zakład siedem i wielkida

I od razu żeby nie było, jak ja wygram to wpłacasz gdzieś 100zł, ja ci pokażę gdzie, a jak ty wygrasz @wielkid to masz ten swój podpis u mnie na rok.



UFC 281


  • 185lbs: Israel Adesanya vs Alex Pereira
  • 115lbs: Carla Esparza vs Zhang Weili
  • 155lbs: Dustin Poirier vs Michael Chandler
  • 135lbs: Frankie Edgar vs Chris Gutierrez
  • 155lbs: Dan Hooker vs Claudio Puelles
Karta wstępna:

  • 155lbs: Brad Riddell vs Renato Moicano
  • 205lbs: Dominick Reyes vs Ryan Spann
  • 125lbs: Molly McCann vs Erin Blanchfield
  • 185lbs: Andre Petroski vs Wellington Turman
Karta wstępna

  • 155lbs: Matt Frevola vs Ottman Azaitar
  • 115lbs: Karolina Kowalkiewicz vs Silvana Gomez Juarez
  • 145lbs: Michael Trizano vs Choi Seung-woo
  • 135lbs: Julio Arce vs Montel Jackson
  • 205lbs: Carlos Ulberg vs Nicolae Negumereanu
 
Źle cię zrozumiałem, myślałem że chcesz zmienić na UFC 281 i 2 galę KSW z dzisiejszą włącznie.
Czyli nie to KSW tylko 77, ok.
 
Nick zobowiązuje:goldi:
Nie wiem jak ciebie ale mnie karta wstępna w ogóle nie interesuje. Ja tylko na poważnie traktuję kartę główną. W pozostałych walkach po prostu strzelałem. Bo nawet nie znam tych zawodników. Ja nie śledzę całymi dniami co się dzieje w UFC kto tam walczy itp. jak jest gala sprawdzam tylko kartę główną każdej gali i to mnie interesuje. Po prostu lubię sport w wykonaniu najlepszych sportowców na świecie.
 
Nie wiem jak ciebie ale mnie karta wstępna w ogóle nie interesuje. Ja tylko na poważnie traktuję kartę główną. W pozostałych walkach po prostu strzelałem. Bo nawet nie znam tych zawodników. Ja nie śledzę całymi dniami co się dzieje w UFC kto tam walczy itp. jak jest gala sprawdzam tylko kartę główną każdej gali i to mnie interesuje. Po prostu lubię sport w wykonaniu najlepszych sportowców na świecie.
Ja mam tak że jak znam zawodników to typuje życzeniowo, dlatego nie stawiam pieniędzy u buka, często było tak że cale karty przedwstępne i wstępne mi wchodziły a główne i walka wieczoru to 1-4. Albo obstawiam przeciw komuś bo mnie np wkurwia itd;)

Jak to liczymy, jeden punkt dla ciebie za galę czy sumujemy nasze trafione typu? Myślę że druga opcja lepsza
 
Ja mam tak że jak znam zawodników to typuje życzeniowo, dlatego nie stawiam pieniędzy u buka, często było tak że cale karty przedwstępne i wstępne mi wchodziły a główne i walka wieczoru to 1-4. Albo obstawiam przeciw komuś bo mnie np wkurwia itd;)

Jak to liczymy, jeden punkt dla ciebie za galę czy sumujemy nasze trafione typu? Myślę że druga opcja lepsza
Druga opcja na razie prowadzę 1 walką.
 
Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev
Paddy Pimblett vs. Jared Gordon
Alex Morono vs. Santiago Ponzinibbio
Darren Till vs. Dricus du Plessis
Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria
Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus
Raul Rosas Jr. vs. Jay Perrin
Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula
Chris Curtis vs. Joaquin Buckley
Billy Quarantillo vs. Alexander Hernandez
T.J. Brown vs. Erik Silva
Vinicius Salvador vs. Daniel da Silva
Cameron Saaiman vs. Steven Koslow
 
Siedem jestem pewny co do jednego twojego typu: Na pewno nie dasz na wygraną Paddiego bo przecież to według ciebie ogórek. Także nawetpo wiem więcej: nie możesz na niego postawić bo właśnie przez to że go nie uważasz za dobrego zawodnika mamy ten zakład:)
 
Siedem jestem pewny co do jednego twojego typu: Na pewno nie dasz na wygraną Paddiego bo przecież to według ciebie ogórek. Także nawetpo wiem więcej: nie możesz na niego postawić bo właśnie przez to że go nie uważasz za dobrego zawodnika mamy ten zakład:)
Właśnie kurwa dam, ponieważ ten gość z którym pindol się bije to też ogórek, Morono mnie korci, na dniach się nad tym pochyłe :D
 
Wiem co to sygnatura, ale nie słyszałem wersji “podpis“.
Jak na rok to grubo lecicie chłopaki.
Niech wygra lepszy.
podpis to po andgielsku signature:) ja mieszkam w Polsce i piszę po polsku dlatego podpis:)
 
Siedem nie zapomnij dziś podać swoje typy.
Podam za kilka h, do 10 napewno. Nie Mam weny, od wczoraj się za to zabieram, a nie chce na odpierdol żeby się później nie usprawiedliwiać. Do wieczora wstawię swoje typy

Ps: nie dam Morono po tym brzuszku co widziałem na ważeniu. Chociaż.... :devil smile1: lubię w underdogi
 
205 lb: Jan Błachowicz (29-9) vs. Magomed Ankalaev (18-1)

