zakład siedem i wielkida

No to właśnie o to chodzi bo my tutaj typujemy kto wygra walkę. A nie o to żebyś obstawił odwrotnie do mnie. Żeby były większe szanse na gali KSW możemy oprócz obstawienia kto wygra podać w jaki sposób. wtedy można dostać 2 punkty za jedną walkę. zgadzasz się??
Jak chcesz, przystaje na wszystko co napisałeś, a i z tymi typami do makumby też się zgadzam skoro tak chcesz, tylko musisz mi kupić konto premium, bo nie mogę wysyłać wiadomości.
To co zaproponowałes ze skonczeniami też fajnie, podoba mi się 1 punkt jak ktoś wygra, 2 punkty jak wytypujesz zwycięzcę i sposób.
Gdyby cloud w chuja nie poleciał z typerem to byśmy mogli tam się równać a tak... ;)
 
Jak chcesz, przystaje na wszystko co napisałeś, a i z tymi typami do makumby też się zgadzam skoro tak chcesz, tylko musisz mi kupić konto premium, bo nie mogę wysyłać wiadomości.
To co zaproponowałes ze skonczeniami też fajnie, podoba mi się 1 punkt jak ktoś wygra, 2 punkty jak wytypujesz zwycięzcę i sposób.
Gdyby cloud w chuja nie poleciał z typerem to byśmy mogli tam się równać a tak... ;)
to wyślijcie mi w spoilerach najlepiej jakoś
Nie, bo przed UFC miałem punkt straty, a nie pół gali.
mi chodziło ze jesteś w dupie:kawulpokapoka::roberteyeblinking:
A właśnie jak mocarny typ że anglia wygra mundial?
 
to wyślijcie mi w spoilerach najlepiej jakoś

mi chodziło ze jesteś w dupie:kawulpokapoka::roberteyeblinking:
A właśnie jak mocarny typ że anglia wygra mundial?
Gdyby sędzia nie poleciał w chuja i nie uznał nielegalnej bramki to by była mistrzem świata, jednak przypominam kurwa że moja Anglia była dłużej w grze niż jebana Brazylia z 80% głosów. Sztuką nie jest postawić na faworyta,a na underdoga.

Spoiler się nie sprawdzi, za dużo kombinacji, na dniach się dogadamy w jaki sposób to zrobimy, ewentualnie poproszę Tomka by utworzył prywatne wiadomości i tam będziemy mogli wysłać swoje typy.
 
Jak chcesz, przystaje na wszystko co napisałeś, a i z tymi typami do makumby też się zgadzam skoro tak chcesz, tylko musisz mi kupić konto premium, bo nie mogę wysyłać wiadomości.
To co zaproponowałes ze skonczeniami też fajnie, podoba mi się 1 punkt jak ktoś wygra, 2 punkty jak wytypujesz zwycięzcę i sposób.
Gdyby cloud w chuja nie poleciał z typerem to byśmy mogli tam się równać a tak... ;)
A to trzeba mieć premium żeby wysłać prywatną wiadomość?? zaraz spróbuję wysłać tobie daj znać czy dojdzie.
 
A to trzeba mieć premium żeby wysłać prywatną wiadomość?? zaraz spróbuję wysłać tobie daj znać czy dojdzie.
do ciebie nie mogę wysłać bo wychodzi że "

Oops! We ran into some problems.​


This member limits who may view their full profile."
ale do Makumby można spokojnie wysłać chyba:)
 
Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski - KO
Sebastian Przybysz
vs Jakub Wikłacz - KO
Ibragim Chuzhigaev vs Ivan Erslan - PUNKTY
Daniel Rutkowski vs Lom-Ali Eskiev - PUNKTY
Andrzej Grzebyk
vs Oton Jasse - PODDANIE
Patryk Kaczmarczyk vs Pascal Hintzen - PODDANIE
Bohdan Gnidko
vs Mădălin Pîrvulescu - KO
Michał Domin vs Patryk Likus - KO
Yann Liasse vs Adrian Gralak - KO
Shamad Erzanukaev vs Carl McNally - PODDANIE
Wiktoria Czyżewska vs Oleksandra Karasova - PUNKTY
 

Walka wieczoru

120,2 kg: Mamed Khalidov (MMA 35-8-2) vs Mariusz Pudzianowski (MMA 17-7-0) tko

Karta główna

61,2 kg: Sebastian Przybysz (MMA 10-2-0) vs Jakub Wikłacz (MMA 13-3-0) | decyzja
walka o pas

|
93 kg: Ibragim Chuzhigaev (MMA 16-5-0) vs Ivan Erslan (MMA 12-1-0) | ko 2 runda
walka o pas


