Miskatonic
Vale Tudo Championship
@astrida ode mnie też wesprzyj to samo.Wpłata:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
@astrida ode mnie też wesprzyj to samo.Wpłata:
Wchodzę w to!DDP (ja) vs Adesanya (who?)
ChuiWchodzę w to!
Ale kibicował będę DDPChui

o symboliczne 20... bo popłynąłem w weekend.Ale kibicował będę DDP![]()

Wchodzisz o avatar na tydzień? do następnej gali UFCWchodzę w to!
Wystarczy mi na cele charytatywneWchodzisz o avatar na tydzień? do następnej gali UFC

Wystarczy mi na cele charytatywne
Za ładny mam avatar :)

Wchodzę w to!

Z przyjemnością! W trakcie walki już straciłem nadzieję, a tak bardzo chciałem żeby Dricus ubił tego durnia, a tu cyk
mowilem, trąbilem.. jak zwykle nikt Genialnego Żółwia nie słuchał...Z przyjemnością! W trakcie walki już straciłem nadzieję, a tak bardzo chciałem żeby Dricus ubił tego durnia, a tu cyk
View attachment 106506

Poszlo. Po takim wpierdolu jednostronnym to i bonus musiał wpasc ;)
Ok, ja.Nagabumbum walczy z jakimś ogórkiem
Ktoś o 50 zł
![]()
Ok, ja.

jak tam na nocy? po takiej gali to powinnno zleciec luznoView attachment 121899
Zakład był o symboliczne 20 ale co szczytne to szczytne :)

Mam zajebistą ekipę i nikomu nie przeszkadzało, że galę oglądam. Poza tym są rzeczy ważne i ważniejszejak tam na nocy? po takiej gali to powinnno zleciec luzno![]()
teraz to już z góreczki, po takiej gali można pracować bo energia aż rozpiera