Co-main event

155 lb: Paddy Pimblett (19-3) vs. Jared Gordon (19-5)

Karta główna

170 lb: Santiago Ponzinibbio (28-6) vs. Alex Morono (22-7)
185 lb: Darren Till (18-4-1) vs. Dricus Du Plessis (17-2)
145 lb: Bryce Mitchell (15-0) vs. Ilia Topuria (12-0)

Karta wstępna

135 lb: Raul Rosas Jr. (6-0) vs. Jay Perrin (10-6)
265 lb: Jairzinho Rozenstruik (12-4) vs. Chris Daukaus (12-5)
185 lb: Edmen Shahbazyan (11-3) vs. Dalcha Lungiambula (11-5)
185 lb: Chris Curtis (29-9) vs. Joaquin Buckley (15-5)

Karta przedwstępna

145 lb: Billy Quarantillo (16-4) vs. Alexander Hernandez (13-5)
145 lb: Erik Silva (9-1) vs. TJ Brown (16-9)
135 lb: Cameron Saaiman (6-0) vs. Steven Koslow (6-0)

chuj tam, bez tapology, wszystko z pamięci, ciekawe ilu underdogow wyjebalem. @B.I.G Makumba


to tylko zabawa, na śmierć i życie nie gramy.
Da Silva nie walczy.

Znów się wszystko rozbije o 3-4 walki, pewnie będzie max 2 pkt do przodu przed ostatnią gala dla jednego z nas @wielkid
 
205 lb: Jan Błachowicz (29-9) vs. Magomed Ankalaev (18-1)

Co-main event

155 lb: Paddy Pimblett (19-3) vs. Jared Gordon (19-5)

Karta główna

170 lb: Santiago Ponzinibbio (28-6) vs. Alex Morono (22-7)
185 lb: Darren Till (18-4-1) vs. Dricus Du Plessis (17-2)
145 lb: Bryce Mitchell (15-0) vs. Ilia Topuria (12-0)

Karta wstępna

135 lb: Raul Rosas Jr. (6-0) vs. Jay Perrin (10-6)
265 lb: Jairzinho Rozenstruik (12-4) vs. Chris Daukaus (12-5)
185 lb: Edmen Shahbazyan (11-3) vs. Dalcha Lungiambula (11-5)
185 lb: Chris Curtis (29-9) vs. Joaquin Buckley (15-5)

Karta przedwstępna

145 lb: Billy Quarantillo (16-4) vs. Alexander Hernandez (13-5)
145 lb: Erik Silva (9-1) vs. TJ Brown (16-9)
135 lb: Cameron Saaiman (6-0) vs. Steven Koslow (6-0)

chuj tam, bez tapology, wszystko z pamięci, ciekawe ilu underdogow wyjebalem. @B.I.G Makumba


to tylko zabawa, na śmierć i życie nie gramy.
Da Silva nie walczy.

Znów się wszystko rozbije o 3-4 walki, pewnie będzie max 2 pkt do przodu przed ostatnią gala dla jednego z nas @wielkid
ja dałem, że dricus przegra i topuria wygra, reszta tak samo
 
Według mojego szybkiego sprawdzenia (sprawdźcie to jeszcze) to w tej rundzie wygrałem 9 do 6. Czyli po 2 rundach prowadzę 17 do 13. W ostatniej rundzie z galą KSW Pudzian Mamed moj propyzycja to żeby nie podawać stoich typów przed galą tutaj na forum żebyś ty nie znał moich a ja twoich przed podaniem tylko np wyślemy swoje typy w prywatnej wiadomości do

B.I.G Makumba

i on po otrzymanie moich i twoich typów wklei je tu na forum. SIEDEM i BIG MAKUMBA zgadzacie się na to??
 
Teoretycznie jest mi to nie na rękę bo żeby wygrać musiałbym poobstawiać odwrotnie do ciebie, jak nasze typy się pokryją to będę w dupie.
 
Według mojego szybkiego sprawdzenia (sprawdźcie to jeszcze) to w tej rundzie wygrałem 9 do 6. Czyli po 2 rundach prowadzę 17 do 13. W ostatniej rundzie z galą KSW Pudzian Mamed moj propyzycja to żeby nie podawać stoich typów przed galą tutaj na forum żebyś ty nie znał moich a ja twoich przed podaniem tylko np wyślemy swoje typy w prywatnej wiadomości do

B.I.G Makumba

i on po otrzymanie moich i twoich typów wklei je tu na forum. SIEDEM i BIG MAKUMBA zgadzacie się na to??
ja tam mogę się zgozić tylko liczenie u mnie kiepsko także bym wkleił i byś policzył kto by wygrał
Teoretycznie jest mi to nie na rękę bo żeby wygrać musiałbym poobstawiać odwrotnie do ciebie, jak nasze typy się pokryją to będę w dupie.
czyli tak jak ufc
 
Teoretycznie jest mi to nie na rękę bo żeby wygrać musiałbym poobstawiać odwrotnie do ciebie, jak nasze typy się pokryją to będę w dupie.
No to właśnie o to chodzi bo my tutaj typujemy kto wygra walkę. A nie o to żebyś obstawił odwrotnie do mnie. Żeby były większe szanse na gali KSW możemy oprócz obstawienia kto wygra podać w jaki sposób. wtedy można dostać 2 punkty za jedną walkę. zgadzasz się??
 
Back
Top