważam, że ten typ nie jest wart więcej jak 20 zł, bo to czysta loteria. :) No, ale jak Jens wygra, to się będziemy wszyscy cieszyć. Jaja będą jak wejdzie ten mój dubel za 2 dychy, AKO 6.49
 
Tak jakby kupon poszedł się jebać :-) ja Bellatora odrobiłem już dubelkiem handicap real 1+ suarez strzeli = 189 wjechało za 5 dyszek.
 
Pulver skończył się na "Kill'Em All". Jego obecna forma to zbyt duże ryzyko by na niego stawiać nawet przeciwko no-name'om.
 
Back
Top