65,8 kg: Daniel Rutkowski (MMA 14-3-0) vs Lom-Ali Eskiev (20-5-0) poddanie 2 runda
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (MMA 18-6-0) vs Oton Jasse (MMA 21-8-0) tło 2 runda
65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (MMA 8-2-0) vs Pascal Hintzen (MMA 8-1-0) decyzja
93 kg: Bohdan Gnidko (MMA 8-0-0) vs Mădălin Pîrvulescu (MMA 5-0-0) ko 1
65,8 kg: Michał Domin (MMA 4-3-0) vs Patryk Likus (MMA 2-1-0) tko 3 runda
70,3 kg: Yann Liasse (MMA 8-1-0) vs Adrian Gralak (MMA 5-0-0) decyzja
61,2 kg: Shamad Erzanukaev (MMA 1-0-0) vs Carl McNally (MMA 2-0-0) decyzja
61,2 kg: Wiktoria Czyżewska (MMA 1-0-0) vs Oleksandra Karaseva (MMA 2-0-0) 1-rd tko
 
Ok @wielkid skoro typujemy bardzo podobnie, nie patrzyłem na twoje typy, nie będę zmieniał specjalnie na odwrotnie, wychodzi na to że wygrałeś a ja żem jest chuj nie ekspert.

W sumie kurw zapomniałem o skonczenisch ale już uzupełniłem, rundy napisałem niepotrzebnie, czy za trafienie zawodnika, sposobu i rundy są 3 punkty?
 
Ok @wielkid skoro typujemy bardzo podobnie, nie patrzyłem na twoje typy, nie będę zmieniał specjalnie na odwrotnie, wychodzi na to że wygrałeś a ja żem jest chuj nie ekspert.

W sumie kurw zapomniałem o skonczenisch ale już uzupełniłem, rundy napisałem niepotrzebnie, czy za trafienie zawodnika, sposobu i rundy są 3 punkty?
Jest dużo różnic zwłaszcza w sposobie skończenia. Także jeszcze nic nie jest pewne. Nie poddawaj się jeszcze możesz wygrać. Jeżeli chodzi o typy jest tylko 2 różnice także gdybym nie dodał tego że za sposób wygrania 1 punkt to wtedy miałbym wygraną ale teraz jeszcze nic nie jest pewne bo mamy 8 różnych sposóbów zakończenia walki. także teoretycznie masz szanse tą rundę wygrać 10 punktami. Póki walczysz możesz zawsze wygrać.
 
Jest dużo różnic zwłaszcza w sposobie skończenia. Także jeszcze nic nie jest pewne. Nie poddawaj się jeszcze możesz wygrać. Jeżeli chodzi o typy jest tylko 2 różnice także gdybym nie dodał tego że za sposób wygrania 1 punkt to wtedy miałbym wygraną ale teraz jeszcze nic nie jest pewne bo mamy 8 różnych sposóbów zakończenia walki. także teoretycznie masz szanse tą rundę wygrać 10 punktami. Póki walczysz możesz zawsze wygrać.
Oke więc zwycięzca i sposób na zwycięstwo, resztą się nie liczy.
 
Licząc na żywo oglądając galę wygrałe 9-7 i w całej naszej grze 26 - 20. Siedem sprawdź to jeszcze.
 
Licząc na żywo oglądając galę wygrałe 9-7 i w całej naszej grze 26 - 20. Siedem sprawdź to jeszcze.
Sprawdzę pod wieczór, wystarczy nam porównać KSW i będzie jasne, a w sumie to nie ma co liczyć bo widać czarno na białym że przegrałem.
 
@wielkid żyjesz?
Masz tam coś? Jak nie to do 31 grudnia ogarnij, będzie równy rok

I wyzywam cię na rewanż o Avatar na 2 miesiące.
 
:wtf2:
Ale jak mi jakiś admin skasuje tego gifa, jak poprzedniego z Alfonsem Andrejem to nie moja wina będzie.
 
Na razie nie ma gali UFC która mnie interesuje żebym ją oglądał. Jak będzie jakaś dobra gala to nie ma problemu.
A co z tym avatarem na 2 miesiące? Wytypujemy całą galę na której Chińczyk będzie walczył, 14 stycznia jeśli dobrze pamiętam.
 
@wielkid widzisz, inni mają, mi usuwają, wcześniej było za duże, roshi zmniejszył, wstawiłem mniejsze a teraz zauważyłem że nie mam wogole.
 
Musi być te konkretne zdjęcie czy może być zdjęcie tego przygłupa? Nie mogę wstawić z tego linku to po pierwsze, pisze że jakiś specyfic URL, a po drugie to zaraz będą płakać jeden z drugim że to zdjęcie wyskakuje na całą stronę, zaraz skończy się tak że codziennie będę wstawał co innego, a ja pierdole coś takiego bo nie taka była umowa, w sumie była mowa jasno o wyraźnie o podpisie, czyli o literkach, ale niech już sobie będzie te zdjęcie jakieś, byle ten temat codziennie mi nie zawracał gitary że coś znów nie tak bo to za duże a tamto za szerokie ;)

Jeśli może być jakiekolwiek zdjęcie pimbleta to jutro poszukam jakiegoś nie za dużego o wstawię.
 
Masz teraz w jpg to zdjęcie nie jest ono przecież duże i zajmuje tylko 70kB. pobierz jest stąd i dodaj.
 
Back
Top