Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

1716065270560.png

szkoda, że kaczor brs stwierdził, że się napierdoli przed galą XD
 
Oumar Sy + Itauma under 2,5 + Frank Sanchez @2.26

Oumar Sy + Itauma under 2,5 + Frank Sanchez + Usyk @4.30
Oumar Sy + Itauma under 2,5 + Frank Sanchez + Usyk-Fury remis @45.24

Nie wierzę w formę Tysona Fury. Od 2,5 roku nie miał poważnej walki, chujowo się prowadzi, nie zachwyca już pracą nóg - wygląda to wyraźnie słabiej i widocznie wiek go dopada. Teraz zrzucił trochę wagi, poważniej potrenował ale czy to wystarczy na 12 rund z Usykiem w życiowej dyspozycji? Jedynie warunki fizyczne są obecnie na jego korzyść, bo power-puncherem nigdy nie był. Stawiam na Ukraińca.

Sorry jak ktoś pograł ale Sanchez uwala kupony, reszta siedzi. To chyba najgorszy bet bokserski jaki w życiu zrobiłem. Wstyd żenada kompromitacja. Czytam ze wyszedl do walki z rozjebanym kolanem i nie mógł na boki w ogole chodzic, ale nie wiem czy to prawda, co nie zmienia faktu ze typ fatalny. Szkoda. Wrócimy silniejsi:wink:.
 
Sorry jak ktoś pograł ale Sanchez uwala kupony, reszta siedzi. To chyba najgorszy bet bokserski jaki w życiu zrobiłem. Wstyd żenada kompromitacja. Czytam ze wyszedl do walki z rozjebanym kolanem i nie mógł na boki w ogole chodzic, ale nie wiem czy to prawda, co nie zmienia faktu ze typ fatalny. Szkoda. Wrócimy silniejsi:wink:.
kurwa jebany Sanchez.. gdzie sie podzialy jego nogi?
:gdzie:
 
Sorry jak ktoś pograł ale Sanchez uwala kupony, reszta siedzi. To chyba najgorszy bet bokserski jaki w życiu zrobiłem. Wstyd żenada kompromitacja. Czytam ze wyszedl do walki z rozjebanym kolanem i nie mógł na boki w ogole chodzic, ale nie wiem czy to prawda, co nie zmienia faktu ze typ fatalny. Szkoda. Wrócimy silniejsi:wink:.
Nie mam pojęcia czy sam analizowałeś czy wziąłeś typ na Sancheza od Pajora ale trzeba powiedzieć że moc typów od betorów z wysoką reputacją w necie jest niesamowita. Masa ludzi pograło Sancheza ze względu na Pajora i i jego pewność którą zasugerował stawką 10/10, na moje mogła być to zwykła podpucha pod buków ale oczywiście mogę się mylić.
 
Nie mam pojęcia czy sam analizowałeś czy wziąłeś typ na Sancheza od Pajora ale trzeba powiedzieć że moc typów od betorów z wysoką reputacją w necie jest niesamowita. Masa ludzi pograło Sancheza ze względu na Pajora i i jego pewność którą zasugerował stawką 10/10, na moje mogła być to zwykła podpucha pod buków ale oczywiście mogę się mylić.
Dla mnie Sanchez z uwagi na swój styl miał tu na papierze wszystko w swoich rękach. Sama walka przebiegała o 180 stopni inaczej niż to sobie wyobrażałem. Nie wiem kto to Pajor i jaka jest moc typerow z wysoką reputacja:fjedzia:. Nie śledzę żadnych stron z analizami. Samemu przegrywam własne pieniadze:mamed:.
 
Jakoś tego nie czuje, spore ryzyko, Islam będzie dominował i podda lub gnp, jest też opcja że czymś trafi Dustin
1,63 moim zdaniem nie wygląda na value bet
Ja akurat uważam inaczej. Patrzac na sposoby w jaki przegrywał Dustin tj czedto przez poddanie. Patrząc że jest łatwo obalany i patrząc że jest 5 rund na zakończenie uważam kurs 1.63 za dosyć atrakcyjny.
 
2.68 Herczyk z dzisiejszego Brave. Ktoś kojarzy rywala? Nie walczył z nikim mocnym, raczej zagadka, a Herczyk ostatnio bardzo dobra seria. Chociaż oczywiście ryzyko, bo Herczyk to chyba w tym tygodniu przyjął.
 
Back
Top