Zajebisty podcast Joe Rogana o Brocku Lesnarze

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks



Właściwie to jest o Toney`u w UFC ale wstawki o Brocku Lesnarze miażdża kręgosłup


Najlepsze teksty:


If we didn't livbe in this civilizxed culture, thousands of year ago everyone Brock Lesnar fought would be chained up in his yard.


It actuall y says KILL EM ALL on his lower back, like a tramp stamp,. Whoa, who is that there for? He is a scary dude.
 
"Lesnar is gonna be your master, he's gona put a dog collar on you". Sypnął Joe kilka dobrych tekstów w tym video :)


BTW: wydaje mi sie, że ten film został nagrany po jakimś dobrym lolu :D
 
Haha to na pewno :D Ale zajebiście by było gdyby powiedział to podczas Countdownu do UFC :D
 
Hyhy, zajebiście to by było jakby takie teksty wpuścili do Countdowna ;)
 
Joe Rogan wymiata na każdej płaszczyźnie. Ma pojęcie o czym mówi, trudno się z nim nie zgodzić, a na dodatek opisuje to wszystko pięknym potocznym (jak na fana sztuk walki przystało) językiem. Dla mnie czysta poezja słuchać tego kolesia. Szkoda, że podczas show LIVE nie ma większej swobody wypowiedzi, chociaż czasami się zagalopuje i rozgada (i w między czasie rzuci jakieś drobne fuck :) ).


Obejrzałem ostatnio jego stand-up comedy : "Joe Rogan Talking Monkeys in Space" i mogę szczerze polecić. Prosty humor, trochę nawiązań do UFC (w szczególności gdy pyta publiczność), dużo gadania o jaraniu trawy (Joe mówił, że spooro jara :) ), dupach, waleniu konia etc.


Dodam jeszcze link do jego profilu na ustream, gdzie można obejrzeć jego starsze podcasty i inne video : http://www.ustream.tv/channel/joe-rogan-live
 
Taa, Monkeys in Space też widziałem jakiś czas temu. George Carlin to może nie jest, ale daje radę.
 
Back
Top